Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Ford Mustang Türkiye'de (Ön İnceleme)

Yakup Ç. A.

Önerilen Mesajlar

Park etmeyi bilmiyorsunuz diye adamlar otomatik parkı mustang'a bile koydu halbuki [emoji4]

Mustangta otomatik park yokmuş ondan ötürü

Araçları takasladık [emoji23][emoji23][emoji23]

6f0ff4dfa5e087761a0064083fad4856.jpg

ea5e51639d1489f40cb1492556159804.jpg

Kemal'le tanıştık Sağolsun aradı çağırdı mustangı azıcık mıncıklama fırsatım oldu teşekkür ederim ilgisi için [emoji3]

• Beğen 6
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Çok uygun fiyata Mustang buldum ve bugün itibariyle almaya karar verdim.

Hepi topu $14.99...

Hem de mavi:

LEGOMustangSet-626x380.jpg

Modüler oyuncak devi LEGO Mustang ve F-150 Raptor'un kitini piyasaya çıkarıyor. Mustang 185 parçalık bir kit, araç, mekaniker ve tur zaman göstergesinden oluşuyor.

Çocuklarını Mustang sevgisi ile büyütmek isteyenlere duyurulur.

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...

Herkese merhabalar,

Yaz öncesi ford Mustang almayı düşünüyorum. Uzun süredir Formu severek takip ediyorum. Kaan Abi ve diğer arkadaşlara bir kaç sorum olacak. Ford'dan sipariş halinde 5-6 aylık bir süreç beklemek gerekirken buradaki galerilerde hazır arabalar mevcut. VE bu malum satış sitelerindeki galeriler'de 115-125 bin $ aralığında fiyat olurken bayii fiyatı 135 bin $ olmasının sebebi nedir ? Aradaki fark neyden kaynaklanıyor?

Bilgilendirme için tesekkur ederim.

İyi Forumlar

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

@Ali Bektaş lütfen üyeliğinizi tamamlar mısınız? Aksi halde ilerde mesaj yazamayabilirsiniz/yazamazsınız :)

Bknz: Kurallar ve özel mesaj kutunuz.

Hangi araçlar arasında bu fark var? Avrupa Mustang mı gördükleriniz, bundan emin miyiz? Abd ise donanım aynı mı? 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

... onların sattığı kuZular dandik :)

İşin şaka kısmı bir yana Galericiler Ford resmi ithlat yapana kadar Stang'ları 140-150k aralığında satıyordu. Biz piyasaya onların altında fiyat ile girince telefon açıp "küfreden" bile oldu, o derece.

...an itibarı ile ellerinde kalan malları maliyetine verip çıkıyorlar.

Neden / Nasıl ucuza satıyorlar?  ...eh ... ellerindeki mal "grey" market, sıfır mı? km'si silinmiş ikinci el'mi? o bile belli değil. Garantisi yok, ÖTV durumu şaibeli, malın muhatabı yok ... sonuçta bu bir risk, ister alır ... ister almazsınız, tamamen size kalmış.

...ben mi? ... yok ... "Ucuz etin yahnisi...!" filmini çok gördüm, ben direkt pas geçerdim. 

Not/Edit : An itibarı ile Stang'ın Mart 2016 üretimi siparişini Deaborn'a geçtik, yani Temmuz sonu gelecek araçlarımız belli. Şubat ve/veya Mart üretimi (yani Haziran ve/veya Temmuz teslim) kuZu'lardan renk/motor/kasa uyan bir tane var ise ne ala ... yoksa Nisan üretimi ve Ağustos teslimini konuşmaya başlarız.  

Kaan Yagizer tarafından düzenlendi
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Şimdi, H. Cenk said:

Ama onların getirdiklerinin LEDleri yanıyor :D:D:D

yasal değil ki ... EU normlarına göre Bi-Xenon + LED kombosunun ulaşabileceği üst "lümen" sınırı var, Stang'ın LED+Xenon takımını bir arada yaktığında araç kafadan yasal sınırların dışına çıkıyor. (bkn.sorduk her halde...pehhh) muayene zamanı geldiğinde sağlam bir -XXX- yaşanacak dersem abartmış olmam. 

Ona bakarsan Amerikan versiyonun arka stopları -kırmızı led- avrupa'da ise -beyaz- kullanıyoruz ...vs.vs.  motorun yakıt oktan ayarından tut, radyo'suna kadar pek çok fark var ... sonuçta Avrupa'da ABD spect Stang kullanmak biraz dertli. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

5 dakika önce, Kaan Yagizer said:

yasal değil ki ... EU normlarına göre Bi-Xenon + LED kombosunun ulaşabileceği üst "lümen" sınırı var, Stang'ın LED+Xenon takımını bir arada yaktığında araç kafadan yasal sınırların dışına çıkıyor. (bkn.sorduk her halde...pehhh) muayene zamanı geldiğinde sağlam bir -XXX- yaşanacak dersem abartmış olmam. 

Ona bakarsan Amerikan versiyonun arka stopları -kırmızı led- avrupa'da ise -beyaz- kullanıyoruz ...vs.vs.  motorun yakıt oktan ayarından tut, radyo'suna kadar pek çok fark var ... sonuçta Avrupa'da ABD spect Stang kullanmak biraz dertli. 

Hımm güzel bilgi. Demek LEDleri o yüzden iptal ettirdiniz :(  

ABDde yakıtın oktanı düşük ama almanyadan gelen stanglerde - ki sanırım gri marketin çoğu amerikadan değil avrupadan gelme EU specli- sorun olacağını sanmıyorum. Tabii otorite sayılmam yanılıyor olabilirim.. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.