Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Fiesta'dan Sonra Focus Red & Black Sahnede !

Yakup Ç. A.

Önerilen Mesajlar

Seatın FR'ı varsa, Fordun ıbır kıbırları var :)

Arabada tek dikkatimi çeken Ford Racing jantların kullanılmış olması. Gerisi göz boyama olmuş :)

Bu tip araba yapıyorsun, oraya buraya farklı renklerde dikiş atıp koltuk yapacağına düzgün bir spor koltuk yap artık FORD! 5 yıldır aynı koltuk...

Tanıtıma gitmişsin, spor karakterli araba koymuşsun, sunroof bile yok.

Fiyat 83-85bin arası olacak bence.

Red  :claps:

Ama olmuşken 1.5 EB 182 PS ister ve o zaman tadından yenmez...

Dimi :) Continental turbolu falan :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Seatın FR'ı varsa, Fordun ıbır kıbırları var :)

Arabada tek dikkatimi çeken Ford Racing jantların kullanılmış olması. Gerisi göz boyama olmuş :)

Bu tip araba yapıyorsun, oraya buraya farklı renklerde dikiş atıp koltuk yapacağına düzgün bir spor koltuk yap artık FORD! 5 yıldır aynı koltuk...

Tanıtıma gitmişsin, spor karakterli araba koymuşsun, sunroof bile yok.

Fiyat 83-85bin arası olacak bence.

Dimi :) Continental turbolu falan :D

Ağzının suyu aktı yine haaaaa [emoji23][emoji23][emoji23]

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Edit: stop start yoksa almam

yokmuş ... alma  :)

...zaten Polo satılır mı hiç? bin ona ... iyi günlerde, sağlık & sıhhat içinde kullan. Polo'n seni ve aileni mutluluklara + esenliklere taşısın, yüzünüzden gülücük silinmesin ... binin ona ... aklından bile geçirme Polo'yu satmayı ... sakın ha!

(bkn. sıkıntılı adamı kakaladık vw'ye, bi daha başımıza sarmayalım diyen satıcı) 

... bu koltuk takıntısı nedir üstadım  :)  ne de değerliymiş sizin "koltuklar" ... pehhhh :pray:  

focusclubtr'den bekleniyorsunuz... kaan yagizer...

...buyrun benim? 

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

yokmuş ... alma   :)

...zaten Polo satılır mı hiç? bin ona ... iyi günlerde, sağlık & sıhhat içinde kullan. Polo'n seni ve aileni mutluluklara + esenliklere taşısın, yüzünüzden gülücük silinmesin ... binin ona ... aklından bile geçirme Polo'yu satmayı ... sakın ha!

(bkn. sıkıntılı adamı kakaladık vw'ye, bi daha başımıza sarmayalım diyen satıcı) 

... bu koltuk takıntısı nedir üstadım   :)  ne de değerliymiş sizin "koltuklar" ... pehhhh :pray:  

...buyrun benim? 

abi ne zaman getiriosun bunun kırmızısını ? :) 

hiç lafı dolandırmadan direkt sordum valla...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

abi ne zaman getiriosun bunun kırmızısını ?  

fİESTA red&black daha gemiden inmedi yahu ... bu ne sabırsızlık? Cenevre'de görünen aracın üretim & pazarlama kanallarından geçip sipariş noktasına ulaşması son çeyrekten önce olmaz zaten. Atıyorum Temmuz'da sipariş açılır, Ağustos sonu - Eylül'de gelir.

...ayrıca belli ki para battı sana. Ekmek kuran çarpsın yengeye şikayet edicem seni, yahu yatırım yap ... ne bileyim, yazlık borcuna gir vs. altındaki kız gibi kuZu'nun nesi var? millet senin bir kalemde silip attığın araca kavuşmak için bir tarafını yırtıyor ... yapma böyle şeyler. (bkn.genetik koduna ihanet edip araç alma diyen satıcı)  

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

fİESTA red&black daha gemiden inmedi yahu ... bu ne sabırsızlık? Cenevre'de görünen aracın üretim & pazarlama kanallarından geçip sipariş noktasına ulaşması son çeyrekten önce olmaz zaten. Atıyorum Temmuz'da sipariş açılır, Ağustos sonu - Eylül'de gelir.

...ayrıca belli ki para battı sana. Ekmek kuran çarpsın yengeye şikayet edicem seni, yahu yatırım yap ... ne bileyim, yazlık borcuna gir vs. altındaki kız gibi kuZu'nun nesi var? millet senin bir kalemde silip attığın araca kavuşmak için bir tarafını yırtıyor ... yapma böyle şeyler. (bkn.genetik koduna ihanet edip araç alma diyen satıcı)  

hahha... çok iyiydi bu :)

çok seviyorum aracımı, valla indikten sonra 5 dk izliyorum keretayı nasıl duruyor uzaktan diye o derece... eşim acaip gülüyor hatta deli muamelesi yapıyor bana ara sıra arabayı okşuyormuşum ben farkına varmıyorum ama kaputu, aynaları falan :)

kolay kolay ayrılamam bundan ( şanzımanı beni bırakmadıktan sonra). ama focus  red'i de merak ediyoruz şimdi yani, etkilenmemiş gibi yapmayalım ama :) bu arada; baklava mı seversin, kadayıf mı, sütlü nuriye mi vs vs... yakında yazlık pabuçlar için gelicem, sözüm vardı baklava partisi yaparız :) (Savaşında fikrini al abi, onunda arabada emeği çok sağolsun)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

( şanzımanı beni bırakmadıktan sonra)

Şanzıman seni neden bıraksın? Hadi o bıraktı ... biz neden bırakalım? ...en kötü senaryoda söker, parçalar... içinden bir ton parça arttırır (bkn.gavur bunları fazladan koymuş zaten) gene de yürütürüz onu. Sen bin kuZu'na ... gözün de dışarıda kalmasın. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Şanzıman seni neden bıraksın? Hadi o bıraktı ... biz neden bırakalım? ...en kötü senaryoda söker, parçalar... içinden bir ton parça arttırır (bkn.gavur bunları fazladan koymuş zaten) gene de yürütürüz onu. Sen bin kuZu'na ... gözün de dışarıda kalmasın. 

İşte bu... diyecek birşey bulamıyorum, sana güvenmesem arabaya paspas bile almazdım zaten biliyorsun. bunu birkez daha göstermiş oldun, teşekkür ederim :)

baklava konusunu atlamışsın, farkındayım... bende :)

neyse yakup gelmeden focus red'e dönelim :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

yokmuş ... alma   :)

... bu koltuk takıntısı nedir üstadım   :)  ne de değerliymiş sizin "koltuklar" ... pehhhh :pray:  

...buyrun benim? 

Bu adamın yazdıklarını dinleyen herkeste "Abi yeni çayımız var verek içersin" modu oluşuyor galiba...Bazen de konuşmasını bitirince "olum ordan bize iki çay kap" diyecek gibi bekliyoruz yaw.... :kıhkıh:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

çay içip arada geik çevirerek kuZu hakkında konuşmak, olayı "ne ka ekmek,o ka küfte" noktasına getirip aracın aksesuar / motor vb. noktalarında orta noktayı bulmak ... işi sadece ticaret frekansında tutmayıp satın alma/satma eylemini kişiselleştirmek iyidir (bence) siz müşterinizi tanırsınız, o da sizi bilir. Kimse kimseyi yanlış anlamaz.... 

...yani sadece yazı'da değil, eylemde de "olm kap ordan iki çay" havasındayım ben ... bilen, bilir. 

• Beğen 6
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Profesyonelliğinizin doruğunda olmak,anlatım tarzının bilgilendirici ve eğlendirici unurlar taşıması zaten okunan kısımların hem ilgi çekme hem bilgilenme hemde böyle bir adamın keyfini sürme acısından mükemmel işliyor zaten o konuda kimse bir şey diyemez...O yüzden katkılarınız yadsınamaz kimse tarafından...Anlatmak önemli değildir anlaşılır olmak önemlidir ki bunuda başarıyorsunuz ...Ha benim açımdan konu ne ben çayımı içerim bildiğimi okurum...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Dikkatli ve zamanı olan gözler fark etmiştir bugün gün içinde 3-4 kere başlığı değiştirdim bir türlü emin olamadım ford'un yazdığı yazıdan hangi motor ile sunulacağı hakkında net bilgi yoktu. Mail attım döndüler 1.0 140 ps yok bunda, bildiğiniz donanım seviyesi oluyor bu edition yani şu motorlar ile sunuluyor şuan:

1.0 Ecoboost 125 ps Manuel

1.5 Ecoboost 150 & 182 ps Manuel

1.5 Tdci 120 ps Manuel

2.0 tdci 150 ps Manuel

Bana cevap veren arkadaş otomatik konusunda yanıt veremedi, zaten şuan satışta olmadıkları için tekrar üstelemedim olacak mı diye, bize gelirse eğer netleşir o zamana kadar.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.