Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Er-Ol Otomotiv Focus 2008-2014 Orjinal Silindir Hava Filtresi Kampanya

Önerilen Mesajlar

Açıklama : 

2008-2014 arası bütün Focus araçların orjinal hava filtresidir. 

Kargo tarafımızdan karşılanacaktır.

Fiyat :

Kdv dahil 30 tl .

SCMVD1K.jpg

ER-OL Otomotiv tarafından düzenlendi
  • Beğen 6
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Filtre önemli detaylardan temiz olması faydanıza, ayrıca silme,üfleme hava tutma gibi şeyler de çok faydalı değil, ucuz bulmuşken değiştirmekte fayda var ve değişmesi çok kolay.

Burada göstermiştim lakin fotolar ölmüş :( Bulabilirsem eklerim biraz zor olacak ama.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Orjinal filtre mi bu, yan sanayi olanların bazılarında petekler arasında silikon olmuyor ve gaza basınca oluşan vakum peteklerin birbirine yapışmasına neden oluyor. Bu yapışma da yeterli havanın motora girmesini engelliyor. Bahsettiğim silikon gibi ayraçlar silindir filtrelerde oluyor muydu hatırlayamadım ama en azından orjinal olup olmadığını bilelim. Orjinal ise hem hava hem de polen filtresi sipariş edeceğim.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Orjinal filtre mi bu, yan sanayi olanların bazılarında petekler arasında silikon olmuyor ve gaza basınca oluşan vakum peteklerin birbirine yapışmasına neden oluyor. Bu yapışma da yeterli havanın motora girmesini engelliyor. Bahsettiğim silikon gibi ayraçlar silindir filtrelerde oluyor muydu hatırlayamadım ama en azından orjinal olup olmadığını bilelim. Orjinal ise hem hava hem de polen filtresi sipariş edeceğim.

Hem başlıkta hem mesajda yazıyor zaten orijinal olduğu...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

1 adet hemen edinmek istiyorum. 

Ayrıca aynı model yılları için c max araçlara da uyar mı?

Evet uyumludur.

sorması ayıptır normalde ne kadar bunlar merak ettim :)

Evet şu an yetkili servis satış fiyatı kdv dahil 59 tl.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bugün arkadaşıma ve kendime olmak üzere toplam 2 tane sipariş verdim. Çok hızlı bir alışveriş oldu. Forum aracılığıyla böyle bir alışveriş imkanımızın olması çok güzel. Bir kaç yetkili ile görüştüm, hepsi de kibar ve seviyeli insanlar. Er-ol otomotive buradan da teşekkür ederim.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bugün arkadaşıma ve kendime olmak üzere toplam 2 tane sipariş verdim. Çok hızlı bir alışveriş oldu. Forum aracılığıyla böyle bir alışveriş imkanımızın olması çok güzel. Bir kaç yetkili ile görüştüm, hepsi de kibar ve seviyeli insanlar. Er-ol otomotive buradan da teşekkür ederim.

Biz teşekkür ederiz bu yorumlarınız için iyi günlerde kullanın :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.