Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Önerilen Mesajlar

Bagajını da gördüm, sedandan tabi derin değil ama üst kısmı da kapakla beraber açıldığı için o avantajı vardı, eşimle beraber baktık, o sırada bayinin önüne HB focus geldi durdu, onunla da konuştuk ettik.

Bugün 8 bayi ile görüştüm, aralarında çok fiyat farkı vardı, en pahalı İskenderun söyledi, yakın şehir iki bayi arasında 6 bin lira fark olanı vardı.

Sonuç, bulunduğum şehirdeki bayinin vermiş olduğu teklifi kabul ettim, çünkü dün teklif ettiği model bugün satılmıştı, Adana yolcusuydu :)

Focus III TDCI 115 Style beyaz aracı şu an almış bulunmaktayım.

Artık ben de Focusluyum :)

Hayırlı, uğurlu olsun.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bagajını da gördüm, sedandan tabi derin değil ama üst kısmı da kapakla beraber açıldığı için o avantajı vardı, eşimle beraber baktık, o sırada bayinin önüne HB focus geldi durdu, onunla da konuştuk ettik.

Bugün 8 bayi ile görüştüm, aralarında çok fiyat farkı vardı, en pahalı İskenderun söyledi, yakın şehir iki bayi arasında 6 bin lira fark olanı vardı.

Sonuç, bulunduğum şehirdeki bayinin vermiş olduğu teklifi kabul ettim, çünkü dün teklif ettiği model bugün satılmıştı, Adana yolcusuydu :)

Hayırlı olsun güle güle kullanın.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Aklın yolu bir.

Hayırlı olsun, ayrı bir konu açın ve izkenimlerinizi oradan detaylı paylaşın lütfen. Citroen'den bir müşteri daha çaldık, ayıp ettik. :kıhkıh:

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Doğru seçim, hayırlı olsun....

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hayırlı uğurlu olsun.

Hayırlı, uğurlu olsun.

Hayırlı olsun güle güle kullanın.

Hayırlı olsun. İyi günlerde kullanın.  

Hayırlı uğurlu olsun, kazasız belasız binin inşallah :)

Otosan'ın bize her satılan focustan pay vermesi lazım  :kıhkıh:

Teşekkür ederim arkadaşlar, daha daha daha iyisi sizin olsun inşallah.

Aklın yolu bir.

Hayırlı olsun, ayrı bir konu açın ve izkenimlerinizi oradan detaylı paylaşın lütfen. Citroen'den bir müşteri daha çaldık, ayıp ettik. :kıhkıh:

Hocam aracı teslim almadım, bugün parasının yarısını ödedim, geri kalanını aracımı sattıktan sonra verip alacağım, ilk incelemelerim sonrasında illa ki konumu açarım. İlk zamanlar ucuz diye citröene baktım ama daha sonra limiti artırınca Jetta ile Focus arasında gidip geldim, aslında VW'den müşteri çaldınız ve daha da ayıp ettiniz :)

Doğru seçim, hayırlı olsun....

Teşekkür ediyorum.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 1 ay sonra...

Fiyat listesini benden başka ipleyen yok herhalde. Gene zam geldi. 

1.0T trendX HB 49.475

59900e çıkan 2Wd 150 lik Kuga 69160

65000e çıkan 4WD 180lik Kuga 76 bin

Hayırlı olsun 

Kuga böyle yok satarsa hep artacak, üzülüyorum bi yandan adamlar için iyi ama işte.

Bizi iplemiyorlar araba yollamıyorlar resmen.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 4 hafta sonra...

Evet arkadaşlar merakla beklenen ötv zammının etkileri ford'un fiyat listesine yansımış bulunmakta. 2013 ve 2014 diye ayrı bölümler var 2013 modeller için yaklaşık 3-4 bin TL arası bir artış söz konusu iken 2014'ler için 7-8bin TL'lik bir artış söz konusu. Ağlanacak halimize gülüyorum şuan, 47bin gibi bir rakama aldığım aracın aynısını 51 ile 56 arasına satmalarına mı sevinsem ülkeme,ülkemin güzel insanlarına yapılan bu haksızlığa mı üzülsem bilemedim yorum sizin.. Buyrun buda direk link; http://www.ford.com.tr/SBE/fiyat-listeleri/binek-arac-fiyatlari/p=1204974984502

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• Yakup Ç. A., başlığı Yeni Ford Focus Fiyat Yorumlarımız olarak değiştirdi
  • Yakup Ç. A., konu sabitlemesini kaldırdı

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.