Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

2015 Mustang GT 5.0 V8 Motor & Egzoz Sesi - 4 Vahşi Yanyana! (Engine-Exhaust Sound)

Yakup Ç. A.

Önerilen Mesajlar

MUSTANG SHELBY GT 350

MUSTANG Coupé 5.0 V8 GT

MUSTANG Coupé 2.3 EcoBoost

MUSTANG 3.7L V6 Coupe A

MUSTANG 15er GT Premium 

MUSTANG 15er GT Premium MUSTANG 15er GT Premium Handschaltung

Hatırlamadığım bi kaç model daha var onun için yardım istedim sizlerden inceledim bu konu hakkında bilgi sahibisiniz

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

23.12.2016 - 02:36 tarihinde, Ferhat Yanık yazdı:

MUSTANG SHELBY GT 350

MUSTANG Coupé 5.0 V8 GT

MUSTANG Coupé 2.3 EcoBoost

MUSTANG 3.7L V6 Coupe A

MUSTANG 15er GT Premium 

MUSTANG 15er GT Premium MUSTANG 15er GT Premium Handschaltung

Hatırlamadığım bi kaç model daha var onun için yardım istedim sizlerden inceledim bu konu hakkında bilgi sahibisiniz

Önce Coupe mi yoksa Convertible mı istediğinize karar vereceksiniz. Yani türkçesi "tek kapı mı üstü açık mı". Sonra iki motordan birini seçeceksiniz, 2.3lt ecoboost ve 5.0lt GT versiyon var sadece burada satılan. Sonra otomatik ve manual vites seçimi yapacaksınız ki manual tercih edene rastlamadım ülkemizde. Bitti , bu kadar!

Amaaaaa, bir Mustang almak için yeterli bilgiye ve isteğe sahip olup olmadığınıza kendiniz karar vermelisiniz. Eğer gerçekten ne aldığınızın farkında değilseniz lütfen almayınız. Çünkü Mustang her hangi bir otomobil değildir, ya aşık olursunuz, ya da nefret edersiniz. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Şimdi, Gürkan Karagöz yazdı:

manual tercih edene rastlamadım ülkemizde

var var, şahsuvaroğlunda incelediğimiz 5.0 manueldi. Özel sipariş tabi, normal siparişlerin hepsi otomatik.

@Kaan Yagizer diğer seçenekler (GT350 vs) geliyor mu siparişle?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

10 saat önce, Ozan Kar yazdı:

var var, şahsuvaroğlunda incelediğimiz 5.0 manueldi. Özel sipariş tabi, normal siparişlerin hepsi otomatik.

@Kaan Yagizer diğer seçenekler (GT350 vs) geliyor mu siparişle?

@Yakup Çağatay 'ın dediği gibi "edition" kuZuları getireceğiz ama Shelby ayrı bir marka ve biz onun bayisi değiliz.

not: Shelby'nin EC ve E6 onaylı motoru var  mı? Bilmiyorum 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.