Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Önerilen Mesajlar

öğrenciyim ben :yeah: daha çok ankarada şehir içinde kullanacağım ama tatillerde de ıspartaya gelirim çok hatta her fırsatta gelirim o yüzden birazda hız yaparım.hatchbackte bana daha güzel geliyor :)

Öyleyse benzinli almanın bi anlamı yok şehir içi kullanıyorsan. Şehir dışındada hız yapacağın Tr şartlarında max 180 km olur tek fark ecoboostla daha erken ulaşırsın o hıza. Tabi yakıt tüketimine de sen düşün 200 TL'ye 1000 km gitmek de var 650-800 km gitmekte .

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Öyleyse benzinli almanın bi anlamı yok şehir içi kullanıyorsan. Şehir dışındada hız yapacağın Tr şartlarında max 180 km olur tek fark ecoboostla daha erken ulaşırsın o hıza. Tabi yakıt tüketimine de sen düşün 200 TL'ye 1000 km gitmek de var 650-800 km gitmekte .

Dizel daha mantıklı geliyor.Yorumlarınız için teşekkür ederim.Ankara'dan Çanakkale'ye 250tl ye gidip gelebilirken sanırım benzinliyle 400tl gibi bir fiyata gidip gelebiliyorum :yeah:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.