Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Önerilen Mesajlar

honda çok az zam yapmış mesela.. ilk 3 ay piyasa geçen seneki gibi %15 daralır. fiyatı ya aşağı çekerler, yada orasından burasından çalarlar. güya makyajlı focus gelecekti. birde bunun üzerine makyajlı focus düşünün, fiyatı ne olur. yıl sonunu ise ilk çeyrekteki daralmaya rağmen %8 artışla tamamlanmış.. karar vermek için acele etmemek lazım.

aralık 2012 de aldım aracımın faturası 30.000 tl..%40 dan 45 e çıkan ötv..15000 tl yapar. adamlar 2014 modele 7 bin zam yaptı..kurdan da yap 3000 tl, 5000 i geçmemesi lazımdı..

vw ise çok uçuk donanım almazsanız hala ucuz. geçen yıl ben alırkende style focus tan ucuzdu, şimdi baktım

2012 aralık style 1.0 sedan f3: 47.750.....jetta comfortline 1.2 tsi, manuel: 46.500 dü

şimdi style 1.0 sed 3 yok ama trendx ve ti arası desek: 60.000..jetta : 57.200

focus 1 aya jetta 2-3 aya teslim

Kesinlikle katılıyorum.  Hele ki vw de araç satıym kota dolduraym gibi bir sıkıntıları bile yok. İster al ister alma mantığı var. Fiyatta bile pazarlık yaparken göbeğimizi çatlatıyorlar. Markasını sattırdığı için sıkıntı vermiyorlar. Arkadaşıma aralık ayında golf7 almaya gittik. Mayıs ayına spariş geçtiler. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Dün gezindim ford  showroomda fiyatları sordum 2013 5k titanium 1.6 125 ps smart paket hb 57000 tl   2013 5k titanium tdci115 ps+spor  paket  68.000tl fiyatları  2013 te 2900 tl olan spor  paket 3.250 tl  olmuş hazır zamlar gelmişken paketede yansıtalım :)

e8CnDUp.jpg

Dp1LFIa.jpg

dR7VLul.jpg

Türker Taş tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 4 hafta sonra...

Kampanyalı krediyle 31 aralıkta 50.500'e aldığım araç (style PS 1.6 aytozu gri) şu an (renk farkı ile) peşin 65.000 olmuş.  Ha seviniyor muyum hayır. Belki satarkan daha fazla miktar alacağım ama çok daha fazla fiyatı var artık yenisinin...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

http://www.hurriyet.com.tr/ekonomi/25741300.asp

Diyor ki

2014 yılına kur ve ÖTV artışıyla giren otomotiv sektörü, elindeki stoğa bağlı olarak yılın ilk ve son fırsatlarını sunduğu ocak ayında sadece yüzde 8.03 daraldı.

‘Sadece’ diyorum çünkü ocak ayında eldeki stoğa bağlı olarak kur artışı fiyatlara tam olarak yansımadı, yeni kurdan 2014 modeller henüz gelmedi ve BDDK’nin kredi işlemlerine yönelik getirdiği sınırlamalar devreye girmedi. Ayrıca Merkez Bankası’nın faiz artırımının oto kredilerine yansıması da ocak ayında gerçekleşmedi.

Yani Ocak ayına bakıp da ‘Herşeye rağmen otomobil satışları çok düşmüyor” yorumu yanıltıcı olur. Asıl daralmanın şubat ayında net olarak ortaya çıkması bekleniyor. Zaten 2014 yılı öngörülerinde de toplam daralmanın en az yüzde 30 olacağı düşünülürse, bunun en net göstergesi şüphesiz şubatta olacaktır. vs. vs. vs.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Haziran 15de focus 5K 1.0 trend X liste fiyatı 46250 idi. Hazırda araç olsa alacaktım ama yoktu. sipariş veririz ekime gelir olası zamlardan etkilenirseniz dediler. acele araba almalıydım golf hemen teslim buldum,  aldım.  o zaman 46250 olan  focus şu an 59750 gibi çılgın bir fiyata etiketlenmiş. O zaman 48000 liste fiyatı olan golf 1.2 comfort şu an 57500 . 

Focus barizen daha fazla zamlanmış.. 

Üstelik focus daha yaşlı bu sene makyajı bekleniyor standart donanım olarak da biraz daha geride.

Makul fiyatlar değil bunlar :( 

Arabalarımız değer kazanıyor diye düşünüp sevinmek eğer arabayı satıp toplu taşımaya dönmeyecekseniz çok doğru değil. Sonuçta karla satıyorsunuz ama yerine alacağınız acaip uçmuş olacak 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• Yakup Ç. A., başlığı Yeni Ford Focus Fiyat Yorumlarımız olarak değiştirdi
  • Yakup Ç. A., konu sabitlemesini kaldırdı

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.