Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus MK3 Geri Görüş Kamerası Kurulumu

Önerilen Mesajlar

31 dakika önce, Özer Aksu said:

Bu kablolar resimdeki sokette bitiyor . bu kablolara bir işlem yapmadık çünkü bagaj tesisatı kamera soketi olan kablolama alınarak bağlandı sizin yaptığınız gibi kablo çekilmedi yani bu yeni aldığımız kablo tesisatına (bagaj kablolamasında ) bağlanıyorimage.jpeg.a73559d154b4479247e77606e78081df (1).jpeg

bu soketler birbirine geçmiş olabilir fakat buradaki kabloların pinleri doğru yerdemi ?  doğru kablo eşleşmesi soketler geçince sağlanıyormu ?

bu soruların cevabı kamerayı çalıştırır söyleyim şimdiden ön taraftaki bağlantılar doğru ise burası sizin araçta kilit nokta bu soket :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

@Ozan Kar sence bu amcalar ekrana yazılım mı atmışlar. Çin malıkamerayısony teybe takıpgörüntü almış fakra ile değiştirip.

https://www.drive2.ru/l/5390458?utm_source=DRIVE2&utm_medium=recommendation&utm_campaign=guest&utm_content=middle

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

16 dakika önce, Doğan Kurban said:

@Ozan Kar sence bu amcalar ekrana yazılım mı atmışlar. Çin malıkamerayısony teybe takıpgörüntü almış fakra ile değiştirip.

https://www.drive2.ru/l/5390458?utm_source=DRIVE2&utm_medium=recommendation&utm_campaign=guest&utm_content=middle

evet abi, yıllardır yapıyorlar zaten ama yazılımı vermemişlerdi "commercial" diyerek.

@Muzaffer ASLA biliyordur nasıl yapıldığını :) 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Şimdi, Ozan Kar said:

evet abi, yıllardır yapıyorlar zaten ama yazılımı vermemişlerdi "commercial" diyerek.

@Muzaffer ASLA biliyordur nasıl yapıldığını :) 

Yazıda da bahsetmemişler yazılımdan. Acaba olurmu diyesim geldi aslında.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 2 ay sonra...

@Özer Aksu naptın hala çalışmadımı kamera yahu. Hadi hadi üzülme bende de kamera sanırım uyumsuz çıktı görüntü vermedi ekrana. Bir de uyumlu kamera bulup deneyecem. O zamanda görüntü alamazsak bir çaresine bakacaz artık.2 olasılık var. birisikamera uyumlu değil. diğeri ekran kablosunda sorun var. Benim kamera sonu ad mi da mı neyse ondan.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

@Özer Aksu naptın hala çalışmadımı kamera yahu. Hadi hadi üzülme bende de kamera sanırım uyumsuz çıktı görüntü vermedi ekrana. Bir de uyumlu kamera bulup deneyecem. O zamanda görüntü alamazsak bir çaresine bakacaz artık.2 olasılık var. birisikamera uyumlu değil. diğeri ekran kablosunda sorun var. Benim kamera sonu ad mi da mı neyse ondan.

Sedan için KB veya KC olmalı . Haftaya izmirde yim anahtarsız giriş ile beraber onuda yapmayı planlıyoruz . Uzun sürdü is tatil bayram derken izmire gidemedim. Haftaya umarım çözeriz.
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sedan için KB veya KC olmalı . Haftaya izmirde yim anahtarsız giriş ile beraber onuda yapmayı planlıyoruz . Uzun sürdü is tatil bayram derken izmire gidemedim. Haftaya umarım çözeriz.

Bakalım bulacas inş kamera. Gerisi hazır zaten.
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Erol otoda vardı . Ama kameradan değildir . Kamerası olan birinin aracına takip deneyebilirsin . Kameraya odaklanma bence sadece . Bağlantılar ve Modüle odaklanmak lazım

Modülü denedik sağlam. Tesisatı komple tekrardan yaptım. Kamera soketini yeniledim. Ekrana görüntüyü vermiyor. Ya erkana giden kabloyu yenileyip bi bakacam. Ya kamerayı başka arabaya takıp deneyecem. Çözeriz mutlaka sıkını yok. Araba kamerayı modülü felan görüyor. Ama görüntüyü alamıyoruz.
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Modülü denedik sağlam. Tesisatı komple tekrardan yaptım. Kamera soketini yeniledim. Ekrana görüntüyü vermiyor. Ya erkana giden kabloyu yenileyip bi bakacam. Ya kamerayı başka arabaya takıp deneyecem. Çözeriz mutlaka sıkını yok. Araba kamerayı modülü felan görüyor. Ama görüntüyü alamıyoruz.

Bu sekilde mi sende de .
e2c7a7c9d1b2e07ab819ac530a25e0f8.jpg
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.