Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Önerilen Mesajlar

Arkadaşlar merhaba,

Herkes gibi ben de takıldım Sony Müzik Sistemi'ne veya Touch'a merakla bekliyorum gelişmeleri.

Başka bir mevzu var, powershitf'i de şimdi alamayacağımıza göre, ben hanımı ikna edebilmek adına otomatik park sistemini sunuyorum önüne.

Ama çekincelerim yok değil tabi. Test edeniniz var mı hiç? Nasıl çalışıyor? Başarılı mı acaba???

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Arkadaşlar merhaba,

Herkes gibi ben de takıldım Sony Müzik Sistemi'ne veya Touch'a merakla bekliyorum gelişmeleri.

Başka bir mevzu var, powershitf'i de şimdi alamayacağımıza göre, ben hanımı ikna edebilmek adına otomatik park sistemini sunuyorum önüne.

Ama çekincelerim yok değil tabi. Test edeniniz var mı hiç? Nasıl çalışıyor? Başarılı mı acaba???

Focusun 1.2 katına başarılı park edebiliyor. Videoları izlemenizi tavsiye ederim daha verimli olması icin.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Touch değil sadece Sony

Sadece sony için gelecek taleplere göre değerlendirilecek denmişti...Onunla ilgili kesin bilgim yok...Touch opsiyon sunulacaksa eğer belki 2012'de tit yada titx de standart olursa...Sony'ye gerek kalmaz zaten...

Daha sade ve şık tasarıma ulaşmış oluyor araç...Sony'de güncel teyp gibi çok tuşlu..Kalitesi tabiki yüksektir o ayrı mesele :yeah:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sadece sony için gelecek taleplere göre değerlendirilecek denmişti...Onunla ilgili kesin bilgim yok...Touch opsiyon sunulacaksa eğer belki 2012'de tit yada titx de standart olursa...Sony'ye gerek kalmaz zaten...

Daha sade ve şık tasarıma ulaşmış oluyor araç...Sony'de güncel teyp gibi çok tuşlu..Kalitesi tabiki yüksektir o ayrı mesele :yeah:

sayın adminimiz internetteki baktığım videolarda dokunmatik ekranın olupta sonyinin olmadığı bir video görmedim bende sony takıntılıyım gelecek bütün özelliklerden daha önemli onun için ondan soruyorum. dokunmatik ekranın olupta sonyinin olmadığ bir video yada resim ekleyebilirmisin nasıl olcak acaba? sana zahmet.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

sayın adminimiz internetteki baktığım videolarda dokunmatik ekranın olupta sonyinin olmadığı bir video görmedim bende sony takıntılıyım gelecek bütün özelliklerden daha önemli onun için ondan soruyorum. dokunmatik ekranın olupta sonyinin olmadığ bir video yada resim ekleyebilirmisin nasıl olcak acaba? sana zahmet.

Yanlış anlaşılma olmus sanırım.

Halı hazırda Ford My Touch dokunmtik ekran Sony ile birlikte geliyor.

Dokumatik olmadan Sony olanda var ayrttn.

Birde sony olmayan tr de sunulan var

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Yanlış anlaşılma olmus sanırım.

Halı hazırda Ford My Touch dokunmtik ekran Sony ile birlikte geliyor.

Dokumatik olmadan Sony olanda var ayrttn.

Birde sony olmayan tr de sunulan var

allah razı olsun senden ağzından bal damlıyo

anladığım şu şimdi:

sony olmadan satılan ford my touch var ama türkiyede sataılacak olanı sonyli olcak (istenirse sony olmayacak)

eğer öpleyse bekle 2012

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

allah razı olsun senden ağzından bal damlıyo

anladığım şu şimdi:

sony olmadan satılan ford my touch var ama türkiyede sataılacak olanı sonyli olcak (istenirse sony olamayacak)

eğer öpleyse bekle 2012

Şöyle;

1-Ford My Touch dokunmtik ekran Sony ile birlikte geliyor.

2-Dokumatik olmadan Sony sistemli teyp

3-Dokunmatik yine yok, sony'siz teyp var.

3 suan bizde olan.

2 nin durumu net değil

1 ise yıl sonuna bayi trfndn ops. 2012 de donanım icinde.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Şöyle;

1-Ford My Touch dokunmtik ekran Sony ile birlikte geliyor.

2-Dokumatik olmadan Sony sistemli teyp

3-Dokunmatik yine yok, sony'siz teyp var.

3 suan bizde olan.

2 nin durumu net değil

1 ise yıl sonuna bayi trfndn ops. 2012 de donanım icinde.

teşekkürler hocam. sayende bir konuyu daha internette sağda solda gezmeden(gereksiz ve saçma sapan o kadar yorum varki) tam ve eksiksiz olarak anladım.

bu arada çok oluyom ama bir sorum daha olacak. daha önce bu gelecek donımlar hakkında 17" jant asla gelmeyecek diyordun yanlış hatrlamyorsam bunda bi değişiklik varmı şu anki jantlarda güzel ama bu arabaya biraz küçük kalıyo ne dersen o patron. sen tmm dersen 18 bile getirirler

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ehehehehüüee...Yakup benim gibi takıntılı Focusçular gitgide çoğalmaya başladı forumda....Benim yüzümden tabeee...O kadar çok yere yazdımki takıntılarımı artık bana otosan focus satmaz kanaatindeyim... :yeah: Eylemlerim Focusta Sony Olsun diyen 1 milyon kişi oluncaya kadar devam edecek..Nihoahahahhaaoooo..... You_Rock_Emoticon.gif

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

teşekkürler hocam. sayende bir konuyu daha internette sağda solda gezmeden(gereksiz ve saçma sapan o kadar yorum varki) tam ve eksiksiz olarak anladım.

bu arada çok oluyom ama bir sorum daha olacak. daha önce bu gelecek donımlar hakkında 17" jant asla gelmeyecek diyordun yanlış hatrlamyorsam bunda bi değişiklik varmı şu anki jantlarda güzel ama bu arabaya biraz küçük kalıyo ne dersen o patron. sen tmm dersen 18 bile getirirler

Rica ederim nedemek...Bizlerin amacı da bu zaten faydalanıp birbirimize paylaşım yapmak bunların yanında sohbet etmek :yeah: diğer başlıklarımıza da bekliyoruz herkesi..

O konu da bilgim yok maalesef..

Tüm avrupa'da x Paket dışında 16'' mevcut hal böyle olunca bize özel bir ops'u zor görüyorum.

Ama bayiiler zaman zaman iyi fiyatlara. olarak jantlar sunabiliyorlar..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bende takıntılıyım Sony konusunda :yeah: Sony'li araçlar diğerlerine göre çok daha karizmatik :guitar:

Şu sıralar aklımda bir soru daha var.Forumlarda hep Astra'nın 115hp dizel motorun bazı durumlarda aracı kaldırmadığını söylüyorlar.Acaba böyle bir durum Focus'ta olabilir mi ? Çünkü Focus Astra'dan daha büyük ve daha ağır bir araba.

Birde Focus 115hp dizel ve 180hp Ecoboost motorun şu anki benzin ve mazot fiyatlarına göre km başına kaç kuruş yaktığını söyleyebilir misiniz bana ?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.