Jump to content

Hasan Güler

Üye
 • Toplam İleti

  14
 • Katılım

 • Son ziyaret

Toplam Beğeni

4 Poor

Hasan Güler Hakkında

 • Yaş 39
 • Derece
  Yeni üye

Profil Bilgileri

 • Yaş 39
 • Şehir:
  İzmir
 • Arabam:
  2013 Cmax 1.6 TDCİ Titanium X
 • Meslek:
  Elk.Teknikeri
 • Cinsiyet:
  Bay

Güncel Profil Ziyaretleri

Son ziyaretçiler bloğu devre dışı ve diğer kullanıcılara gösterilmiyor.

 1. Hasan Güler

  C-max 2013 Kamera Procesi

  Çok teşekkür ederim.İnşallah sizin gibi başarı ile sonuçlandırırım bu işi.Tek eksiğim şu an bu kablolar.Bu işi yapınca Fiesta için de uygulama yapacağız inşallah.Şu an kablo olarak elimde AH22-19G490-AE kamera ile birlikte gelen orijinal AM51-10E998-EC kablosu var Cmax için...Bu kablo normalde bildiğiniz gibi bagaj çıtası için kısa bir kablo oluyor ama ortasından kesip araya kablo eklemeyi düşündüm uzatmak için fakat kablo tipini bilmediğim için biraz tereddütte kaldım.Bu AM51 ile başlayan kablonun tipini öğrenme şansımız var mıdır?Yada direkt koaksiyel kablolardan herhangi biri uyum sağlar mı?(gerçi bu kablonun uçları Fakra HSD tipi olduğundan 4 uçlu ama kablo içinden 2 tane mi 4 tane mi kablo gidiyor kesmeden de öğrenemeyeceğiz galiba )
 2. Hasan Güler

  C-max 2013 Kamera Procesi

  Murat bey çok teşekkür ederim linki inceledim sağolun.Paylaşımlarda fakra Z jack hepsine uyuyor demişsiniz.Aslında daha önce 2 tarafı da fakra Z jacklı 5 metre RG174 kablolu ve uygun fiyatlı bir ürün bulmuştum Çin den.Fakat konularda bahsettiğiniz gibi ekran arkasındaki yer darlığından ötürü en azından bir tarafı 90 derece fakra Z jacklı bir RG174 kablo arıyorum.(Sizin Çin den sipariş ettiğiniz ve resmini paylaştığınız ürün gibi bir şey olsa daha iyi olacak sanırım.)O yüzden Çin den sipariş verdiğiniz satıcı linkini istemiştim.Yada mecburen ilk bahsettiğim iki tarafı fakra Z jacklı 5 metre RG174 kabloyu alsam ekran arkasında montajda çok sıkıntı yaşar mıyım?Bu konuda tecrübeniz olduğu için size danışmak istedim.Yine de bir şekilde bu sorun aşılabilir mi?
 3. Hasan Güler

  C-max 2013 Kamera Procesi

  Murat bey merhabalar.bu kabloyu aldığınız Çin’deki satıcının linki duruyor mu hala sizde?Paylaşırsanız çok memnun olurum.Aracımda tesisat olmadığı için aynısından bana da gerekli...Ekran ve bagajda modülün yerine kadar olan uzunluk için yeterli midir 1,5 mt.?Mesafesi biraz daha uzun gibi sanki, siz nasıl yaptınız?
 4. Hasan Güler

  C-max Anahtarsız Giriş

  Bu proje ilgili bir sorum olacak, Cmax te ayak ile bagaj açma çalışmış mıydı? Yoksa projenin bu kısmı yarım mı kaldı?
 5. Hasan Güler

  C-max 2013 Kamera Procesi

  Murat bey merhabalar, elinizde bu projeden kalan bir şey var mı acaba? özellikle bagaj kapağı tesisatı lazım. ben de nacizhane sizin uyguladıklarınızı kendi aracıma uygulamaya çalışıyorum, anlattığınız bilgiler ışığında...herhangi bir soket, kablo, malzeme yada kalan başka birşey de varsa yazarsanız memnun olurum.
 6. Hasan Güler

  Biraz da Gülelim :)

 7. Hasan Güler

  Şu an ne dinliyorsunuz... ?

Focus Club Türkiye

Bu sitenin işleticisi, bu sitede yer alan bilgi, yazı ve makalelerin doğrudan veya dolaylı olarak kullanılmasından dolayı oluşacak zararlardan sorumlu tutulamaz. Kaynak gösterme kuralına uymak şartıyla, bu sitede yer alan yazı ve makalelerin belirli bir kısmına atıf yapılmasına, link verilmesine izin verilmektedir. Kaynak (canlı link) gösterilmeden yapılan alıntılara ise izin verilmemektedir. Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir.
×

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.