Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Önerilen Mesajlar

Ya arkadaşlar şunu okudukça çıldıracak gibi oluyorum.İngiltere Ford sitesi :Titanyum X donanımlı Focus 3 özellikleri sayılıyor.Konu Müzik Sistemine gelince yazılan şu !!

"Sony DAB Audio System - 4.2" TFT display, branded integrated control panel, external AUX connection for external music devices, remote audio and MFD controls, 9 premium speakers"

Üzerine bir de Alarmın,Otomatik Start-Stopun,Arka Park Sensörlerinin,17 İnç Jantlarında Titanyum X donanımda Standart olduğunu okuyunca ve dahi bu şekliyle aracın fiyatının 21 bin Euro yani yaklaşık 44 Bin Tl olduğunu okuyunca birilerine dalmak,hacamat etmek istiyorum... :testere::kıhkıh::mad::ban:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Benden gelsin yeterki canım uyarı :kıhkıh: başkası görmesin sterlin fark ettirir fiyatı :ban: öyle deme kolay mı kazanıyon :mad:

hem şu fiyat kıyaslaması o kadar güldürüyor ki beni :D Takılma ona bence...onlara bakarsak en iyi fiyat Fiat'larda :testere: avrupa göre ucuzlar

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Benden gelsin yeterki canım uyarı :kıhkıh: başkası görmesin sterlin fark ettirir fiyatı :ban: öyle deme kolay mı kazanıyon :mad:

hem şu fiyat kıyaslaması o kadar güldürüyor ki beni :D Takılma ona bence...onlara bakarsak en iyi fiyat Fiat'larda :testere: avrupa göre ucuzlar

Benim esas anlatmaya çalıştığım fiyat değilki..Diyelimki Fiyat aynı olsun,ama Donanım ismi aynı olmasına rağmen İngilteredeki Titanyum X özellikleri nerdeeeeee Türkiyedeki Titanyum x özellikleri nerde....Bunu anlatmaya çalışıyordum....

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

X paket sadece isim ülkenin isteği üzerine bunlar değişiyor gayet normal bu.

Focus II titde standart olan priz avrupada hiçbir donanımda standart değl..Bunlar ufak örnekler gayet doğal şeyler.

Önemli olan paket isimleri değil bize sunulması veya sunulmaması..Bizim x paket onlardan daha değerlidir belkide..

koltuk ısıtma parçalı deri xenon iç led options az birşey değil...

Sony ye çok takıldınız :kıhkıh: Sadece bize özgü değil sonuçta..Gelecek inş.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sterlin miş..Ne farkederki,aşağı yukarı aynı rakam işte...Hemen yakaladın hatayı,aferin,başın göğe ermiştir,bu gece rahat uyursun artık..Hıh... :kıhkıh:

Dostum nasıl ne farkeder, 21.000 euro 49 küsür yapıyor, sterlin olunca 54 küsür. Burdada şu an 60 felan yapıyor oda güzel ülkemizin vergi anlayış farkı :testere: Ama donanım bazında haklısın fakat malesef her markada bunlar var, kabul edelim ki 3.dünya ülkesi olarak bakıyor adamlar.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ufak ama bence önemli bir ayrıntı yazıyorum herkes bilsin...Style Plus onanımlı Focuslarda Dikiz aynaları altında ışıklandırma var iken bir üst donanım olmasına rağmen Titanyum donanımlı focuslarda dikiz aynaları altında ışıklandırma bulunmamaktadır. Ayrıca style plus focus 3 lerde ön kol dayama bulunmamaktadır.Yine style plus focuslarda piano black boyalı ön panjur yoktur...Bilgilerinize... :öp:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Eğer öyleyse bence on numara olur.Bmw var bizde dediğiniz gibi nereden yaklaştıkça ikaz sesi ile birlikte orası kızarıyor.

Ön-arka ve köşeleri gösteriyor.Bu orta renkli ve büyük ekran ne zman gelecek? bu ne yaw böyle

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.