Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Arabanıza Ne Isim Taktınız ?

Volkan Ö.

Önerilen Mesajlar

Yazmayayım dedim ama bu başlık neredeyse bana acı verecek boyutta.

Bendeki eksiklik beni tedirgin ediyor resmen...

Neyse Alperen de var da iki aykırı (!) olduk. 

Arabanızla afektif bir ilişkiye girmeyin, bunu gerçek canlılara saklayın bence...

Ayrıca arabanızı hep temiz tutar ve hırpalamazsanız sizi takdir edip daha uzun hizmet verecek diye bir beklentiye de düşmeyelim lütfen.

Saklamak değil kullanmak için aldığımız, bakım kurallarına uyulduğunda da gerekli hizmet verecek bir metal/plastik/kauçuk vs. karışımı. Güzel bir mühendislik örneği işte.

Tepe tepe kullanın, duygusal paylaşımları da karşılık verebileceklerle yapın.

Seviyorum forumdaşlarımı gibi... 

• Beğen 5
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Yazmayayım dedim ama bu başlık neredeyse bana acı verecek boyutta.

Bendeki eksiklik beni tedirgin ediyor resmen...

Neyse Alperen de var da iki aykırı (!) olduk.

Arabanızla afektif bir ilişkiye girmeyin, bunu gerçek canlılara saklayın bence...

Ayrıca arabanızı hep temiz tutar ve hırpalamazsanız sizi takdir edip daha uzun hizmet verecek diye bir beklentiye de düşmeyelim lütfen.

Saklamak değil kullanmak için aldığımız, bakım kurallarına uyulduğunda da gerekli hizmet verecek bir metal/plastik/kauçuk vs. karışımı. Güzel bir mühendislik örneği işte.

Tepe tepe kullanın, duygusal paylaşımları da karşılık verebileceklerle yapın.

Seviyorum forumdaşlarımı gibi...

Sanırım algıda bir sorun yaşıyoruz Cem bey arabaya veya bir esyaya isim vermek onla ask yaşadığınızı göstermez. İsim vermemekte yaşamadığımızı göstermez. Sahip olduklarımızı kisiselestiriz. Cocuklar bunu daha çok yapar. Çocuk ruhumuzu kaybetmeyelim. volkan onder tarafından düzenlendi
  • Beğen 5
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bence alinacak birsey yok..

Ama insan merak ediyor, isim takan arkadaslar olarak arabaya isim takip sonucunda ne yapiyorsunuz? Misal sabah binerken "hadi Kaplan, bugune de basliyoruz, motoruna kuvvet" mi diyorsunuz? Ben kendimle basbasayken kendimle bile konusmuyorum :)

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ama insan merak ediyor, isim takan arkadaslar olarak arabaya isim takip sonucunda ne yapiyorsunuz? Misal sabah binerken "hadi Kaplan, bugune de basliyoruz, motoruna kuvvet" mi diyorsunuz? Ben kendimle basbasayken kendimle bile konusmuyorum :)

Ben kendim önceki arabama Porche diyordum .Arabamla yalnızken tabii konuşmuyordum.Ama Ailemle gezerken yanımızdan porşhche geçince benim arabamda aynısı diyordum.Oğlum ya baba git ordan hiç olurmu desede benim arabam bana göre genede porşheydi.Ayriyetten de ben insanların çoğunluğunun arabasına isim taktığını düşünüyorum.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sağolsun bayan Konuşuyor efendi efendi klima Açıyor arama yapıyor arada anlamadığında efendim diyor ama hadi len sana mı kaldık diyorum [emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sağolsun bayan Konuşuyor efendi efendi klima Açıyor arama yapıyor arada anlamadığında efendim diyor ama hadi len sana mı kaldık diyorum [emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]

Isim takinca nooluyor onu soruyorum... O dediklerin isim takmadan da yapiliyor... :)

Ya neyse ne, isim takanlar ve arabaya isim takmayi manasiz bulanlar olarak atismaya gerek yok...

Cogunluk meselesine gelince, omru hayatimda arabasina isim takan ve ona bu isimle hitap eden bir tek Sicak Saatler diye bir dizi vardi yillaaaaaaaaar evvel, orada Mehmet Aslantug'un oynadigi karakter pickup'ina Abbas diyordu, onu gordum.. O da dizi karakteri :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.