Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

2015 Mustang GT 5.0 V8 Motor & Egzoz Sesi - 4 Vahşi Yanyana! (Engine-Exhaust Sound)

Yakup Ç. A.

Önerilen Mesajlar

@Serdar yaman valla buluncaya kadar canım çıktı. İkinci el alıyodum düşünme aşamasındaydım aynı zamanda Amazon'a bakıyodum ama bazılarına mavi göndermişler diye okuyunca vazgeçiyodum. Aynı sırada oyuncakcıları aradım yok yok yok dediler. Ertesi gün bi telefon. Bi kamyon mal geldi içinden kırmızı mustang çıktı dediler. Ayırttım almaya gittim. Kırmızı alcakken baktım ki 4-5 tane mustang almışım :D

6 tane piyasadaki tüm mustangleri sıraladım bi anda. :D

Custom olan maviden, Harley Davidson edition'a kadar. Zaten diğer renklerde 3 tane henüz. Mavi kırmızı beyaz.

Beyazı da bu.Digerlerini eve gidince resimleyeyim.

photo_2016-01-07_12-27-44.jpg

Kemal Yerebakan tarafından düzenlendi
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

@Serdar yaman valla buluncaya kadar canım çıktı. İkinci el alıyodum düşünme aşamasındaydım aynı zamanda Amazon'a bakıyodum ama bazılarına mavi göndermişler diye okuyunca vazgeçiyodum. Aynı sırada oyuncakcıları aradım yok yok yok dediler. Ertesi gün bi telefon. Bi kamyon mal geldi içinden kırmızı mustang çıktı dediler. Ayırttım almaya gittim. Kırmızı alcakken baktım ki 4-5 tane mustang almışım [emoji3]

6 tane piyasadaki tüm mustangleri sıraladım bi anda. [emoji3]

Custom olan maviden, Harley Davidson edition'a kadar. Zaten diğer renklerde 3 tane henüz. Mavi kırmızı beyaz.

Beyazı da bu.Digerlerini eve gidince resimleyeyim.

photo_2016-01-07_12-27-44.jpg.d637e9d0de97141fad01d8c3cf1037f6.jpg

Burdan devam edelim [emoji3][emoji3][emoji3]

Akşam diğerlerini görmek isterim [emoji3]

Yeni Hobim Ve Oyuncaklarım...

http://www.focusclubtr.com/index.php?/topic/8922-Yeni-Hobim-Ve-Oyuncaklar%C4%B1m%2E%2E%2E

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Mustang bizi kendine aşık etti. Akşamları ailece GT 5.0 V8 videoları açıp sesini dinliyoruz. Bu da bizim iki numara. Biz mustang sesi dinlerken, o da bizimle dinlemeyi seviyor :) 

Eşim 2005 Temmuz'unda Amerika'ya gittiğinde, arkadaşları ile bir Mustang kiralamış. Miami - Panama City Beach arasında 950 km kadar yolculuk yapmışlar. Şundanmış:

Fwp05stang.jpg.8dc2ee0f8d3794ffd67f36c65

2015 Mustang'in ön tarafı (kaput, far, panjur grubu) yeni mondeo'ya çok benziyormuş. Ama arkası çok ama çok güzelmiş. Şu anki mustang kasası, önceki kasa mustang ile yeni mondeo'nun "kırma"sı gibi duruyormuş. (Kendisi şu an başımda, bunları yazmamı istiyor bana kızmayın, o da yorumları okuyor :D

Son olarak da ,sıcak poğaça yapmış, "çaya gelmek isteyen buyursun gelsin" diyor efenim :)

Şubat - Nisan arasında, Antalya'da üç programımız var. Bilaller'de Mustang olursa biz de ailece uğrayıp incelemeyi düşünüyoruz :) 

• Beğen 6
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 4 ay sonra...

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.