Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Arabanıza Ne Isim Taktınız ?

Volkan Ö.

Önerilen Mesajlar

yaş sorunu ve hayat görüşü çıkıyor

Sevgili Tevfik,

burayı makasladım. Çünkü, ben de espri yapmayı çok severim.Hatta ince dokundurmalarla hata yapanları uyarmak bazen hoş bile gelir bana.

Ancak işte tam da söylediğin gibi bizim kuşaktan olmayanlar, yani yaşadıklarımızı yaşamamış olanlar bizim takılmalarımızı anlamakta zorlanıyorlar. Aslında basitçe okunduğunda bile "takılma" olduğu belli olan sözlerimiz ciddiye alınıp alınganlığa hatta kırgınlığa kadar varıyor. Ben de bunu önlemek için takılmalarımın çoğuna elimden geldiğince komik yüz ifadeleri koyuyorum.

Yazından dolayı seni tebrik ediyorum.

Sayın Boneval, siz de bana istediğiniz kadar takılabilirsiniz.

Geçen yıl ben de bazı konularda sinirlenip alınıyordum. Ama baktım ki forumun daimi kadrosu hiç birbirine alınmıyor. Kimse birbirinin politik ya da hayat görüşünü kınamıyor.Kınayanlar da zaten eriyip gidiyor.

Yahu yarı yaşımda gençler bile bazen benden daha olgunlar. Çok hoşuma gidiyor. Aferin onlara bana çok şey öğretiyorlar.

Ölümlü dünya işte,yaşa gitsin anasını satayım...

Not: "Anasını satayım" sözü ile asla anneleri hedef almıyorum,onları tenzih ederim.

Edit: Komik yüz ifadesi koymayı unutmuşum. :)

A.Coşar tarafından düzenlendi
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Olaylar olaylar, basit bir başlığın geldiği hale bak.

Araba isminden insan sevgisine, ordan Cem abinin mesleğine kadar gittik, burdan Cerne atom parçalamaya gittik, aforizmalar havada uçuştu, ordan döndük dolaştık Kırat'a geldik. 

İnsan cümbüşü :) 

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sevgili Tevfik,

burayı makasladım. Çünkü, ben de espri yapmayı çok severim.Hatta ince dokundurmalarla hata yapanları uyarmak bazen hoş bile gelir bana.

Ancak işte tam da söylediğin gibi bizim kuşaktan olmayanlar, yani yaşadıklarımızı yaşamamış olanlar bizim takılmalarımızı anlamakta zorlanıyorlar. Aslında basitçe okunduğunda bile "takılma" olduğu belli olan sözlerimiz ciddiye alınıp alınganlığa hatta kırgınlığa kadar varıyor. Ben de bunu önlemek için takılmalarımın çoğuna elimden geldiğince komik yüz ifadeleri koyuyorum.

Yazından dolayı seni tebrik ediyorum.

Sayın Boneval, siz de bana istediğiniz kadar takılabilirsiniz.

Geçen yıl ben de bazı konularda sinirlenip alınıyordum. Ama baktım ki forumun daimi kadrosu hiç birbirine alınmıyor. Kimse birbirinin politik ya da hayat görüşünü kınamıyor.Kınayanlar da zaten eriyip gidiyor.

Yahu yarı yaşımda gençler bile bazen benden daha olgunlar. Çok hoşuma gidiyor. Aferin onlara bana çok şey öğretiyorlar.

Ölümlü dünya işte,yaşa gitsin anasını satayım...

Not: "Anasını satayım" sözü ile asla anneleri hedef almıyorum,onları tenzih ederim.

Edit: Komik yüz ifadesi koymayı unutmuşum. :)

Sagolun hocam...bugünkü Yeşilay haftasına bende çok güldüm hatta evde anlattım...Bir ara liseliler vardı forumda çok gürültü yapıyorlardı onlara liseliler bölümü açtırmıştım aratınca bulunabilir..şimdide yeni kuşak üniversiteliler var tren öpsün seni zeki müren deyip gülen...onu bunu döven dövmeye kalkan falan oluyor bunlar...başkasınınkini görmeyen kendininkini piyade tüfeği zannedermiş misali....napıcaksınız idare edicez...

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Forum bilmez...Cem Beye birgün telefon etmiştim...dediki üstad şu an bir parçadan bir çocuğa yemek borusu yapmaya uğraşıyorum...Bu sözü ben beynimde yıllardır taşıyorum...düşünün adamı...biz uyduruk salakça şeylerle uğraşırken o vücudun bir parçasından bir yemek borusu imal ediyor...Ve küçücük bir bedene yerleştirmeye uğraşıyor...Soruyorum size arabayı gözü kapalı söküp taksanız nolur...atomu parçalasanız..o küçük çocuğa yemek borusunu verebilirmisiniz..Onun için Cem Beyin ellerinde öperim...Onun varlığı bile hep yeterli olmuştur...Bana en kötü sözü bile söylese hep o yukarıdaki sözü gelir susarım...çünkü o bizim gibi biri değil...

Üstad iltifatlarına çok teşekkür ederim, ama sandığınız gibi biri de değilim, ben de herkes gibi öğrendiğim işi yapıyorum. 

Hani derler ya doktorluk zor iş diye, benim cevabım değişmez: İşini iyi yapmaya çalışırsan her iş zordur. 

Bak bunu aynen üstüme alıyorum.

İnsan cümbüşü :) 

Aaaa, ama beraberliğin güzelliği burada, aykırılıklar ve farklılıklar olmasa, herkes aynı fikirde olsa sohbet ilerlemez...

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Üstad iltifatlarına çok teşekkür ederim, ama sandığınız gibi biri de değilim, ben de herkes gibi öğrendiğim işi yapıyorum. 

Hani derler ya doktorluk zor iş diye, benim cevabım değişmez: İşini iyi yapmaya çalışırsan her iş zordur. 

Bak bunu aynen üstüme alıyorum.

Aaaa, ama beraberliğin güzelliği burada, aykırılıklar ve farklılıklar olmasa, herkes aynı fikirde olsa sohbet ilerlemez...

Bende bir doktor babası olarak sizi ve yazılarınızı  yorumlarınızı taktir ediyorum doktorluk gerçekten zor meslek başarılarınızın devamını temenni ediyorum.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Cem Bey'in bu kadar kefili çıkınca boşu boşuna atarlandım mı diye düşündüm hatta başkasına atarlanacagıma en masum olana mi atarladım dedim.[emoji15]

Sonuna bir [emoji1] koysa hiç alınmazdım. Ben girdiğimden beri hep ciddi gördüğümden Cem Bey'in espiri yaptığını anlamadım. Hatta teşhis kondu bana diye düşündüm [emoji2]

Cem Bey'den yanlış anlamam üzerine verdiğim tepki için bir büyüğüm olarak kalbini kırdıysam özür dileyebilirim.

[emoji72]

Ortaya çıkan öz eleştirilerde açıkçası hoşuma gitti. Herkes aslinda ne yaptığını biliyor [emoji3]

İnsanların %99 i beğenmedikleri durumda geri dönüş yapmadan kapıyı çeker çıkar. %1 geri dönüş yapar. Herkese bir geri bildirimde bulunduğunu düşünüyorum.

Öyle kolay küsmem. Tepkilerim bazan ayarsız olabilir. Sonucta X.bucuk kusagiyim. Bizim yas gurubu boyle y ve z kuşağıyla uğraşıp birde Baby blomers'leri memnun ediyoruz. Y ve Z kuşağını direk kaçırıyorsunuz haberiniz olsun.

Mutlu küçük bir aile olmanıza izin vermeme kararı aldım.

Mutlu büyük bir aile olun.

• Beğen 9
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Evlendiğimiz zaman küçük kırmızı bir opel corsa almıştık, eşimle ona Domat (Karşıyaka dilinde domatez :) ) derdik. İlk ve son isim verişimiz oldu.

Fazla bütünleşmemek gerek, buzdolabından çamaşır makinasından farkı yok aslında.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.