Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Ford Bluetooth ve çoklu ortam sistemlerinin güncelleştirilmesi

Cem Boneval

Önerilen Mesajlar

Valla ben yaptım bu güncellemeyi,benim F3 ün üretim tarihi Ağustos 2011 diye...Bendeki Ayfönün rehberini soyisim,isim olarak görüyor ve güncellemeye rağmen hala öyle..Sinir oluyorum ...Kardeşim herkesin soyismini bilemem ki...Bi de bir kişinin birden çok telefonu varsa aynı isimde bir sürü tel numarası gözüküyor...Ayrıca rehberden birini bulup aramak için arabayı sağa çekmek lazım,hareket halindeyken birini rehberden bulup aramak çok zor.Ancak isme göre kaydet yapıp sesli arama komutuyla arayabilirsiniz..Onuda kaç kişiye kadar yapıyor bilemiyorum....Kısacası Güncelleştirme bende bir işe yaramadı..Haa,Yakup benim Jailbreak ne oldu diyorum cevap vermiyorsun. İP4 4.3.5 Jailbreak çıktımı yahu?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Haa,Yakup benim Jailbreak ne oldu diyorum cevap vermiyorsun. İP4 4.3.5 Jailbreak çıktımı yahu?

Nezaman sordun da cevap vermedim :) :) :)

i4 gsm olanda 4.3.5 yes1 yazıyor... orada ki 1 olmadığı zaman çıktı demektir :)

http://theiphonewiki.com/wiki/index.php?title=Firmware

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

İphoneda bir ayar felan mı var acaba?Anlamadım ki bi türlü....Belkide telefondaki sürümde sorun var.....

Bora Ayfondan ben de hiç anlamam ama genelde telefonlarda rehberi sıralama kriteri seçimi oluyor ada veya soyadına göre diye. Ford'un kalkıp da Ayfon rehberini yeniden tasnifleme zahmetine girecek bir program yapmış olması doğasına aykırıdır. Bence telefonu kurcalamalı...

Bir de güncelleme benden, daha doğrusu düzeltme.

Son güncelleme Ekim 2011 ve yaptıkları şunlarmış:

Ford Bluetooth ve çoklu ortam modülünüzün güncellenmesi size aşağıdaki hususlarda iyileştirmeler sağlar:

Orijinal Apple USB kablolarının desteklenmesi

Müzik dosyalarının USB Stick üzerinden çalınması

iPod/iPhone cihazlarında bağlantı istikrarı

Bluetooth, telefon ve Bluetooth ses bağlantısında istikrar

Cep telefonlarına uyumluluk

Telefon rehberi ve çağrı listelerinin görüntülenmesi

Mertol güncellemeyi muhtemelen yüklü dile bakarak seçiyordur diye düşünüyorum, ama denemek lazım, 20 dak arabada oturacak boş vaktin olduğunda!

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ben hepsini yaptım ama maalesef düzelmedi.Rehberdeki isimler arabanın ekranında soyisim,isim sıralamasında görünüyor hala...Nedenini de bilen kimse yok..Bu arada Mertolda denizleri aşmış aşmış,gelmiş çayda boğulmuş..O kadar elektronik ve mekanik bilgin olsun ama cep telefonunun ayarlarını,özelliklerini bileme..Oldu mu şimdi ulu manitu.... ;)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bilememek değil ilgilenmemek. Ben cep telefonuna gıcığım. İnsanın özgürlüğünü elinden alan birşey olduğuna inanıyorum..

Issız bir adaya düşssem yanıma alacağım 3 şey .... Cep Telefonu , Notebook ve Sigara...Eheheheee.....Sen o cep telefonunu bir bırak bakiim 2 gün eve,bak nooluyor..Hemen evdeki aradımda bulamadım diye başlar.....Şarjım bitti desende inanmaz....Çekmiyordu desen yine inanmaz....Cep Telefonu İcat edildi,evlilikte özgürlük bitti....

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Benimki şirketin verdiği telefon. Zaten bırakmak ya da kapatmak gibi bir lüksüm yok.

Issız adaya düşersem yanıma alacağıom üç şey..

Charlize Theron

Charlize Theron

Charlize Theron

Yedek bulunsun n'olur n'olmaz.. :naughty:

Hiç bişi istemiyormuşsun. :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.