Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Önerilen Mesajlar

Çok Teşekkür Ederim, SaoLun. Bugün Bayiyi aradım. Dediğim gibi geri dönüş yok. Vergisi yatırıLmış. pLus paket iLe deiştirmiyoLar. MoraL sıfır. :)

Aracınız hayırlı olsun.

İsteğin sonu bitmez,F III gibi sınıfının referansı bir araca sahip oldunuz,tadını çıkarın :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Geri dönüşü yoksa canınızı sıkmanın bir lüzumu da yok. Birşeyi yapabilecekken yapmadığınız zaman canınızı sıkmalısınız. Burada artık yapacak birşeyiniz kalmamış.

Bunu söylemenin çok kolay uygulamanın çok zor olduğunu biliyorum ama hayat zaten gelip geçiyor, arabalar, mülkler hepsi hikaye. Bazen günler hiç geçmek bilmiyor ama yıllar öyle çabuk geçiyor ki.. Dün 20 idim bugün 30, yarın 40 ertesi gün 50 derken yolun sonu görünmeye başlayacak. Sağlığınız yerinde ise, gerisi boş, arabadan başka mutlu olmak için o kadar çok neden var ki.. (ki aldığınız araç gerçekten çok güzel)..

Güle güle kullanın, hayatın tadını çıkarın :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

yakup abi aklıma bi şey daha takıldı:) . dokunmatik ekran gelince ekran sorunu kalmayacak ama 3000-3500 gibi bir fiyat olursa iyice düşüncürecek bizi. seneye kadar titanium baz fiyatda ne olcak oda belli değil. birde yıl sonuna doğru bi paket daha gelecek onun fiyat hakkında bi tahmin yapabilirmisin. o paketi alıncamı ekranlar büyüyecek. patron taparlayım: bildiğin gibi sony ve ekranlar için yıl sonuna kadar bekliyoruz sadece sony gelmez ve dokunmatik ekranı almayada bizim bütçemiz yetmezse, konsoldaki ekranların büyümesi için güvenlik paketini almamız gerekirmi? inşallah gerekmez bi anda kurtlandım :) . teşekkürler

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Baya BişiLeri Eksik işte. MeseLa ESP En ÖnemLisiydi bence, Dinamik Tork KontroL(Çok FazLa Hissedemicez Bazı unsurLarı), IsıtmaLı Ön Camı çok fazLa önemsemiyorum garaj var park etmek için. Birde Otomatik Park etme varya :( Manitayı Yanımızdayken diyecektik ''Bak Benim Araba Kendi Park Ediyor :))

Bence üzülmeniz gereken Plus paket değil Titanium almamanız :D Şaka tabiki :) Bence çok üzülmeyin ne farklar var ki sanki ?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

yakup abi aklıma bi şey daha takıldı:) . dokunmatik ekran gelince ekran sorunu kalmayacak ama 3000-3500 gibi bir fiyat olursa iyice düşüncürecek bizi. seneye kadar titanium baz fiyatda ne olcak oda belli değil. birde yıl sonuna doğru bi paket daha gelecek onun fiyat hakkında bi tahmin yapabilirmisin. o paketi alıncamı ekranlar büyüyecek. patron taparlayım: bildiğin gibi sony ve ekranlar için yıl sonuna kadar bekliyoruz sadece sony gelmez ve dokunmatik ekranı almayada bizim bütçemiz yetmezse, konsoldaki ekranların büyümesi için güvenlik paketini almamız gerekirmi? inşallah gerekmez bi anda kurtlandım :) . teşekkürler

Anlamaya çalışıyorum :D Sanırım şöyle demeliyim;

Güvenlikle alakalı şeyler gelince Direksiyon önünde ki ekran büyüyecek....Diğer onsuz modellerde bu ekran sabit kalır mı bilemem.İnş kalır bağımlı olacağını sanmıyorum..ama belli de olmaz..

Eğer orta konsol ekrandan bahsediyorsan...Touch'sız sony'de orta ekran biraz büyüyor..Touch ile 8 nc oluyor...

Fiyat konusunu çok büyütmeyin bence..İnecek çünkü...Hatta tahminim yeni donanımlar ile fiyatları (TİT Bazında) sabit tutacaklardır..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Baya BişiLeri Eksik işte. MeseLa ESP En ÖnemLisiydi bence, Dinamik Tork KontroL(Çok FazLa Hissedemicez Bazı unsurLarı), IsıtmaLı Ön Camı çok fazLa önemsemiyorum garaj var park etmek için. Birde Otomatik Park etme varya :( Manitayı Yanımızdayken diyecektik ''Bak Benim Araba Kendi Park Ediyor :D)

Hmm ESP önemli gerçekten ama yani anamızın karnından da ESP'yle doğmadık ki canım :D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Anlamaya çalışıyorum :D Sanırım şöyle demeliyim;

Güvenlikle alakalı şeyler gelince Direksiyon önünde ki ekran büyüyecek....Diğer onsuz modellerde bu ekran sabit kalır mı bilemem.İnş kalır bağımlı olacağını sanmıyorum..ama belli de olmaz..

Eğer orta konsol ekrandan bahsediyorsan...Touch'sız sony'de orta ekran biraz büyüyor..Touch ile 8 nc oluyor...

Fiyat konusunu çok büyütmeyin bence..İnecek çünkü...Hatta tahminim yeni donanımlar ile fiyatları (TİT Bazında) sabit tutacaklardır..

Neden bu kadar iyimsersiniz ? :D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.