Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Önerilen Mesajlar

yakup abi aklıma bi şey daha takıldı:D . dokunmatik ekran gelince ekran sorunu kalmayacak ama 3000-3500 gibi bir fiyat olursa iyice düşüncürecek bizi. seneye kadar titanium baz fiyatda ne olcak oda belli değil. birde yıl sonuna doğru bi paket daha gelecek onun fiyat hakkında bi tahmin yapabilirmisin. o paketi alıncamı ekranlar büyüyecek. patron taparlayım: bildiğin gibi sony ve ekranlar için yıl sonuna kadar bekliyoruz sadece sony gelmez ve dokunmatik ekranı almayada bizim bütçemiz yetmezse, konsoldaki ekranların büyümesi için güvenlik paketini almamız gerekirmi? inşallah gerekmez bi anda kurtlandım :D . teşekkürler

3000 olması mümkün değil !

1500-2000 olabilir ama 3000 mümkün değil :(

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

saolasın patron. fiyat konusunu büyütmeyin derken 56lık tit sedan 52 liste fiyatı pazarlık ile 50 falan olabilirmi çokmu iyimserim

Şuan fiyat için konuşmak erken değil mi ? Araçlar otursun donanımlar gelsin..Piyasaya göre mümkün mertebe düşecek..O kesin

Neden bu kadar iyimsersiniz ? :D

Tecrübe diyelim.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

yakup hocam düşeceği kesin şu an için konuşmakta erken haklısın ama bende bir öğretmen olarak oluşabilecek fiyatlara kedimi hazrlamak istiyorum. sonuç olrak çok fazla bi gelirimiz yok. bu konuda da diğer konularda olduğu gibi senin bilgilerinden faydalanmak isterim. birde tit soruyorum çünkü Allah nasip ederde alırsak stil+plusın bile titden dezavantajları çok en basit otomatik klima, uzun yıllarda bineceğimizi düşünürsek bu fiyatlarda bir araba bir kez alınır ve en iyisi için yoksa haklısın çok erken ama malum patron bağlantıların sağlam çıtlat bi kaç bişey

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Abi öyle diyorsun okey ama hangi donanım'a nasıl eklenecek yeniler bilmiyoruz ki..Bişey deriz tutmaz yani..Şuanki listeden %2.5 düşün o kesin zaten şimdi iniyorlar.. daha sonra da benim umduğum 2.5 3 bin lira daha iner piyasa oturunca..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Abi öyle diyorsun okey ama hangi donanım'a nasıl eklenecek yeniler bilmiyoruz ki..Bişey deriz tutmaz yani..Şuanki listeden %2.5 düşün o kesin zaten şimdi iniyorlar.. daha sonra da benim umduğum 2.5 3 bin lira daha iner piyasa oturunca..

tit baz fiyattan %2.5 pazarlık ile 2.5 3 bintl de fiyatlar oturunca okey. donanım olarakta anladığım:

1-Touch opsiyon olarak gelebilir böyle olursa tit baz fiyatın etkilemez

2- Touch titde standart olabilir ozaman düşmesi beklene tit fiyatları aynı olur ama Touch extra para vermemiz gerekmez

3- yıl sonunda gelecek donanımlar içinde standartta olabilir pakette. standart olursa fiyatta beklenen kadar düşüş olmaz ama daha dolu bir tit olur

bu olası durumlar yüzünden mi kesin bi şey söyleyemiyosun. umarım doğru anlamışımdır.:D anlamadıysamda kızma :D teşekkürler

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Yani şimdi Titanium+Titanium X+Touch+TDCi 115+Park paketi+Sunroof bir Focus HB bana tahminen en ucuz ne kadara mal olur ?

Lütfen tahmini bir fiyat söyleyinde bende babama söyleyeyim üç aşağı beş yukarı şöyle olacak diye de adamcağız bayi de şok olmasın :D

Bunu söyleyin,söz başka mesaj yazmayacağım bu konuyla ilgili :D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Yani şimdi Titanium+Titanium X+Touch+TDCi 115+Park paketi+Sunroof bir Focus HB bana tahminen en ucuz ne kadara mal olur ?

Lütfen tahmini bir fiyat söyleyinde bende babama söyleyeyim üç aşağı beş yukarı şöyle olacak diye de adamcağız bayi de şok olmasın :D

Bunu söyleyin,söz başka mesaj yazmayacağım bu konuyla ilgili :(

50tit+4txp+2touch+2(pp+sun)=58 1 aşağı 2 yukarı tahmini sadece tahmin ama ona göre :D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

tit baz fiyattan %2.5 pazarlık ile 2.5 3 bintl de fiyatlar oturunca okey. donanım olarakta anladığım:

1-Touch opsiyon olarak gelebilir böyle olursa tit baz fiyatın etkilemez

2- Touch titde standart olabilir ozaman düşmesi beklene tit fiyatları aynı olur ama Touch extra para vermemiz gerekmez

3- yıl sonunda gelecek donanımlar içinde standartta olabilir pakette. standart olursa fiyatta beklenen kadar düşüş olmaz ama daha dolu bir tit olur

bu olası durumlar yüzünden mi kesin bi şey söyleyemiyosun. umarım doğru anlamışımdır.:D anlamadıysamda kızma :D teşekkürler

Est. öyle şey olmaz..

1-ops olursa tit fiyatı düşer , baz donanım da

2-tit de stndrt olursa fiyat düşmez, aynen.

3-Belki ama şuan alınan bilgi (ops. olacak)

Bekleyip göreceğz

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Arkadaşlar,işte gittiğim Ford Ankara Tanıtım Koktylinden fotoğraflar ve Otosan Ürün Müdürü Talat İşçioğlu ile yapılan röportaj.Talat Beye yeni focusla ilgili forumdaşların tüm istek,öneri ve şikayetlri ile görüşlerini ilettim.Forumumuzun bol bol rklamını yaptım....İşte Link...

http://www.internethaber.com/yeni-ford-focus-otomobilseverleri-buyuledi-350773h.htm

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.