Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Ford Mustang Türkiye İçin Bazı Detaylar

Yakup Ç. A.

Önerilen Mesajlar

Mustang.jpg

ilk parti Avrupa versiyonu kuZu yola çıktı, içinde bizim Oxford White'da olduğu için gemiyi yakından takip ediyorum  :) 

Patron gemi 25 mayısta yola çıkmış sen 2 haziranda renk değişikliği talep etmişsin galiba

H. Cenk tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

sanırım öyle olmuş, 25 Mayıs kuZu'nun fabrika'dan (dearborn) çıkış tarihi ... adamlar işini bitirmiş, ben renk değişikliği istemişim ... direkt GoL tabi  :)   ceton ancak düştü ama geç oldu ... biraz.

...artık OPAS-SAHA'ya (fabrikanın limanı / Gölcük) geminin gelişini bekleyeceğiz.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

sanırım öyle olmuş, 25 Mayıs kuZu'nun fabrika'dan (dearborn) çıkış tarihi ... adamlar işini bitirmiş, ben renk değişikliği istemişim ... direkt GoL tabi  :)   ceton ancak düştü ama geç oldu ... biraz.

...artık OPAS-SAHA'ya (fabrikanın limanı / Gölcük) geminin gelişini bekleyeceğiz.

avrupada herhalde valenciaya gelecektir.  oradan da dağıtılacaktır. dearborndan 25 mayısta çıktıysa çoktan valenciaya girmiş olması lazım ya neyse..sen bizden daha iyi bilirsin gemi ne kadar sürede gelir.. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

62'de gözüküyor. Büyük ihtimal ile Okyanus'u geçmiştir. İspanya'dan gemi değiştirecek ... o aşamada statü 65 olur, zaten sistemde 65'i gördüğümde ben de Max.10-15 güne Mustang'ın T.C'ye teker basacağını bilirim. (bkn.plaka ayırtmaca...) aman kazasız belasız gelsin de ... 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Şu geminin adını ve nerede Olabileceğini öğrenmem iyi oldu, ?. Yok yok aklınıza uçakla gidip, gemiye binip limana gelene kadar orasını burasını karıştıracağım aklınıza gelmesin sakın..::):):)

Abi biletini hazırladım mail atarım sana.Aha özel mesaj atacaktım sanırım yanlış yere yazdım.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

--- Olası Haber! ---

Son Dakika

Somali'li korsanlara özenen bir grup otomobil manyağı Cebelitarık girişinde İspanyol ve İngiliz donanması ile çatışarak içi Avrupa'ya taşıdığı Mustang'lar ile dolu Amerikan gemisini kaçırdı!

Kuşatmayı yarmayı başaran manyakların çaldıkları gemi ile İzlanda'ya doğru yol aldıkları ve alarm'a geçirilen 6.filo'nun uluslararası sularda takip'e başladığı bilgisi ajanslara yeni düştü. Gelişmeler için beklemede kalın. 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.