Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Ford Mustang Türkiye'de (Ön İnceleme)

Yakup Ç. A.

Önerilen Mesajlar

Kağan abi umarım beni anlıyorsun mustang bir yaşam tarzı otomobilden öte bir his seninde harikabir yazınvardı bu konuda birigelir vurur arabama katil olurum gibi devam eden ancak bende bir hız canavarı değilim fakat bukadar agrasif ve sportif tasarımı olan aracımında son hızda bir passat ki hiçsevmem markayı yada bir3.20 bmw ile yan yana gitmesini kolay hazmedemem açıkçası onlarda son hızda bu limitlere ulaşıyor hiçbir mustang sahibide istemez sanırım 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...

Arkadaşlar belki takip eden vardır diye daha önce paylaşmadığım bir bilgi olarak benim mustang aracımın yakıt tüketimi 2.3 ekobost genelde yoğun trafikte kullanmak zorunda kalıyorum 15 litre uzunyolda ise 12 litre 

Başka mustang sahibi arkadaşlardan kendi değerlerini paylaşmasını bekliyorum

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Dün otomotiv kariyerimin en uzun bekleme süreli Mustang siparişini aldım. 2016 Conv. için teslim tarihi (tahmini) Nisan 2016 ... vay be! dedim kendi kendime. Bu aşk, bu sabıra saygı gösterilmez mi? :rocks:

Vay beeeeee valla helal olsun saygıyla eğiliyorum

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

On 01.11.2015 20:31:48, Tayfun ozden said:

Başka mustang sahibi arkadaşlardan kendi değerlerini paylaşmasını bekliyorum

Greymarket + resmi ithalat araç sahipleri genelde (sakin / ortalama kullanım ile) 12lt/100km şehir içi tüketim ortalaması tutturduklarını ifade ediyor. Kuşkusuz trafiğin yoğunluğu bu miktarı +/- etkiliyor ama kullanıcıların tüketim beyanları üç aşağı, beş yukarı 12lt civarında. 

Kaan Yagizer tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

2 gündür deniyorum hakikaten sakin kullanımda 12 lt civarı biraz haraket istediğinde 15 lt genede makul değerler kaan abi paylaşımların için sağol bilgilerinden faydalanmak için bir sorum olacak aracın katalizörünü iptal etmek emisyondan başka nelere sebep olabilir 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Kat'a dokunma derim :)  (fazla basit oldu sanki...)

küçük güç artışı sağlar ama tüketim biraz(cık) artar ... çevre için zararından bahsetmeme gerek bile yok. Düzgün yapılmazsa "arıza ışığı" ile dolaşır, kat'sız emisyon'dan geçemezsiniz. Ben olsam elimi sürmezdim..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

..işte yararlı bir eser.

IMG_20151105_143817_hdr.jpg

Brembo Racing Kit ...

önler 6 , arkalar tek piston. Ön ve arka havalandırmalı diskler ... yararlı olmasının dışında acaip sexy duruyorlar.

(resimdeki araç GT 5,0) 

http://www.americanmuscle.com/frpp-6piston-brake-kit-0514.html 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.