Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Önerilen Mesajlar

Lansman rengi :):D

bu rengi birtek beğenmeyen benmiyim bilmiyorum ama böyle lansman rengimi olur ya :D

belki bu benim dediğim arabanın renginden değildir dediğim gibi, benim dediğim araba sırf renginden dolayı liste fiyatının epey altındaydı, diğer forumda konusu vardı.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Denizli plakalı var bir tane satılık bu renk Focus-12. Fiyat da uygun ama aylardır satamadı. 

Özellikleri de iyiydi ama rengi işte o yüzden...

Hardal Sarı gibi işte o da durdu.. Talep gelmemiştir.Bilmiyorum adını ama 1 yıldır satılmıyor yani üretilmiyor bile..

fok sarısı...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hardal Sarı gibi işte o da durdu.. Talep gelmemiştir.Bilmiyorum adını ama 1 yıldır satılmıyor yani üretilmiyor bile..

Hardal sarı bence Focus'a yakışıyordu. Millet alışık değil sadece. Hardal sarı avrupa'da da mı satılmıyor acaba? Bizimkiler bu pazara getirmez normaldir ama Opel'in mesela böyle renkleri çoktur.  

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hardal sarı bence Focus'a yakışıyordu. Millet alışık değil sadece. Hardal sarı avrupa'da da mı satılmıyor acaba? Bizimkiler bu pazara getirmez normaldir ama Opel'in mesela böyle renkleri çoktur.  

Satılmıyor yine hiçbiryer de yok.Hardal. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hayırlı olsun....fiyat? Model?

Teşekkür ederim

Focus 1.6 dizel 4k Titanium + Smart paket Gece Grisi araç

Kredi kampanyalı fiyat 62.000tl ruhsat sigorta vs.. kredinin dosya parası dahil..

yani benden bir vergi birde kasko çıkcak

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Teşekkür ederim

Focus 1.6 dizel 4k Titanium + Smart paket Gece Grisi araç

Kredi kampanyalı fiyat 62.000tl ruhsat sigorta vs.. kredinin dosya parası dahil..

yani benden bir vergi birde kasko çıkcak

Hayırlı olsun. Allah kaza bela vermesin.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• Yakup Ç. A., başlığı Yeni Ford Focus Fiyat Yorumlarımız olarak değiştirdi
  • Yakup Ç. A., konu sabitlemesini kaldırdı

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.