Jump to content

Focus Mk3 MCA Far Değişimi Nasıl Yapılır? (2014 ve üzeri)

Yakup Ç. A.

Önerilen Mesajlar

Yakup Ç. A.

Focus Mk3 Far Değişimi Nasıl Yapılır?

Ayrıca OEM farklı aydınlatma takıldığında nasıl araca tanıtılır?

Tüm Bilgiler: http://anasayfa.focusclubtr.com/focus-mk3-far-degisimi-oem-gunduz-ledli/

Tanıtım yapıldıktan sonra video

DSC00328.JPG

DSC00329.JPG

DSC00335.JPG

DSC00336.JPG

DSC00338.JPG

DSC00342.JPG

DSC00320.JPG

DSC00332.JPG

DSC00334.JPG

TANITIM YAPILDIKTA SONRA

dış_Fotor.jpg

iç_Fotor.jpg

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş
  • Yanıt 99
  • Oluşturulma
  • Son yanıt

Bu Konuya En Çok Yazanlar

• Yakup Ç. A.

26

• Doğan Kurban

16

• Semih O.

11

• H. Cenk

9

Bu Konuya En Çok Yazanlar

Popüler Mesajlar

Focus Mk3 Far Değişimi Nasıl Yapılır? Ayrıca OEM farklı aydınlatma takıldığında nasıl araca tanıtılır?   Tüm Bilgiler:

İlk mesaja bir video ve 2 fotoğraf ekledim. İşlemleri ids ile sorunsuz hallettik. Kesme-biçme pin değiştirme vs yapılmadı.   Makale de düzenlen

Yav ya sorun yok, ya da Doğanın dediği gibi ampulü tam oturtamamışım. Motor çalışıyor ve ufak da olsa bir hareket var.        yanlış alarm için kusura bakmayın

Yayınlanan Görseller

Mert Yürüyen
6 dakika önce, Özer Aksu said:

Savaş usta çözerdi yok mu orada? Hayırlı olsun kaşlar cenk bey.

olmaz... bu "hardcore" sanayi elektrikçisinin işi... Savaş yapmasına yapar ama o çatı altında "yapmaz" ^_^

bixenonları beraber takarken kafalarımızı duvarlara vuruyorduk ama bir noktadan sonra tesisat çekmek gerekince mecbur sanayinin yolları gözüktü bana. 

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş
Mert Yürüyen
29 dakika önce, Yakup Çağatay said:

Açıklama yani haber kısmına bakmıyoruz yine :)

Baktiiiiik, yeni nesil elm bekliyoruz, sonra minciklama devri baslayacak yine :) come on russianzzz...

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş
Yakup Ç. A.
1 dakika önce, Mert Yürüyen said:

Baktiiiiik, yeni nesil elm bekliyoruz, sonra minciklama devri baslayacak yine :) come on russianzzz...

Bulunur bir hal çaresi stili :)

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş
6 dakika önce, Kaan Yagizer said:

ben de beğendim, kuZu siyah çerçeveli farlar ile pek bi sexy oldu ... iyi günlerde & sağlık - sıhhat içinde kullanın efem.

Not: @H. Cenk bir ara arka tamponunu toparlayalım. O siyah bantlar ne alaka?

geçen geri manevrada çarptığımda reflektör kırıldı 2 parça oldu , bantlamazsam düşüyor.  

Lider pidede de çiçekliğe girince çeki demiri kapağını bırakmışım :D

Tampon mühim değil de Savaş şu pinleri değiştirme işini yapar da gündüz farı devreye girerse daha çok sevineceğim ;) 

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş
On 05.03.2016 at 10:48, H. Cenk said:

Tampon mühim değil de Savaş şu pinleri değiştirme işini yapar da gündüz farı devreye girerse daha çok sevineceğim ;) 

...istiyorsan öyle de hallederiz,seni mi kıracağım?

Savaş'tan rica ederim yapar. Ancak ben hala işi software ile halletme yanlısıyım, notunda bulunsun. 

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş
18 dakika önce, Kaan Yagizer said:

...istiyorsan öyle de hallederiz,seni mi kıracağım?

Savaş'tan rica ederim yapar. Ancak ben hala işi software ile halletme yanlısıyım, notunda bulunsun. 

Onu deneyeceklermiş ama sanırım sizin IDS te bir sorun olmuş. Sizin IDS düzeldiyse bir ara getirelim. Software ile olmuyorsa pin değişimine gidelim derim. 

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş
  • Yakup Ç. A., başlığı Focus Mk3 MCA Far Değişimi Nasıl Yapılır? (2014 ve üzeri) olarak değiştirdi
  • Yakup Ç. A. bu konuyu sabitledi

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Benzer İçerikler

• Yakup Ç. A.
      Yazan: Yakup Ç. A.
      Anahtarsız girişe sahip olan araba hırsızlığı sayısının artmasıyla mücadele etmek amacıyla Ford, Fiesta’nın uzaktan kumandasına bir uyku modu ekledi. 

https://anasayfa.focusclubtr.com/ford-anahtarsiz-girisli-araba-hackerlarina-karsi-savasiyor/

Ford kumandanın içindeki yeni bir hareket sensörü, kumandanın 40 saniyeden uzun süre hareketsiz kaldığını tespit ediyor ve uyku modununa geçiyor ve böylelikle kumanda sinyal yaymayı kesiyor.

Ford Fiesta ve Fiesta Van, yeni kumandaları standart olarak ekstra bir ücret ödemeden şu an sunuyor, Fiesta’nın ardından gelecek aydan itibaren Ford Focus üretimine de dahil olacak yeni kumandalar.

• Mehmet K. Kocaman
      Yazan: Mehmet K. Kocaman
      Benim gibi araç kullanmaya Tofaş Doğan la başlayanların veya bagaj yazılarında bir çok özellik yazmasını sevenlerin(Örn. Doğan Slx 1.6.i.e.) alışkan olduğu bir durumdur kalabalık bagaj yazıları.Şaka bi yana Ford Titanium pakede geçtikten sonra ,eski araçlardaki ghia yazısı gibi isimlendirmeleri kaldırdı. Bir ara b-maxlarda titanium yazısı sundular ama o da kalktı .Aracımında beyaz titanium olması ,malumunuz piyasada şirketlerden dolayı bol miktarda beyaz trend-x var onlardan farklı olmak adına beni böyle bir arayışa itti .Aradığımı da aliexpresste buldum .Malzeme oldukça kaliteli yapılmış .Özellikle yapışkan kısmı beni şaşırttı diyebilirim .Üstünde beyaz bir katmanı var onu çıkarıp bantla yapıştırdım ve şablon olarak kullandım .Üretici harfleri tek tek bölerek göndermiş .(Kesinlikle alttaki etli yapışkandan ayırıp yapıştırın başka türlü çıkmıyor çünkü).bu da yapıştırıken kolaylık sağlıyor. Güzelce yapıştırdıktan sonra tedbir olarak kağıt bantla bir gün bekletebilirsiniz .Ben gerek duymadım .Bittikten sonra ise gerçekten güzel bir tablo ortaya çıktı .Detay sevenlerin dikaktine

Link:https://tr.aliexpress.com/item/For-Ford-13-15-EDGE-cars-tail-trunk-accessories-TITANIUM-styling-upgrade-high-configuration-metal-protective/32422178549.html?spm=2114.010208.3.29.CGPOaw&ws_ab_test=searchweb201556_0,searchweb201602_4_10057_10065_10056_10055_10054_10069_10059_10058_10017_10070_10060_10061_10052_10062_10053_10050_10051,searchweb201603_4&btsid=10f071d5-682d-40f9-8def-40ada6cf6f9c

• Mete Orhan
      Yazan: Mete Orhan
      Merhabalar herkese. 2010 Model Collection paket aracım var. Aracıma ön tampon eki takmak istiyorum. Hangisini takacağım konusunda kararsız kaldım. Yardımcı olabilirseniz, hangisi daha hoş ve kibar durar söylerseniz sevinirim 🙂
      1- https://www.fktuningshop.com/ford-focus-2-5-on-tampon-eki-2008-2011-makyajli-kasa-astarli
      2- https://www.gittigidiyor.com/otomobil-motor-aksesuar/ford-focus-2-5-on-tampon-eki-otaksan-tuning_pdp_621691304
       Ben 1 Numaralı Linkteki Eki daha çok beğendim hem sportif yakışıklı gösteriyor hem de kibar. 2. Linktekini de beğendim ama biraz kaba duracak gibi görünüyor. Yardımlarınızı bekliyorum.
      NOT: Araç fotoğraflarını internetten buldum sahiplerini tanımıyorum maalesef eğer burdalarsa resimlerini izinsiz kullandığım için kusura bakmasınlar lütfen 🙂
      Aracım bu:

1. Linkteki Tampon Eki Olan Araçlar Bunlar:

2. Linkteki Tampon Eki Olan Araç:
    • Tamer Özlem
      Yazan: Tamer Özlem
      2020 fokus trend x manuel araç aldım 26 eylülde ilk gün test sürüşü yaptık orda da kökü aldım normal dedi ancak araç 370 km oldu hala aynı yeni araçta bu kökü normal mı bana pek normal gelmiyor debriyaja sürekli basan biri değilim zaten bu araçta ihtiyaç yok vites atarken de mı basmayalım
    • Ahmet B.
      Yazan: Ahmet B.
      Merhaba arkadaşlar,2009 focus aracima hazır direksiyon kılıfı diktim.biraz uğraş isteyen bir uygulama ama sonucu güzel, begenmeyi unutmayın ?iyi seyirler

• Bir arkadaşa söyle

FocusClubTR.com'u seviyor musun? Hadi bir arkadaşa söyle!
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu web sitesini daha iyi hale getirmeye yardımcı olmak için cihazınıza çerezler yerleştirdik. Çerez ayarlarınızı düzenleyebilirsiniz, aksi takdirde devam etmek için uygun olduğunuzu varsayarız.