Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Önerilen Mesajlar

95 hp dizel çok mu yetersiz arkadaşlar, bir tane al diyen çıkmadı :)

Onu almazsam trend x 1.0 eb alırım, çünkü titanyumda benim ilgimi çeken bir şey yok, benim olmazsa olmazım cc ve park sensörü.

Niye yetersiz olsun fakat fiyatı için pahalı.Hangi marka olursa olsun ben, bu tür güç ile alınan bu fiyata; pahalı diyorum. 

Donanım için lütfen bu başlığa bakınız.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

95 hp dizel çok mu yetersiz arkadaşlar, bir tane al diyen çıkmadı :)

Onu almazsam trend x 1.0 eb alırım, çünkü titanyumda benim ilgimi çeken bir şey yok, benim olmazsa olmazım cc ve park sensörü.

Dizel için 7.000 TL. fazla vermek sizin kafanıza yatıyorsa yetersiz diye bir şey söz konusu değil.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Mesajlar taşınmış, çok güzel olmuş, ellerinize sağlık, ben de yazdıktan sonra kendi kendime sayıyordum :)

115bg dizel için kaç para fiyat verdi bayii.? 95bg fiyatını ona göre değerlendirmek lazım.

115 bg fiyat vermedi hocam, zaten elinde yoktu. Liste fiyatı neyse 2 bin lira aşağı veriyor direkt, çözdüm fiyatlarını yani.

Elinde olmayanlar da gelir mi bilmem, Jettayı 4 ay sonrasına gün veriyorlarmış  dediğimde, "yine iyiymiş, biz 4 ay sonrasına vereceğimizi bile sanmıyorum, bizim tarih bile belli değil" demez mi :)

Bu arada ford şuan 30 bin liraya 24 ay için 32.7 bin lira istiyor..Çok iyi :yeah: ayda 1.363 lira

Yakup hocam zaten şu anda aylık 2k kredi ödemim var, eski arabam 16, biraz nakit 12 civarı dersek, 20k kredi, 48 ay düşünebilirim, daha az taksit beni yorar.

Bu arada 1.0 eb trendx için daha az fiyat duyan olursa lütfen burada belirtsin.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

5-6 adet bayii arayıp fiyat ve teslim tarihi sorun. Bu şu fiyatı verdi siz ne veriyorsunuz diye sorun. Gidin ikisi ile yüzyüze görüşün.

Mesajlar taşınmış, çok güzel olmuş, ellerinize sağlık, ben de yazdıktan sonra kendi kendime sayıyordum :)

115 bg fiyat vermedi hocam, zaten elinde yoktu. Liste fiyatı neyse 2 bin lira aşağı veriyor direkt, çözdüm fiyatlarını yani.

Elinde olmayanlar da gelir mi bilmem, Jettayı 4 ay sonrasına gün veriyorlarmış dediğimde, "yine iyiymiş, biz 4 ay sonrasına vereceğimizi bile sanmıyorum, bizim tarih bile belli değil" demez mi :)

Yakup hocam zaten şu anda aylık 2k kredi ödemim var, eski arabam 16, biraz nakit 12 civarı dersek, 20k kredi, 48 ay düşünebilirim, daha az taksit beni yorar.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Öyle deyince de git ondan al o zaman demez mi, bayi profillerini tam bilmiyorum da.
Adamın işi satmak, derse bile başkasını ararsınız. Fakat biraz detay verin ki ciddi alacağınızı anlasın. Kimisi iyi fiyat vermiş ben bu fiyata veremem der. Kimisi elimde bir araba var ucuza girmişti stoğa şu fiyat olur der. Ben yaptım. En ucuz olmasa da doğru fiyatı bulursunuz. Tek bayii ile burada yorum sorarsanız, ama en doğru cevap için piyasayı çok yakın takip etmek lazım.
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Elinde olmayanlar da gelir mi bilmem, Jettayı 4 ay sonrasına gün veriyorlarmış dediğimde, "yine iyiymiş, biz 4 ay sonrasına vereceğimizi bile sanmıyorum, bizim tarih bile belli değil" demez mi :)

Yapmanız gereken gidebileceğiniz tüm bayiilere sormak. Elde hazır araba olmadıktan sonra fiyat fazla oynamaz.
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bagaj hacmini gözünüz kesiyorsa cazip bence...

Bagajını da gördüm, sedandan tabi derin değil ama üst kısmı da kapakla beraber açıldığı için o avantajı vardı, eşimle beraber baktık, o sırada bayinin önüne HB focus geldi durdu, onunla da konuştuk ettik.

Bugün 8 bayi ile görüştüm, aralarında çok fiyat farkı vardı, en pahalı İskenderun söyledi, yakın şehir iki bayi arasında 6 bin lira fark olanı vardı.

Sonuç, bulunduğum şehirdeki bayinin vermiş olduğu teklifi kabul ettim, çünkü dün teklif ettiği model bugün satılmıştı, Adana yolcusuydu :)

Focus III TDCI 115 Style beyaz aracı şu an almış bulunmaktayım.

Artık ben de Focusluyum :)

• Beğen 5
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bagajını da gördüm, sedandan tabi derin değil ama üst kısmı da kapakla beraber açıldığı için o avantajı vardı, eşimle beraber baktık, o sırada bayinin önüne HB focus geldi durdu, onunla da konuştuk ettik.

Bugün 8 bayi ile görüştüm, aralarında çok fiyat farkı vardı, en pahalı İskenderun söyledi, yakın şehir iki bayi arasında 6 bin lira fark olanı vardı.

Sonuç, bulunduğum şehirdeki bayinin vermiş olduğu teklifi kabul ettim, çünkü dün teklif ettiği model bugün satılmıştı, Adana yolcusuydu :)

Focus III TDCI 115 Style beyaz aracı şu an almış bulunmaktayım.

Artık ben de Focusluyum :)

Hayırlı uğurlu olsun.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• Yakup Ç. A., başlığı Yeni Ford Focus Fiyat Yorumlarımız olarak değiştirdi
  • Yakup Ç. A., konu sabitlemesini kaldırdı

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.