Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Önerilen Mesajlar

MY FORD TOUCH'a Herkes hazır mı ?

Ford Navigasyon’dan fazlasının yolda olduğu soyluyor. İnternet bağlantısı yapabilen Focus’ların, navigasyon dışında internet bağlantısına imkan verecek. Bildigin touch iste :kıhkıh:

Ford yetkilisi otomatik vitesin ise Ekim’in ikinci yarısında Türkiye’ye gelecek olması ve 4000 TL’lik bir fiyat fark ile satılacak olacağı bilgisini iletti.

img1438w.jpg

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

uA_Y_C_A kardeşim focus biraz dar geldi bana bu yüzden c max düşünüyorum. yalnız bunda dışardan navigasyon takma olayı varmıdır bilmiyorum. bu konuda bir yorum yapabilirsen çok sevinirim. buradaki bayilerin kendilerinden haberleri yok. bizlerde senin bu bilgilerin ışığında yolumuzu bulmaya çalışıyoruz. bunun için ayrıca teşekkür ederim. çok aydınlatıcı bilgileri senden öğreniyoruz. c max alacağım ben belki ama navigasyona takıntılyım biraz taktırabilirmiyiz küçük bir yorum yapabiirsen sevinirim.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

uA_Y_C_A kardeşim focus biraz dar geldi bana bu yüzden c max düşünüyorum. yalnız bunda dışardan navigasyon takma olayı varmıdır bilmiyorum. bu konuda bir yorum yapabilirsen çok sevinirim. buradaki bayilerin kendilerinden haberleri yok. bizlerde senin bu bilgilerin ışığında yolumuzu bulmaya çalışıyoruz. bunun için ayrıca teşekkür ederim. çok aydınlatıcı bilgileri senden öğreniyoruz. c max alacağım ben belki ama navigasyona takıntılyım biraz taktırabilirmiyiz küçük bir yorum yapabiirsen sevinirim.

Rica ederiz yardımcı olmaya çalışıyoruz el verdigince.

Simdi bisey diyemem bir kaç gün icinde araştıracağım, my ford touch c-max e entegre edilir mi ? Diye soruyorsunuz değil mi

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

hay senin ağzını yirim.... :kıhkıh:

daha önce 2012 diye konuşuluyordu da

işte bu.. kral o zaman kral işte... bu haber süper oldu... kasımda falan gelir heralde demi...

bizim o amerika resimlerinde gördüğümüz touch demi..

sonra 1 inç ekranlı aha bu da bizim taç demesinler...:D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

hay senin ağzını yirim.... :D

işte bu.. kral o zaman kral işte... bu haber süper oldu... kasımda falan gelir heralde demi...

sonra 1 inç ekranlı aha bu da bizim taç demesinler...:)

valla süpersin :kıhkıh:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

hay senin ağzını yirim.... :kıhkıh:

sonra 1 inç ekranlı aha bu da bizim taç demesinler...:D

8 tane 1 inç evet :)

9 adet premium sony sistemli

Yıl sonuna servis monteli olabilir. Bunları söylemek icin içerde olmak lazım biraz. Avrupada sunulsun o yeter. Onu takip etmeliyiz.

Direk fabrika çıkışı 2012 gibi gözüküyor suan.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.