Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Ford Mustang Türkiye'de (Ön İnceleme)

Yakup Ç. A.

Önerilen Mesajlar

7 - Hayır, radyonuz EC normlarına ayarlanamıyor, ama onun da (düşük maliyetli) bir çözümü var. Sizin radyo konsolunu çöpe atıp yerine yenisini (EC Spec.) takıyoruz. Böylece radyonuz -çift- frekanslı istasyonları yakalayabiliyor.

Ford'un teybi üç-dört parçaya bölen modüler yapısı burada faydalı olmuş. Eski focuscular bilir. Blaupunkt teyp vardı eskiden, bırakın CD çalmayı, mp3 çalabiliyordu :) Amerikanyadan gelirdi ve varsayılan ayarlarda çift haneli fm frekansları çalışmazdı. Gizli bir menüsü vardı, oradan Avrupa frekansları açılırdı..

9EXLOo.jpg

Murat Kavuk tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ford'un teybi üç-dört parçaya bölen modüler yapısı burada faydalı olmuş. Eski focuscular bilir. Blaupunkt teyp vardı eskiden, bırakın CD çalmayı, mp3 çalabiliyordu :) Amerikanyadan gelirdi ve varsayılan ayarlarda çift haneli fm frekansları çalışmazdı. Gizli bir menüsü vardı, oradan Avrupa frekansları açılırdı..

Blaupunkt alman markasıdır yavv..

Çinde uzak doğuda falan üretim yapar ama amerikada üretim yapacağını hiç düşünmüyorum. Avrupa versiyonu radyoları çift haneli frekansları bloklayarak amerikya yolluyorlardır. siz de bloğu açıp kullanmışınızdır.

https://en.wikipedia.org/wiki/Blaupunkt

H. Cenk tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

kağan abi merhaba umarım sıkılmazsın birkaç konuda fikrini almak istiyorum mustang aracımın fren kaliperlerini nerde yada nasıl kırmızı yapabilirim egzos sistemine daha iyi ses almak için yapılan müdahale ne gibi sorunlara yol açabilir birde siyah arabamın üzerine şerit yapmak istiyorum bu konuda şahsi fikrini bilmek isterim saygılar

ayrıca mustang araç larla ilgili sohbet etme fırsatımız olursa değerlendirmek isterim

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Kaliper rengi değişimi kolay. 

Grafit esaslı (yanmaz) boya uygulanabilir veya daha sağlamı toz boya atılabilir.  Ama ben olsam onların üzerine Cover atardım ... çok kaliteli kaliper kaplamaları var ve güzel de görünüyorlar.  Mesela bu http://www.cjponyparts.com/mgp/c/8_1001_93/?gclid=CJqn9rHZsMgCFUnlwgodFtwFjQ  kredi kartı ile sipariş edip adrese teslim ettirebilirsiniz.

Egzost sistemi konusuna gelince ... ses almak güzel ama bunun sonucu araç emisyon sınırlamalarının dışına çıkıyor, en azından benim bildiğim yöntemlerin hepsinde araç muayene'de (egzost pulu öncesi yapılan test) patlıyor. Bilmediğim ve çevreyi kirletmeyen + yakıt tüketimini arttırmayan bir veya bir kaç yöntem tabi ki olabilir. 

Şerit güzel fikir ... 3M'in çok kaliteli malzemeleri var. Eli hassas - işini seven birisi bulunursa şerit işine ben de ...nasıl desem? Boş değilim  :) 

...muhabbet konusuna gelince. 

Çayım, Kahvem var ... muhabbetim orta karar, beklerim. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

kağan abi merhaba umarım sıkılmazsın birkaç konuda fikrini almak istiyorum mustang aracımın fren kaliperlerini nerde yada nasıl kırmızı yapabilirim egzos sistemine daha iyi ses almak için yapılan müdahale ne gibi sorunlara yol açabilir birde siyah arabamın üzerine şerit yapmak istiyorum bu konuda şahsi fikrini bilmek isterim saygılar

ayrıca mustang araç larla ilgili sohbet etme fırsatımız olursa değerlendirmek isterim

Arabayı tanısak bide [emoji3]

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bir yanlışlık olmalı sürekli araba 

çalıştığında yada kapılar açıldığında yanıyor ayarlardan yada menüden yapılabilir sanırım

Birde kağan abiyle yakıt tüketimini araçla ilgili teknik detayları konuşup paylaşmak isterim daha sonra

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ben daha önce hiçbir forumda yada başka bir platformda yazmadım arkadaşlar işin doğrusu yabancıyım biraz butarz paylaşımlara sadece takip ediyordum herkesin yazdıkları konularda samimi olduğunu gördüm katılmak istedim tam bir mustang sevdalısıyım daha önce hiç ford aracım olmadı genelde alfa romeo kullandım mustang benim çocukluk aşkım ekonomik imkanım oluncada aldım aracım tr de satılan sanırım ilk mustang 2015 lerden  biri aldığım için çok mutluyum hSyalimin ötesinde bir haz ancak araçla ilgili başkA bir mustang sahibiyle sohbet etmek fikir paylaşmak güzel kağan abinin bilgisinden faydalanıyoru

Birde diğer forumlarda araca nasıl bukadar çamur atılıyor anlamıyorum yok amerikada 35 binlik araçmış  vesaire amerikada diğer araç fiyatları ne kadar bundan haberi yok kimsenin canlı görüldügünde etkilenmemek mümkün değil birbirinin aynı bukadar araç dolaşıyorken yollarda insana iyi tasarım nedemek tekrar hatırlatıyor iç kalitesi keza bu modelde inanılmaz birkere canlı görmemiş kapısını dahi tutmamış insanların yorumlarıyladolu forumlar şunu unutmayın hangi aracın  yanına çekerseniz koca bir çizik atar karizmasına saygılar sevgiler

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ben daha önce hiçbir forumda yada başka bir platformda yazmadım arkadaşlar işin doğrusu yabancıyım biraz butarz paylaşımlara sadece takip ediyordum herkesin yazdıkları konularda samimi olduğunu gördüm katılmak istedim tam bir mustang sevdalısıyım daha önce hiç ford aracım olmadı genelde alfa romeo kullandım mustang benim çocukluk aşkım ekonomik imkanım oluncada aldım aracım tr de satılan sanırım ilk mustang 2015 lerden  biri aldığım için çok mutluyum hSyalimin ötesinde bir haz ancak araçla ilgili başkA bir mustang sahibiyle sohbet etmek fikir paylaşmak güzel kağan abinin bilgisinden faydalanıyoru

Birde diğer forumlarda araca nasıl bukadar çamur atılıyor anlamıyorum yok amerikada 35 binlik araçmış  vesaire amerikada diğer araç fiyatları ne kadar bundan haberi yok kimsenin canlı görüldügünde etkilenmemek mümkün değil birbirinin aynı bukadar araç dolaşıyorken yollarda insana iyi tasarım nedemek tekrar hatırlatıyor iç kalitesi keza bu modelde inanılmaz birkere canlı görmemiş kapısını dahi tutmamış insanların yorumlarıyladolu forumlar şunu unutmayın hangi aracın  yanına çekerseniz koca bir çizik atar karizmasına saygılar sevgiler

hayırlı olsun aracınız kazasız belasız kullanın gerçekten güzel bi araç. biz geçen pazar mustangin kapısından tuttuk abi hatta ben bindim hiç inmr-edim en son bana kızdılar :(  bi kere start düğmesine  basıp 3-5 tur ataydık iyiyd ama arabanın sahibi de yok orda plakası da :) kaan abi sağolsun en azından bi tattık :) bizde hiç bi arabayı kasti çizme olmaz üzerini bu da içindeki insanların kalitesinden sanırım :)

Saruhan Özkan tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.