Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

2015 Makyajlı Ford Focus Trend X 1.6 Tdci İncelemesi Ve Makyajsız Kıyaslaması & Test Sürüşü

Yakup Ç. A.

Önerilen Mesajlar

Nidenki.Farzet aracında bir sorun oldu ve garantiden parça değişti.Misal direksiyon kutusu.(Örnek olarak verildi uyuyor mu bilmiyorum).Makyajsızda ses yapıyordu.Makyajlıda bunu gidermişlerse ve senin arabana uyuyorsa güzel bir sonuç olmaz mı? neyse konuyu dağıtmayalım Yakup kızar şimdi :D (Bunu yazmam bile kızmasına sebep zaten ama napıyım seviyorum kızmasını )

Bence uymayacak o parçalar(ford böyle diyecek) çünkü sıkıntılı araç cok -yada benim gibi sıkıntı yapan çok- yani bunun altına eli koymaz ford. Yav bu parça benimkine uyuyormuş diyen servise koşacak. Sonuç üçün beşin hesabını yapan forda can sıkıcı okacak.

Nidenki.Farzet aracında bir sorun oldu ve garantiden parça değişti.Misal direksiyon kutusu.(Örnek olarak verildi uyuyor mu bilmiyorum).Makyajsızda ses yapıyordu.Makyajlıda bunu gidermişlerse ve senin arabana uyuyorsa güzel bir sonuç olmaz mı? neyse konuyu dağıtmayalım Yakup kızar şimdi :D (Bunu yazmam bile kızmasına sebep zaten ama napıyım seviyorum kızmasını )

Bence uymayacak o parçalar(ford böyle diyecek) çünkü sıkıntılı araç cok -yada benim gibi sıkıntı yapan çok- yani bunun altına eli koymaz ford. Yav bu parça benimkine uyuyormuş diyen servise koşacak. Sonuç üçün beşin hesabını yapan forda can sıkıcı okacak.
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

O araba senin değil ise derken abi, çok mu zarar veren bir şey arabaya?

arabaya değil de (o kadar zorlamadan bir şey olmaz) ...ya da şyöe anlatayım ; soğuk lastik ... pati-pati-pati kalk ... 7-8 saniye sonra freni kazıkla, ABS falan devrede ...kaZık...kaZık dur.

...lastiklerin gün sonunda seni bırakır giderse şaşırma derim  :) 

(bkn.pistte p*çl*k yapıp çok eğlenen ama PZero'ları bitince ağlamaklı olan adam) 

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

arabaya değil de (o kadar zorlamadan bir şey olmaz) ...ya da şyöe anlatayım ; soğuk lastik ... pati-pati-pati kalk ... 7-8 saniye sonra freni kazıkla, ABS falan devrede ...kaZık...kaZık dur.

...lastiklerin gün sonunda seni bırakır giderse şaşırma derim   :)

(bkn.pistte p*çl*k yapıp çok eğlenen ama PZero'ları bitince ağlamaklı olan adam) 

Kaan abi sende lastik çok, gidelim bi gün istanbulpark'a :) 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Eline sağlık. 

Far kumandasının bacağına dokunmasını anlamadım. O bölümü değiştirdiler mi? Yoksa senin oturma pozisyonu ve boyunla mı alakalı? 

Bir de değiştirmişken ön yolcu önündeki airbag bulunan (torpido üstü) aşırı şişkin ve ön camdan yolcu alanına doğru gereksiz bölümü cama doğru çekseler çok iyi olacaktı. Oraya oturan bu ne oluyor. 

Trend x için makyajsız kasaya göre daha zengin ve kaliteli, malzeme kaynaklı zayıf görünüm iyileşmiş sanırım. 

O bölümde değişiklik yok, eskiden beri süre gelen şikayet edilen bir noktaydı kendisi.

Normalde atıyorum daha yakın oturabilirdim şimdi ise biraz geriye gidip direksiyonu kendime çektim, bununla ondan kurtulmuş oldum tabi ki daha kısa boylular için sorun olmaz.

Aynen öyle olması gerektiği gibi olmuş; aslında böyle direk 3 çıkmalıydı.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Elinize Sağlık aydınlatıcı bir test ve yorumlama olmuş. Ses yalıtımının artması çok iyi. ses sisteminde Basların vurmaması için yapılan işlemi tam kavrayamadım. Kapı döşemelerini sökmek gerekecek sanırım.Gözlük kabının olmaması kötü. Ben şu an kullandığım 2011 style de sonradan alıp taktım, çok kullanışlı. diğer testleri de bekliyoruz. teşekkürler.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Elinize Sağlık aydınlatıcı bir test ve yorumlama olmuş. Ses yalıtımının artması çok iyi. ses sisteminde Basların vurmaması için yapılan işlemi tam kavrayamadım. Kapı döşemelerini sökmek gerekecek sanırım.Gözlük kabının olmaması kötü. Ben şu an kullandığım 2011 style de sonradan alıp taktım, çok kullanışlı. diğer testleri de bekliyoruz. teşekkürler.

Rica ederim.

Beyaz beza sarılmış bir şey görüyorsunuz hemen altta, içinde muhtemelen ince bir sünger falan var içini açıp bakmak lazım ama mantık belli, araya bir şey sıkıştırmak lazım.

5vJbjvx.jpg

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sökmeden olmaz.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.