Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus MK3 Geri Görüş Kamerası Kurulumu

Önerilen Mesajlar

1 dakika önce, Özer Aksu said:

Fakra kablo muz geldi @Gürkan Çakıroğlu sağolsun. 

20160407_174301.jpg

Kamera tee amerikadan geldi . PTT de dolaşıyor hala.

Kablolama ile ilgili şahsuvaroglu  @Kaan Yagizer abiden parçalar bekleniyor ..

Sen de sağol kardeşim :)

Montajı bekliyoruz.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

On 08.04.2016 at 16:51, Özer Aksu said:

Kameramız teee Çinden geldi . Orjinal kamera BM5T 19G490 KB  120 tl çıkma kamera 

Montaj için sadece Kablolama kaldı 

20160408_164403.jpg

20160408_164303.jpg

Özer Bey şunu soracaktım.

Bizdeki cihaz oem değil. Mevcut kamerayı çıkarıp, orjinal kablo ve kamerayı alsak direk gelen sisteme bağlasam kamera çalışırmı?

Teoman Saraç tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

3 saat önce, Teoman Saraç said:

Özer Bey şunu soracaktım.

Bizdeki cihaz oem değil. Mevcut kamerayı çıkarıp, orjinal kablo ve kamerayı alsak direk gelen sisteme bağlasam kamera çalışırmı?

Muhtemelen çalışmaz modül ve kamera uyum sağlamaz . Ruslar modülsüz çalıştırıyor ancak onun için de bir devre kartı yapmışlar çalışması için ekrana yazılım yukluyorlar . 

Bugün bagaj tesisatına bakayım dedim ve soketi bulmanın mutluluğu ile savaş usta ile görüştük işimiz daha kolaylaştı . Verdiğim siparişler Gümrükleme aşamasında imiş hafta sonu gelecekmiş hafta ici montaja geçiyoruz . @Murat Kavuk montaj da seni de görmek isteriz vaktin olursa ?20160415_172942.jpg

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Focusu tesisatı bol keseden vermişler, c-max'a iki tane ses telini bile koymamışlar. bu nasıl adalet :) 

@Özer Aksu gelmek isterim ama önümüzdeki hafta benim için biraz yoğun. Çarşamba da Balıkesire gitmem gerekiyor. İzin almam biraz zor gibi. Ama belli olmaz, belki de gelebilirim. Sen montaja geçersen, gününü yaz, uğramaya çalışırım. Savaş ustaya selamlar. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Şimdi, Murat Kavuk said:

Focusu tesisatı bol keseden vermişler, c-max'a iki tane ses telini bile koymamışlar. bu nasıl adalet :) 

@Özer Aksu gelmek isterim ama önümüzdeki hafta benim için biraz yoğun. Çarşamba da Balıkesire gitmem gerekiyor. İzin almam biraz zor gibi. Ama belli olmaz, belki de gelebilirim. Sen montaja geçersen, gününü yaz, uğramaya çalışırım. Savaş ustaya selamlar. 

Savaş usta söyle der makyajsız ilk çıkan tutanium donanim seviyesindeki üretimler de olduğunu söyledi . Bugün makyajlıyada bakmış onda da tesisat varmış . Sana ihtiyacimiz olacak bekleriz ? 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

18 dakika önce, Murat Kavuk said:

Adaletli davranmamışlar evet, ama olsun bizde onların kulaklarını çınlatıyoruz :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

On 15 Nisan 2016 at 20:15, Özer Aksu said:

Bunu görmek çok kolay doğan bagajin sağdaki haliflexi sokup görebilirsin üstte zaten komple Sökmene gerek yok .büyük ihtimal vardır 

Montaja ne zaman geliyorsun?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

4 dakika önce, Özer Aksu said:

Şahsuvaroglu parça bekliyor gümrükten çekilecek 2 parca eksik. büyük ihtimal yarın hepsi tamamlanır. Perşembe cuma yaparız savaş usta ne derse artık

Ok. Gelirken haber verirsen belki görüşebiliriz.

Benim araba bagaj kapağı boyanması için serviste, perşembe çıkacak İnşallah.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.