Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

2015 Yeni Ford Mondeo Tam Donanım Listesi Ve Fiyatları

Yakup Ç. A.

Önerilen Mesajlar

Benim tek eleştirim Start Stop'suz getirilen E5 motor.

Uzun soluklu kullanıcı olsam almazdım. Filo için getirilmiş otomatik izlenimi alıyorum :) 2016 model olarak alınır ancak. Dizelde benzer yoruma açık. Arabaya diyecek laf yok ama donanım fiyat bence çok iyi.

Bundan sonra test ve inceleme başlığında görüşmek üzre...

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

İlk mesaja güncelleme şart. 

Style donanım sadece sedan ile mümkün (style sadece filo amaçlı anlaşılan) , titabium HB, sedan ve SW ile alınabiliyor.

Ayrıca HB ve SW sedandan 2200 TL cik daha pahalı (önemli bir opsiyon olduğu için) .

Lacivert+bej deri koltuk (fenerliyiz ya)+cam tavan+dinamik LEd farlı mondeo SW kaç para oluyor şimdi :)  

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ne oldu Cenevre programı değişti mi?

...gitmiyoruz dediler.

Lansman dönemine denk geliyormuş, filo müşterilerine lansman yapacakmışız (5 - 6 Mart) ... Ford US'ten gelenler de varmış. Şubat sonu - Mart başı programımız ziyadesi ile doluymuş, Frankfurt'a gidelim miş ... veya arada Pekin varmış (Anında bana ne Pekin'den dedim ... sevmiyorum o şehri) hep beraber Frankfurt'a gideriz ... bir gün falan uzatır pist'e de kaçarız dediler. Sonuçta Autobahn'a bağladın mı pist Frankfurt Am Main'e uzak değil. 

...pıFFF yani.  :( 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.