Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Ford Mustang Türkiye'de (Ön İnceleme)

Yakup Ç. A.

Önerilen Mesajlar

Şimdi biraz bakındım da ben yanlış alarm vermişim galiba. Kusura bakmayın :) Eski mustangin V6sı ile şimdikinin V6sı aynı mıdır diye sormuşlar , onda shaft değişsem mi demişler.  

Anladığım kadarıyla shaft 2 parçalı ise yani eklemli ise sorun yok tek parça ile kesebiliyor galiba..

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Şimdi, H. Cenk said:

Anladığım kadarıyla shaft 2 parçalı ise yani eklemli ise sorun yok tek parça ile kesebiliyor galiba..

Yeni Mustang'da "standart" şaft'ta sorun yok, yukarıda yazdığım gibi -burulma- sorununa (aşırı güç nedeni ile) önlem alınmış ... hala tek parça şaft almak mümkün, ama o şaftlar (gene yukarıda yazdığım gibi) alüminyum alaşım ve pist gibi limitlerin sonuna kadar zorlandığı ortamlar için özel olarak hazırlanmış. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

23 dakika önce, Tayfun ozden said:

Benim kuzu perfonmans paket yani ithal aracın avrupa versiyonla farkı varmı mekanik olarak gösterge tablosu mil değil km olarak aldım bu konuda bilgi lütfen 

Onu bilemem üstat.

Fabrika çıkışında üç paket var (Amerika için) Performans (mesela takviyeli şaft, mesela amortisör kule gergisi) Konfor ve Premium ... EU versiyonda bu üç paket aracın üzerine standart olarak ekleniyor. Amerika versiyonunda ise isteğe bağlı (yani ek ücrete tabi) sizde hangi paketler var? O bilgiye ne yazık ki sahip değilim. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

konunun kişiselleştiği görüşüne katılmıyorum dostum bu tarz forumlar bilgi paylaşımı açısından oldukça faydalı herkesin katılımını bekleriz amaç sadece komiklik yapmaksa ona ayrı bir başlık açılabilir

Tavsiyenin sebebi: İlgili başlık olup olmaması.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

konunun kişiselleştiği görüşüne katılmıyorum dostum bu tarz forumlar bilgi paylaşımı açısından oldukça faydalı herkesin katılımını bekleriz amaç sadece komiklik yapmaksa ona ayrı bir başlık açılabilir

Tayfun bey konu içeriği açık söylemek gerekirse mustang ön incelemesiyse içerik olarak biz forum kullanıcıları içeriği de bu şekilde isteriz. Ama siz incelemelerinizi yaptınız bizlere faydası oldu. Kişiselleştirme konusuna gelince sizin hız limitörünüzün ya da kaliper kapağınızın bu konuda olması kişiselleştiriyor konuyu. Bizler kendi araçlarımızı konu açıp tanıtıyoruz. Gerektiğinde yaptıklarımızı anlatıyoruz ki diğer forumdaşlarda yardım gerektiğinde yapabilsin. Bu size komiklik gibi geldiyse ne mutlu bize. İnsanları güldürmek güzeldir.

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

açıkçası ben birkaç kez yazıp yazıp sildim . sadece ben mi dikkat ettim diye ama.birksc arkadaş daha varmış .

ben de aynı görüşteyim Doğan abi ve Mert ile .

benim arabam taraflarında bi konu açıp Kaan abimi de alıntılayarak oradan devam edilebilir.

Çünkü bakıyorum mustang Türkiye de konu başlığı . Ama mustang bende konusuna dönmüş.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Benim komiklikten kastım forumla ilgili değildi yanlış anlamışsın yada yanlış anlattım peki mustang konusunda kaliper limitör tasarım yakıt jant konuşmayacaksak ne yazalım aracın benim olmasının yada başkasının olmasının ne önemi var mesele mustangsa yazıyoruz bu konuda söyleyecek sözü olan arkadaşlardan tavsiye yada öneri istedik benim kaliper kapağım yada limitörüm değil mustangların onlar yani konunun içinde senin tavsiyelerinide önerilerinide yada mustangla ilgili yorumlarını duymak isterdik kaan abinin yazılarını okumanı öneririm 

Taner kardeş benim arabam meselesine çevirmek biraz egoistlik biraz kendini beğenmişlik ister ben ise bunları hayatımda pek barındırmam sadece bir otomobil severim keşke mastenglerle ilgili yazsaydın bilgin olmayabilir belki en azından yorum yapabilirdin benim arabam olayıda benim için ucuz bir laf oldu

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Tayfun bey diğer araç incelemelerini olumadınız sanırım. O konularda kimsenin kaliperi felan yok. Bu konularda fikir yardım tarzı ihtiyaçlar için konu açıyoruz. En basiti benim aracım 1.0 ecoboost. Kalöriferinin geç ısıtmasından şikayetciydim ama gidip 1.0 inceleme konusunda sormadım sorunumu. Ayrı bir konu açıldı orada tartıştık. Kaan abi hangi konuda olursa yardım ihtiyacı o konuya gelir yardım eder zaten. Mevzu sizin mustanginiz değil dünya üstündeki mustang inceleme konusu. Bu yazıları ne sizi incitmek ne de tepki göstermek için yazıyorum. Haa unutmadan Kaan abinin okumadığım tek bir harfi yoktur. Sadece forum değil sosyal her ortamda takip ederim.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

arkadaşlar şöyle bir hava oluştu ben sadece benim arabamla ilgili sadece benim arabamın sevdalısı bir görmemiş algısı ben bu arabanın tr deki nerdeyse ilk sahiplerinden biriyim ekonomik durumum bunun çok üstünde plmasına ramen bir masteng hayranıyım bu forumuda diğer ergen forumları gibi görmediğimden yazanları mantıklı ve olgun bulduğum için katılmak istedim ve mustangla ilgili önemli saydığım incelemeleride yazdım mustang tr de ön inceleme başlığı altında bu aracın kaliperleri şöyle olurmu egzos sesi yetersiz değilmi hızı neden 235 km ile sınırlı olmuş soruları neyle ilgili anlamadım bu konuda tek bir yorum yazmayanların problemi nasıl benim aracım oluyor önce mustanglarla ilgili yazın bizde okuyalım

başlık ... ford mustang tr de ön inceleme ... soru... bu aracın kaliperleri şöyle olurmu ...egzos sesi azdeğilmi.... hız limiti neden var ... yakıtı nekadar acaba .... şaft vs vs  başka bir soru bunların bu forumda ne işi var  bunun için komik

bu arada taner kardeş tek bir yorumun katılımın önerin yok ön inceleme ile ilgili

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.