Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Önerilen Mesajlar

Ben aslında Style + Plus düşünüyordum o zaman 52-53bine geliyor.Bu arabayı bana ailem ehliyet+üniversite sınavı hediyesi olarak alacak o yüzden ilk arabamın 62-63bin gibi yüksek rakamlarda olmasını istemem yani onlara çok büyük bir yük olmak istemem.Onlar bana sen istediğin bölüme git istediğin gibi bi araba alacağız dediler ama benim vicdanım el vermiyor o kadarına :naughty: ama anahtarla çalıştırma manuel klima olması radyo ekranının çok küçük bir şerit halinde olması led gündüz lambalarının olmaması bende Style'a karşı bir antipati uyandırdı :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ben aslında Style + Plus düşünüyordum o zaman 52-53bine geliyor.Bu arabayı bana ailem ehliyet+üniversite sınavı hediyesi olarak alacak o yüzden ilk arabamın 62-63bin gibi yüksek rakamlarda olmasını istemem yani onlara çok büyük bir yük olmak istemem.Onlar bana sen istediğin bölüme git istediğin gibi bi araba alacağız dediler ama benim vicdanım el vermiyor o kadarına :naughty: ama anahtarla çalıştırma manuel klima olması radyo ekranının çok küçük bir şerit halinde olması led gündüz lambalarının olmaması bende Style'a karşı bir antipati uyandırdı :)

Kardeşim Titanium X alman gerekmez..Titanium al birde Park paketi al...Emin ol daha mutlu olacaksın. Çok fiyat farkı olmaz.

Yuh :) Araç nasıl anlıyor anahtarın içeride olduğunu :)

Onu focus'a bırak :D o anlar herşeyi , Algılayıcı sensörler var araç iç kenarlarında

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Birşey daha :naughty: : Şu anda Türkiye'de Focus'tan başka sesli komut sistemi olan bir araba var mı ?

Vardır vardır, neden olmasın :) Ama sayamam ezbere bilmiyorum..Bluetooth diye yazabilir diğer firmalar

Bu işin sonu gelmez ya :) Titanium derken Titanium X te isterim ben o geldimi sunroofta isterim ben :)

Sen tecrübeleri dinle :D Pişman olma ;) Titanium alın, alabilirseniz.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.