Jump to content
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

“ER-OL
Erkan İnce

C-Max Arka Yolcu Lambaları

Önerilen Mesajlar

2012 tit x aracımın arka iç lambaları kızım bazen açık bırakıyor araçtan inip giderken kilitleyince anlıyorum ki hepsi kapanıyor sadece acik olan açık kalıyor bunun komple kapatma yolu yok mu acaba sinir bozucu bi olay.

Bu iletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

C max iç aydınlatma kombinasyonları gerçekten çok gıcık,haklısın.Benim de ilk aldığım da aynı şey başıma gelmişti.Zar zor arka ışığı otomatiğe almıştık.Bazen şöför tarafında ki düğmeyi açıyorum sonra normale döndürmek bile çok zor olabiliyor.Teoride anlatmak zor pratikte yapmak lazım.Düğmeleri açıp kapatarak otomatiğe bağlayabilirsiniz.Yani deneme yanılma yöntemi ile.Pratik yapmadan biri anlatabilir diye umuyorum..

Bu iletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

C-max varken benim de hep başımı ağrıtan bir konuydu. Kitapçığı dikkatli okuyun, orda yazıyordu. Şoför tarafındaki düğmedeki ışıklara göre ayarlanıyor otomatiğe bağlama. Ama gerçekten kötü tasarlanmış bir sistem. Sanırım sonradan kapı işareti gibi bir şey konarak biraz daha kolay hatırlanır yapıldı.

Murat Kav. tarafından düzenlendi

Bu iletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Araç bir müddet sonra otomatik olarak hepsini kapatıyor.Arka ışık sürekli açık kalmıyor yani.Yolcu tarafı ve sürücü tarafı ışıkları için de geçerli bu durum.

Bu iletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Focus Club Türkiye

Bu sitenin işleticisi, bu sitede yer alan bilgi, yazı ve makalelerin doğrudan veya dolaylı olarak kullanılmasından dolayı oluşacak zararlardan sorumlu tutulamaz. Kaynak gösterme kuralına uymak şartıyla, bu sitede yer alan yazı ve makalelerin belirli bir kısmına atıf yapılmasına, link verilmesine izin verilmektedir. Kaynak (canlı link) gösterilmeden yapılan alıntılara ise izin verilmemektedir. Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir.
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.