Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Yeni Ford Escape / Kuga - İlk Official Fotoğraf

Yakup Ç. A.

Önerilen Mesajlar

Orta donanimda SYNC varsa sevdim ben bu orta donanimi :D Yalniz sonysiz gordugum ilk sync

Sync ile sony'nin ilgisi yok güzelim.. Sync yakın tarihte tüm ford'larda standart olacak :yeah:

Transit'de ve Fiesta ve B-Max'de başladı..

Yakında Focus da da olacak

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sync ile sony'nin ilgisi yok güzelim.. Sync yakın tarihte tüm ford'larda standart olacak :yeah:

Transit'de ve Fiesta ve B-Max'de başladı..

Yakında Focus da da olacak

Olsun tabi focusta biz aldik ya koysunlar sonradan AcikMertKorkusuz :D

Sende arabayi guncellersin artik :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 3 hafta sonra...

Kaan abiniz ile konuştum :D

Kuga üretimi Saarlouis de başladı dedi.

Aralıkta az sayıda tip onayı ve eğitim için gelecekmiş.

Asıl perakende satış için olan modeller 2013 olması için ocakta üretilip şubatta burada olacak dedi.

1.6 180EB A/T (powershift demedi) 4x4 65 Tayyip , 1.6 150 EB 4X2 M/T 59 Tayyip olacak dedi. :D :D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...

Yeni Kuga EURONCAPten beklenen 5 yıldızını aldı.

http://www.euroncap....d/kuga/489.aspx

Kapak jantlı transformer CD çalarlı Kuga

Sol ön lastik janttan nasıl çıkıyor öyle :(

O jant kapağı çıktığından mı öyle görünüyor? Ben tam çözemedim

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Kaan abiniz ile konuştum :D

Kuga üretimi Saarlouis de başladı dedi.

Aralıkta az sayıda tip onayı ve eğitim için gelecekmiş.

Asıl perakende satış için olan modeller 2013 olması için ocakta üretilip şubatta burada olacak dedi.

1.6 180EB A/T (powershift demedi) 4x4 65 Tayyip , 1.6 150 EB 4X2 M/T 59 Tayyip olacak dedi. :D :D

Burada bir yanılma olmuş. Araba Almanyada değil İspanya Valenciada üretiliyor. Perakende satış için hacimli üretim başlamış . Resmi açıklama linkte.

http://media.ford.com/news/fordbeginsproductionofnewkugasmartersuvdeliversinnovationfuel-efficiencyandaclass-leadingdrive.htm

150 ve 180 bg 1.6 ecoboostlar ile 140 ve 163 bg 2.0 dizeller olacak. AWD modellerde powershift alınabilecek. Bu da fordda ilk kez 1.6 180 ecoboost powershift olacak demektir.

İlginç nokta: fiyat listesinin yakın zamanda ülkelere yollanacağı ve 2012 bitmden sipariş verilebileceği söyleniyor.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hep haklı çıkmak zorunda mıyım yaaaaaa :D :D :D

İngilterede Kuga fiyatı vs açıklanmış. Aşağıdaki linkte e-brochure yazan yerdeki linkten broşürü indirebilrisiniz.

Ayalrdır yıllardır söylediğim gibi 1.6 180lik ecoboostta powershift falan yok. Klasik otomatik var (aynen amerikadan mı alındı acaba ve acaba aynı geri çağırma sorunları olur mu). Küçük yazılarda net olarak açıklanmış. Dizelllerde MPS6 = powershift , ecoboostta A6 : automatic yazıyor. Üretimin Valnciada olması bu nedenle olabilir belki şanzıuman ve motor şanzıman gemiyle amerikadan ispanyaya gidiyor olabilir.

YANİ 1.6 ECOBOOSTTA POWERSHİFT YOK

http://www.ford.co.uk/Cars/All-New-Kuga/BrochureAndPriceLists

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Şimdi Escape'ler yanıyor ve nedeni belli değilse ve o yüzden trafikten çekiliyorsa Kuga'lar Allaha emanet mi olacak?

Yani şimdi bu durumu bilen birisi olarak bu arabayı alır ve önerir misiniz?

Not: Olayın kendisine değil yönetimine yönelik eleştirim...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...

4 çeker Kugalarda çekişin hangi aksta olduğunu gösteren bir grafik olacakmış.

ford-kuga-review-8.jpg

AutoExpres yeni Kugayı pek beğenmemiş.

Araba büyüdükçe , donanımı arttıkça ve hi-tec özellikler eklendikçe ; eskisindeki sürüş keskinliğini ve orijinalinin cool luğunu kaybetmiş demişler .

4 yıldız alabilmiş anca..

http://www.autoexpre.../new-ford-kuga?

Düz vites SONYli dizel AWD

ford-kuga-review-3.jpg

H. Cenk Köse tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.