Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Önerilen Mesajlar

Selamlar

fiyatlara %2 -2,5 arası her ay zam geleceği ve bu yıl sonu eskisi gibi fiyat üzerine kampanyalar yapılmıyacağı söyleniyor...

Agustosun son iş gününde aldım aracı bugün itibari ilede bu sölenlerin doğru olduğunu görmüş olduk..

Açıkçası ilk araba alacağım zaman sitede 2012 fiyat listesi beni heyecanlandırmıştı ama arabalar biteli çok olmuş :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Zam mı gelmiş ?

2 Eylülden geçerli fiyat listesi diyor..1.0i trend X 46 250 idi şimdi 47300 olmuş sanırım.

Bu arada sitede hala 2013 ve 2012 fiyatların olması çok can sıkıcı. "Adamlar daha 2012leri bitirememiş demek ki alan yok" algısı doğurmuyor mu?

Babam gördükçe arıyor 2012 model fiyatı uygunmus bi sor bakalım diye :D ama bayiiler sallıyor ya yok diyorlar yada biz baska bayiileri göremiyoruz tek tek arayın diyerek.
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Açıkçası ilk araba alacağım zaman sitede 2012 fiyat listesi beni heyecanlandırmıştı ama arabalar biteli çok olmuş :)

Babam gördükçe arıyor 2012 model fiyatı uygunmus bi sor bakalım diye :D ama bayiiler sallıyor ya yok diyorlar yada biz baska bayiileri göremiyoruz tek tek arayın diyerek.

yaa onu diyorum işte araba maraba yok 2012. Ama 2012 fiyat listesi hala orada

O listenin orada durmasını  ben "2012 leri bitirememişler satılmıyor herhalde"  gibi algılanır ve de millet satılmayan arabayı niye alalım diye burun kıvırır şeklinde değerlendirmiştim ama görüyorum ki millet 2012 kaldı mı diye arasın diye reklam olsun diye koyuyorlar oraya. 

Hala öğreneceğim çok şey var :) 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

yaa onu diyorum işte araba maraba yok 2012. Ama 2012 fiyat listesi hala orada

O listenin orada durmasını ben "2012 leri bitirememişler satılmıyor herhalde" gibi algılanır ve de millet satılmayan arabayı niye alalım diye burun kıvırır şeklinde değerlendirmiştim ama görüyorum ki millet 2012 kaldı mı diye arasın diye reklam olsun diye koyuyorlar oraya.

Hala öğreneceğim çok şey var :)

Vardır belki biryerlerde tektuk. İstanbulda biyerde absurt renkli bi Cmax vardı mesela bayağı uygun fiyatli ama renk berbat.
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Dün kırmızı Cmax gördüm mesela.  

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-ford-otokoc-antalya-dan-ford-c-max-1.6-tdci-titanium-x-paket-2012-134993744/detay

dediğim araba bu olabilir, eğer oysa satılmış 2.ele bile düşmüş :D şimdi bakınca o kadar itici gelmedi bu araç o yüzden emin değilim.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-ford-otokoc-antalya-dan-ford-c-max-1.6-tdci-titanium-x-paket-2012-134993744/detay

dediğim araba bu olabilir, eğer oysa satılmış 2.ele bile düşmüş :D şimdi bakınca o kadar itici gelmedi bu araç o yüzden emin değilim.

Lansman rengi :):D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• Yakup Ç. A., başlığı Yeni Ford Focus Fiyat Yorumlarımız olarak değiştirdi
  • Yakup Ç. A., konu sabitlemesini kaldırdı

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.