Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Önerilen Mesajlar

Tam olarak koç ile nasıl ilişkiniz var? ona göre değişiyor. Örnek amaçlı; en düşük oran bile olsa 65.200'e kadar düşüyor sadece koç indirimi ile. Bunun üzerinde normal indirimi ne kadar yaparlar bilmiyorum.

Bugün 2015 Titanium sedan Tdci ( beyaz) aracı koç indirimli 67.150 tl. ye aldım hocam.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bugün 2015 Titanium sedan Tdci ( beyaz) aracı koç indirimli 67.150 tl. ye aldım hocam.

Kararı değiştirmişsiniz :) olumlu etkilediysek ne mutlu :) Güzel indirimi aldınız sanırım dediğim oranda. Hayırlı uğurlu olsun.

Benim arabam bölümünde bekliyoruz 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Kararı değiştirmişsiniz :) olumlu etkilediysek ne mutlu :) Güzel indirimi aldınız sanırım dediğim oranda. Hayırlı uğurlu olsun.

Benim arabam bölümünde bekliyoruz 

Çok teşekkür ederim.2014 model bir tane Ankara da bulduk. 62.000 tl .idi. Aradaki farkı görünce 2015 olsun dedik.Çok beğendim aracı.Sonuna kadar hakediyor parasını.Hele ki opel astranın yanında :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hayırlı olsun, bence çok iyi fiyat almışsınız, titanium tdci hb metalik + xenon koç indirimli 76 fiyat verdiler bana, sizin aracın listesi 75 benim sorduğumun 80750. Aynı oranda indirim yapınca 71200 çıkıyor, o fiyatı verseler ciddi düşünebilirdim :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Merhabalar. 1.6 trendx benzinli duz icin aracin liste fiyati 54500 iken 50000 e anlastik. O zaman fiyat iyi gibiydi ancak 3000 indirim olmus. Ne dersiniz biraz daha indirim alabilir miyiz. Yoksa bu arac icin 50000 iyi midir?

Ben 2014 trend x benzinliyi 51.500 tl ye aldım .sizin aldığınız fiyatı hayattta kaçırmayın 3000 tl fark vererekte steyl alırsınız o zaman bütün şartlarınızı zorlayıp steyl almanızı tavsiye ederim .ben iki aydır hala 3000 tl fark verip hala steyl niye almadım diye yanıyorum .iyi düşünün hesaplı fiyat almışsınız.53000 tl ye steyl ye vereceğiniz paraya.Başka c sınıfı aynı donanımlarda bir arabayı.63.000 tl ye zor alırsınız.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Fotoğraf ve videolarında çok beğendiğim makyajlı focusu geçen hafta inceleme fırsatım oldu.Showroomdaki araç dizelin en dolusu sedan  bir araçtı.Fiyatına 90 bin tl yazmışlar.Fiyat olayını bir kenara bırakıyorum aracın yeni halini hiç mi hiç beğenmedim.F3 ilk çıktığında kırmızı renkli bir sedan görmüştüm.İnanın uzun uzun bakmıştım arkasından.Ama bu araç bana hiç heyecan vermedi.Şu anda yollarda önceki kasa  sedan bir araç görsem hala hoşuma gider.Ancak bu araç gerçekten dümdüz olmuş.Diğer modelleri bilmem ama bu ön tasarım ve oldukça sıradan jantlar  focusa gitmemiş bence.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hayırlı olsun, bence çok iyi fiyat almışsınız, titanium tdci hb metalik + xenon koç indirimli 76 fiyat verdiler bana, sizin aracın listesi 75 benim sorduğumun 80750. Aynı oranda indirim yapınca 71200 çıkıyor, o fiyatı verseler ciddi düşünebilirdim :)

Çok teşekkür ederim.Koç personeline liste fiyatı 68.500 tl.di.Bu 6.ford aracımız olduğundan extra 1.350 tl.daha indirim yaptılar.

Fotoğraf ve videolarında çok beğendiğim makyajlı focusu geçen hafta inceleme fırsatım oldu.Showroomdaki araç dizelin en dolusu sedan  bir araçtı.Fiyatına 90 bin tl yazmışlar.Fiyat olayını bir kenara bırakıyorum aracın yeni halini hiç mi hiç beğenmedim.F3 ilk çıktığında kırmızı renkli bir sedan görmüştüm.İnanın uzun uzun bakmıştım arkasından.Ama bu araç bana hiç heyecan vermedi.Şu anda yollarda önceki kasa  sedan bir araç görsem hala hoşuma gider.Ancak bu araç gerçekten dümdüz olmuş.Diğer modelleri bilmem ama bu ön tasarım ve oldukça sıradan jantlar  focusa gitmemiş bence.

Tabi olay zevk meselesi.Bence de makyajlı focus ,F3 göre çok daha güzel 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Çok teşekkür ederim.Koç personeline liste fiyatı 68.500 tl.di.Bu 6.ford aracımız olduğundan extra 1.350 tl.daha indirim yaptılar.

Yinede oran farklı :)  73750 demesi gerekirdi, neyse tekrar size hayırlı olsun niyetim yok zaten kurcalamaya gerek yok.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Fotoğraf ve videolarında çok beğendiğim makyajlı focusu geçen hafta inceleme fırsatım oldu.Showroomdaki araç dizelin en dolusu sedan  bir araçtı.Fiyatına 90 bin tl yazmışlar.Fiyat olayını bir kenara bırakıyorum aracın yeni halini hiç mi hiç beğenmedim.F3 ilk çıktığında kırmızı renkli bir sedan görmüştüm.İnanın uzun uzun bakmıştım arkasından.Ama bu araç bana hiç heyecan vermedi.Şu anda yollarda önceki kasa  sedan bir araç görsem hala hoşuma gider.Ancak bu araç gerçekten dümdüz olmuş.Diğer modelleri bilmem ama bu ön tasarım ve oldukça sıradan jantlar  focusa gitmemiş bence

bende makyajsız focus 3 var görüntü olarak çok hoş ön agresif duruyo focus 3,5 alınacaksada  titanium aşağısı değmez almaya

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hiçbirinde krom ızgara yok yani titanium altı gibi düşünebilirsiniz.

Karar sizin :) Bence her türlü düzenli ve çekici.

Not: Tamamı spor paketlidir detayları makyajlı genel başlığı içerisindedir. Konu dışı devam edilmemesi rica edilir :yeah: 

iy8sm6j.jpg

0JXPWaD.jpg

ADIKlVS.jpg

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• Yakup Ç. A., başlığı Yeni Ford Focus Fiyat Yorumlarımız olarak değiştirdi
  • Yakup Ç. A., konu sabitlemesini kaldırdı

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.