Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Önerilen Mesajlar

Gözümde şöyle canlandı :) Otosan pantolonu indirmiş dalgametreyi şişirmiş. 1.5 tdci powershift için gelenleri hazır bir şekilde bekliyor :D   :D :D

Bu sözler bu foruma pek gitmemiş ama ,yönetim daha doğrusunu bilir  :angry:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

@Ramazan E.,

marka odaklı değilde f-p düşünüldüğünde, yeni jetta 1.2 tsi comfortline çok cazip :  60,900

hadi hemen bulamayın 1000-1500 tl zamlansın size teslim edilene kadar..

1.0 titanium focus 68.000..

şu arabanın borcu bitince focus u tekno paket li yeni focusla değiştirmek isterdim ama ısıtmalı ön camın kalkması beni soğuttu.. (sonuçta yeni sorunlarıyla gelmesi muhtemel focus4 yerine sorunsuz makyajlı focus u düşünebilirdim) focus 4 le geri gelse bari..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

@Ramazan E.,

marka odaklı değilde f-p düşünüldüğünde, yeni jetta 1.2 tsi comfortline çok cazip : 60,900

şu arabanın borcu bitince focus u tekno paket li yeni focusla değiştirmek isterdim ama ısıtmalı ön camın kalkması beni soğuttu.. (sonuçta yeni sorunlarıyla gelmesi muhtemel focus4 yerine sorunsuz makyajlı focus u düşünebilirdim) focus 4 le geri gelse bari..

Hocam yalniz biri comfortline biri titanium.Karsilastirma pek denk olmamis gibi

Jetta nin daha genislik avantaji var,bunun yaninda siradan Vw havasi(goreceli),cagdisi torsiyon sistemi,eski nesil olan ve genelde yag yakan motor olan eski 1.2 Tsi 8 v mevcut.(Hemen alinabilirse bu motorla geliyor)Kaldi ki Titanium Focus tan ic mekan kalitesi olarak daha dusuk.

Focus daha sportif,yol tutusta referans bir arac ve Titanium un oyuncaklari bir hayli guzel.

Alinir alinmasina da Jetta,acikcasi ben Focus un Vw tarafindaki muadili olarak(kalite bakimindan)Golf u kiyaslarim.Onun da sedani yok,Jetta ise Golf un sedani denmekten bir hayli uzak,kalite farki bariz cunku.Ama donanimi makul yine de.

Bagaj buyuk olsun,diz mesafesi iyi olsun,usul usul giderim,atraksiyona girmem deniyorsa Jetta da mantikli.

Yalniz bu benzin fiyatlari ile turbo benzin direkt enjeksiyon araclar ne kadar dogru olur,o da ayri bir tartisma konusu bence.

Bu arada torsiyon demisken hocam,adettendir[emoji1]

Golf-Achsen-Seitenansicht-fotoshowImage-

JuFzL.jpg

@Ramazan E.,

marka odaklı değilde f-p düşünüldüğünde, yeni jetta 1.2 tsi comfortline çok cazip : 60,900

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

1.5 tdci PS konfiguratore girmiş.

Kendime opak beyaz 1.5 tdci+PS, 5 kapı , nav, bixenon far yaptım. 92045 TL çıktı. Daha da metalik boya sunroof ve tekno yok. Onlar olsa düz hesap 101290 .

İyi para focusa verilir mi ?

Ben 2012 de aracı alırken sunrooflu için 58,5 demişlerdi,....

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

1.5 tdci PS konfiguratore girmiş.

Kendime opak beyaz 1.5 tdci+PS, 5 kapı , nav, bixenon far yaptım. 92045 TL çıktı. Daha da metalik boya sunroof ve tekno yok. Onlar olsa düz hesap 101290 .

İyi para focusa verilir mi ?

Gider ev alırım.
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 4 ay sonra...
  • Yakup Ç. A., başlığı Yeni Ford Focus Fiyat Yorumlarımız olarak değiştirdi
  • Yakup Ç. A., konu sabitlemesini kaldırdı

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.