Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Önerilen Mesajlar

• 3 hafta sonra...

Ford 91,500 gerçek kişiye yönelik Sadakat kampanyası başlatıyor. Söz konusu CRM kampanyası kapsamında olanlara aşağıdaki mail gelecek...

YeniFocusSadakatKampanyas1310-Emailing.j

6 Aralık 2014 - 31 Ocak 2015 tarihleri arasında kampanyadan faydalanmak isteyen makyajlı focus alıcıları 20.000TL’ye 20 ay %0 faiz'li krediden yararlanabilecek ve Ford Güvence alımında kullanılmak üzere 300TL'lik Servis Çeki kazanacaklar.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 4 hafta sonra...
  • 5 hafta sonra...

Her zamanki gibi ford taktiği, 2015 gelir fiyat artar; 2014 biter. 2015 modeli eskiye döner :P Ya da şimdilik euro etkisi çünkü diğer modellerde genel olarak 2-3-4 bin lira inmiş.

Benzinli modeller 3 bin tl, dizeller 2 bin tl indi. Ülkemize girdiği seviyelere döndü diyebiliriz.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Tam da araç siparişi verdiği ve aracı beklediğim bir dönemde bu haber iyi oldu umarım satışı yaparken bu yeni fiyatlar geçerli olur. Sipariş tarihindeki fiyatta diretmezler

Hemşehrim ayarlarız Rize'den mi alıyorsun :) Anlaştıysanız genelde o fiyattan gider ama :( İmza yoksa biraz zorla olmadı iptal edip biraz daha bekleyip Titanium alırsın aynı paraya :P

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Aslında sakarya'dan alıyorum. İmza atmadım. Benim yerime yakınlarım gidip pazarlık, sipariş vs kısımlarını hallettiler. Şansımı bi denerim 3000 tl az para değil

kapora verip sözleşme imzaladıysanız, zam dan etkilenmez, indirimden etkilenirsiniz. ben alırken müdür öyle demişti.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• Yakup Ç. A., başlığı Yeni Ford Focus Fiyat Yorumlarımız olarak değiştirdi
  • Yakup Ç. A., konu sabitlemesini kaldırdı

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.