Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Önerilen Mesajlar

Koç ailem indirimli ne kadar olabilir hocam? 

Tam olarak koç ile nasıl ilişkiniz var? ona göre değişiyor. Örnek amaçlı; en düşük oran bile olsa 65.200'e kadar düşüyor sadece koç indirimi ile. Bunun üzerinde normal indirimi ne kadar yaparlar bilmiyorum.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Benzinli 2011 focus titanium aracımı ,dizel titanium ile değiştirmek istiyorum.Şu an ki aracımı da koç indirimli almıştım.( Koç Holdingte müdür yardımcısı olan bir akrabamın sayesinde) 

Sadece şu anki son fiyatları öğrenmek istiyorum? 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

@Yakup Çağatay, Koç holding te müdür yardımcısı bir akrabam var  

Koç ailem indirimi zamana göre (hatta araca göre değişiyor), önce aracı bulun sonra koç ailem fiyatını talep edersiniz.

Teşekkürler hocam.Şu ana kadar ayda 700-800 km. yapıyordum.Dizel ihtiyacı hissetmemiştim.İş değişikiği nedeniyle ayda 1500-2000 km. yapınca dizel şart oldu 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

@Yakup Çağatay, Koç holding te müdür yardımcısı bir akrabam var  

Teşekkürler hocam.Şu ana kadar ayda 700-800 km. yapıyordum.Dizel ihtiyacı hissetmemiştim.İş değişikiği nedeniyle ayda 1500-2000 km. yapınca dizel şart oldu 

63.920'ye kadar yolu var artı normal indirimler dersek 62'ye felan kapatırlar heralde :) 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Çok teşekkürler hocam. Pazartesi  görüşmelere başlayalım bakalım.62 benim için uygun  :) 

Ford müşteri hizmetlerini arayarak (birazcık ikna ile) istediğiniz modelin hangi bayilerde olup olmadığını öğrenebilirsiniz yok felan derse en azından samsun civarı şu şu şu bayiler deyin söylerler akabinde o bayiye direkt ulaşın. Hayırlı olsun

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ford müşteri hizmetlerini arayarak (birazcık ikna ile) istediğiniz modelin hangi bayilerde olup olmadığını öğrenebilirsiniz yok felan derse en azından samsun civarı şu şu şu bayiler deyin söylerler akabinde o bayiye direkt ulaşın. Hayırlı olsun

Teşekkürler 

kendi aracım ne kadara gider sizce arkadaşlar? 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Teşekkürler 

kendi aracım ne kadara gider sizce arkadaşlar? 

Onun için 2.el ilan sitelerini baz alsanız daha iyi olur, işinize karışmak istemem ama 2014 makyajsız Titanium yerine 2015 makyajlı Style öneririm,  bin lira fiyat artıyor sadece hem istediğiniz renk vs daha kolay olur.

Buradan her iki modeli inceleyebilirsiniz. Makyajlı yorumları ve değişiklikleri içinde test kategorimizde başlıklarımız mevcut.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Onun için 2.el ilan sitelerini baz alsanız daha iyi olur, işinize karışmak istemem ama makyajsız Titanium yerine makyajlı Style öneririm ben bin lira fiyat artıyor sadece hem istediğiniz renk vs daha kolay olur.

Buradan her iki modeli inceleyebilirsiniz. Makyajlı yorumları ve değişiklikleri içinde test kategorimizde başlıklarımız mevcut.

Digital klimalı olmasını istiyorum.Şu anki aracımdaki gibi 

Alacağım araç dizel ve digital klimalı olmalı hocam.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

İster misin adam Koç'un damadı çıksın dedim ama öyle değilmiş :) 

Digital klima için titanium şart galiba :)

:) Titanium benzinliden titanium dizele geçiş yapmak lazım :) 

Hasan ŞAHİN tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• Yakup Ç. A., başlığı Yeni Ford Focus Fiyat Yorumlarımız olarak değiştirdi
  • Yakup Ç. A., konu sabitlemesini kaldırdı

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.