Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Ford Mustang Türkiye'de (Ön İnceleme)

Yakup Ç. A.

Önerilen Mesajlar

Şimdi, H. Cenk said:

Pek keyifliydi :D:D de bunu alamam yani o parayı veremem :D:D 

... canın sağolsun, ceza gelirse benimdir ... zırlamam.

"Vermem" dememişsin, "Veremem" ifadesini kullanmışsın ya, demek ki beğenmişsin ... sevindim :) 

kuZu'nun sevilesi olduğunu biliyor olsak da senden de duymak hoş oldu tabi ... 

Video yayınlansa da seyretsek ... bekleyeceğiz artık, ne yapalım? 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

17 dakika önce, Kaan Yagizer said:

"Vermem" dememişsin, "Veremem" ifadesini kullanmışsın ya, demek ki beğenmişsin ... sevindim :) 

Çok usturaplı kalkıyor. 350 değil de 150-200 bg gibi . Hiç endişeye mahal yok. Yürüdükçe açılıyor ama Arap atı gibi.

S de kullanmak harbi çok zevkli

V8 sığsın diye yapılan kaput çok heybetli oturma pozisyonu vs insana bas bas diyor.

110-120le viraj almışım ki hayatta yapmam. Yalnız kullansaydım daha fazla risk alırdım. Copilot olunca usturuplu kullandım. Yalnız yandan gelip sahil yoluna 90 derece katılımda kıç attırmak da pek güzeldi. :D:D

H. Cenk tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

9 dakika önce, Kaan Yagizer said:

Videoyu sabırsızlıkla bekliyoruz.

@h.cenk abi gibi benim de o kadar param yok affet abi :) Devlet memuruyuz sonuçta :)

Müsait bir zamanda uğrayıp sizinle tanışmak istiyorum @Kaan Yagizer abi.

Saygılar 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

10 dakika önce, H. Cenk said:

Yalnız yandan gelip sahil yoluna 90 derece katılımda kıç attırmak da pek güzeldi. :D:D

Yüzündeki gülümseme kuZu'dan indikten sonra sürdü, öyle değil mi?  kuZu'nun yapılma / tasarlanma amacı da bu zaten : Seni eğlendirmek, gülümsetmek ve (istersen) adrenalin ile ıslatmak ...

11 dakika önce, Gürkan Çakıroğlu said:

Müsait bir zamanda uğrayıp sizinle tanışmak istiyorum @Kaan Yagizer abi.

Çayım,kave'm var, muhabbet ora karar ... beklerim üstat. 

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

50 dakika önce, H. Cenk said:

Çok usturaplı kalkıyor. 350 değil de 150-200 bg gibi . Hiç endişeye mahal yok. Yürüdükçe açılıyor ama Arap atı gibi.

S de kullanmak harbi çok zevkli

V8 sığsın diye yapılan kaput çok heybetli oturma pozisyonu vs insana bas bas diyor.

110-120le viraj almışım ki hayatta yapmam. Yalnız kullansaydım daha fazla risk alırdım. Copilot olunca usturuplu kullandım. Yalnız yandan gelip sahil yoluna 90 derece katılımda kıç attırmak da pek güzeldi. :D:D

akşam focusa mı bineceksin şimdi, inanmıyorum :kıhkıh:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

11 dakika önce, Mert Yürüyen said:

akşam focusa mı bineceksin şimdi, inanmıyorum :kıhkıh:

S te iken benimki de çok aşağı kalmıyor yalnız :P

Bu araba için boş yol lazım eehhh akşam eve dönerken zaten boş yol olmadığından farketmez ha 350 bg ha 120 bg...

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

18 dakika önce, H. Cenk said:

S te iken benimki de çok aşağı kalmıyor yalnız :P

Bu araba için boş yol lazım eehhh akşam eve dönerken zaten boş yol olmadığından farketmez ha 350 bg ha 120 bg...

ya buna ne diyorlardı... "züğürt tesellisi mi?" :) 

takılıyorum abi... en iyi araba benim olan arabadır. bende haftasonu serdarın yazılım mı focusunun kullandım ama akşama döndük geldik, bizim sıpaya atladık yine :) 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

3 dakika önce, H. Cenk said:

O kadar da ezme kuZuyu.

Trafik'mi var? Açarsın tesisatı ... güzel bir şey atarsın, mesela https://youtu.be/gEPmA3USJdI ... hava soğuksa koltuk ısıtmayı da açarsın, shaker woofer arkadan belini gıdıklarken koltukta yayılır t***lar ısınırken keyfine bakarsın, nolcek ki? :) 

• Beğen 6
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

49 dakika önce, H. Cenk said:

Gizli ise eğer,  benim mesajları da silelim:fikir:

...ne gizlisi yahu?

Çekim, toparlanma falan derken millet yorgun ve sümüğü donmuş halde döndü geldi. Yakup elindeki kocaman data'yı edit sonrası paylaştığında / Youtube'ye yüklediğinde hep beraber göreceğiz artık.

...anlayacağın bekliyoruz Cengom :) sıkıntı yok. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Şahsuvaroğluna gece bekçisi olarak gircem, bu halimle satış temsilcisi olarak almazlar sanırsam :kıhkıh:

bu arada admin beğ unedited versiyonları da unlisted olarak youtube'a yüklesen mi acep, kamera arkası tadında goygoy için izlerik

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.