Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Önerilen Mesajlar

patron focus için bu kadar.. başka modeller için var mı yeni bilgi.. mesela mondeo..:yeah:

Yeni icerik kısmından okumadığınız başlıklara bakabilirseniz sevinirim.

Diğer modelleri kendi başlıklarında paylaştım.

Saygılar

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

yaklaşık iki ay kadar önce 4 k ecoboost bir focus aldım.

çok memnunum.

benim bayiden aldığım bilgi ecoboost motorun otomatik vitesinin 2-3 seneden önce çıkamayacağıydı.

bu değiştiyse bilemiyorum ancak düz viteste 180 beygirlik bir araç kullanmak inanılmaz keyifli.

hayırlı uğurlu olsun..

biraz anlatın o zaman :(

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

slm arkadaşlar focus 1.6 tdci style plus araba aldım start stop özelliğinin olup olmadığını bilmiyorum bayiden yok dediler ama 2 tane daha araba var farklı renklerde eğer onlarda varsa onlardan birini alacağım olup olmadığını nasıl anlarız

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

slm arkadaşlar focus 1.6 tdci style plus araba aldım start stop özelliğinin olup olmadığını bilmiyorum bayiden yok dediler ama 2 tane daha araba var farklı renklerde eğer onlarda varsa onlardan birini alacağım olup olmadığını nasıl anlarız

Dün diğer başlıkta sorunuza cevap almıştınız..sanıyorum.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

slm arkadaşlar aracı teslim alalı 4 gün oldu gayet memnunun araçta start stop özelliği var buna çok sevindim öceden bende focus 1 vardı ona göre çok atik yalnız bir yerden falan ses geliyor servisteki arkadaş daha çok tecrübeli değiliz sonra bakalım dedi hayırlısı artık

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

slm arkadaşlar aracı teslim alalı 4 gün oldu gayet memnunun araçta start stop özelliği var buna çok sevindim öceden bende focus 1 vardı ona göre çok atik yalnız bir yerden falan ses geliyor servisteki arkadaş daha çok tecrübeli değiliz sonra bakalım dedi hayırlısı artık

Hayırlı olsun umarım çözüm bulunur.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

plus paketli style alırsanız var start stop. belli bir süre gidip ışıklara gelince araba stop edince anlarsınız. hayırlı uğurlu olsun...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.