Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Önerilen Mesajlar

bu jantları neden bize göndermiyorlar sizce daha iyi değilmi?

Evet daha iyi ve ilk ikisi 18 inç altdaki 17 inç. (18 ler standart değil ek ücretli.)

Bize şunun biraz oynanmışı gelir ilerde diğerleri aksesuar olarak satılır. bnkz makyajsız versiyon

IMG_0949.jpg

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

bende makyajsız focus 3 var görüntü olarak çok hoş ön agresif duruyo focus 3,5 alınacaksada  titanium aşağısı değmez almaya

Makyajsız titaniumların jantlarına laf ederdik makyajlı kasaların jantları ne rezil bişey öyle ya.Arkadaşlar kızmasın alınmasın ama makyaj bişey katmamış bu arabaya.(tasarım anlamında) .Zaten baz versiyon sedan beyaz renkliler linea gibi duruyor

Ben bir arabaya 90 bin lira veriyorsam millet dönüp bir göz atacak arkadaş kim ne derse desin.Yakup'un üstte paylaştığı versiyonlara tamam diyecek birşey yok ama Türkiye'ye gelenlerde bir çekicilik göremiyorum.

Herneyse alan arkadaşlara da hayırlı uğurlu olsun.Ben f4 ü bekliycem  :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Merhaba ;

Makyajlı kasa focus için fiyatlar malum , bu fiyatlar ile şu an araç almak avantajlı mıdır? Yoksa ileriki zamanlarda araç fiyatları daha cazip hale gelebilir mi?Araç üreticileri ÖTV artışından dolayı pazar payında daralmadan söz ediyorlar bu durumda devlet satışları arttırmak için birşeyler yapıp fiyatlarda bir indirim olabilir mi?

Teşekkürler

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Merhaba ;

Makyajlı kasa focus için fiyatlar malum , bu fiyatlar ile şu an araç almak avantajlı mıdır? Yoksa ileriki zamanlarda araç fiyatları daha cazip hale gelebilir mi?Araç üreticileri ÖTV artışından dolayı pazar payında daralmadan söz ediyorlar bu durumda devlet satışları arttırmak için birşeyler yapıp fiyatlarda bir indirim olabilir mi?

Teşekkürler

Ötv değişmedi ve daralma beklenmiyor genel olarak. Ocak ayı herzamanki gibi düşüyor satış, bu ay ve ilerleyen dönemde artar.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

bu jantları neden bize göndermiyorlar sizce daha iyi değilmi?

bu jantları ben 2 yıl öncemi ne focuslarda kullanıldığını görmüştüm forumada koymuştum resmini ama nereye gidip nerden geldiklerini bilmiyorum izmir limanında idi tespitim...yeni lanse ediliyor ama değil..forumda vardır arayıp bulmak lazım...

Bence bu ön ızgara hiç olmadı evet fiyakalı resimlerde güzel gözüküyor ama netteki saat gibi gidip canlısını görüp bileğinize taktığınızda o heyecan hissini vermiyor...global marka imajı diğer markaların bu yöndeki çalışmaları şudur budur ama en iyi araba ön kısmı şuan bana gelen sevmesemde Toyota Corolla yandan ve önden görünüşü keskin çok ama focus nasıl desem heyecan yaratıcı değil model olarak 2015 yılındayız ve sonuç birsürü şey değişti herşey bilgisayarla yapılıyor ama araba modelleri ultralüks tasarımların dışında hep aynı...sadece marka algısıyla hareket edip zoraki evlilikler yapıyoruz...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

bu jantları ben 2 yıl öncemi ne focuslarda kullanıldığını görmüştüm forumada koymuştum resmini ama nereye gidip nerden geldiklerini bilmiyorum izmir limanında idi tespitim...yeni lanse ediliyor ama değil..forumda vardır arayıp bulmak lazım...

Bence bu ön ızgara hiç olmadı evet fiyakalı resimlerde güzel gözüküyor ama netteki saat gibi gidip canlısını görüp bileğinize taktığınızda o heyecan hissini vermiyor...global marka imajı diğer markaların bu yöndeki çalışmaları şudur budur ama en iyi araba ön kısmı şuan bana gelen sevmesemde Toyota Corolla yandan ve önden görünüşü keskin çok ama focus nasıl desem heyecan yaratıcı değil model olarak 2015 yılındayız ve sonuç birsürü şey değişti herşey bilgisayarla yapılıyor ama araba modelleri ultralüks tasarımların dışında hep aynı...sadece marka algısıyla hareket edip zoraki evlilikler yapıyoruz...

:D

SFdqhuT.jpg

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

eski site? eski sitede olmaması lazım bu 

Haklısın Ozan benim kafam buna gitti liman deyince :D Yine 1 nisanlandım :D Jant vakti bu siteye geçmiştik, burada bi yerde vardır imagesck değildiyse :D

Click

Ne siteydi be, bundan daha fazla uğraşmıştım :D Çok amatör :/

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 2 ay sonra...
  • Yakup Ç. A., başlığı Yeni Ford Focus Fiyat Yorumlarımız olarak değiştirdi
  • Yakup Ç. A., konu sabitlemesini kaldırdı

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.