Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus 'st Line' Geliyor

Yakup Ç. A.

Önerilen Mesajlar

Aslında şunu merak ettim. Sadece ST den farkı body kit mi olacak. Mesela iç döşemeler gösterge vites direksiyon felan da st mi olacak.

E abi ozaman st den tek farkı motoru olacakki ben öyle olacağıni sanmıyorum. Çok ufak değişiklikler yaparlar düşüncesindeyim araç içerisinde.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Şimdi, Yahya Akman said:

E abi ozaman st den tek farkı motoru olacakki ben öyle olacağıni sanmıyorum. Çok ufak değişiklikler yaparlar düşüncesindeyim araç içerisinde.

Motor hariç değil sadece. Yürüyeninde frenlerinde de vardı değişiklik. Benim esas sormak istediğim görsel olarak dıştaki St aracın içinde de St havası estirecek mi?

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Motor hariç değil sadece. Yürüyeninde frenlerinde de vardı değişiklik. Benim esas sormak istediğim görsel olarak dıştaki St aracın içinde de St havası estirecek mi?

Estirse cok güzel olur. Umarım olur olmalı yani uğraştırmasınlar bizi :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

2 saat önce, Doğan Kurban said:

VW, Audi vs bunu opsiyonlu yapıyor. "S line interior", "S line exterior" şeklinde opsiyonlar sunuyor. Tabi "line" demek, "gibi gibi" demek, yani buradaki ifade ile "mış" gibi. Bazı kısımlarda farklılıklar olabilir. Tamponda bazı detaylar tam "ST" olmayabilir, içerideki recora koltuklar biraz zor "line" paketine girer, jant opsiyonları farklı olur, süspansiyon spor olmaz vs. 

Murat Kavuk tarafından düzenlendi
  • Beğen 3
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

3 saat önce, Cem Boneval said:

Ne kadar çok kurt postunda kuzu meraklısı varmış meğer...

"kurt"ları uygun fiyatlara sattılar da biz mi almadık Cem Hocam... Hemen herkes 2.0, 2.5 + motorları kullanmak ister, keşke mümkün olsa... 

Ama kaputun altında kurt olmasa da bu çirkin (nispeten) posta katlanma zorunluluğunu getirmesin. En azından seçimlik hakkım olsun, motoru finanse edemesem de, aracın "sıfatı" düzgün olsun bari... Siz tenhada yakalayınca kurdun kuzuya zulmünü asfaltta zaten yaşatırsınız yine, ona şüphem yok ^_^

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

1 dakika önce, Mert Yürüyen said:

bravo, çok sofistike bir yorum oldu bu :)  sen ne anlarsın armuttan, gidip şalgama banıp yersin :pist:

Ne dedi bu kötü bir şey dedi.

Ben Focus'un orjinal halinin armut gibi olduğunu söyledim.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.