Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus 3 Gösterge Ekranı Değişimi

Önerilen Mesajlar

6 dakika önce, Yakup Çağatay said:

Ürünü temin etmek için bir arkadaşa gerek yok ki, yine çayınızı için tabiki fakat forumun olma sebebi bu zaten :) Biraz okuyacaksınız içerikleri o kadar.Ee tabi biraz da sokakta arayacaksınız ürünü eğer ucuz ürün istiyorsanız yoksa yetkili serviste bu ürün var :) 

Tabi ki tek amacım ekran taktırmak değil. Daha önce forum sayesinde bir kaç modifikasyon yapmaya çalıştım fakat elime yüzüme bulaştırıp yetkili servise gitmek zorunda kaldığım küçük değişikler dışında aracım ilk günkü gibi.En azından Bursa'da yüz yüze akıl danışabileceğim işi bilen bir forum arkadaşımın olmasını isterim.Zaten şu an Şırnak'ta görevdeyim döndüğümde ancak olabilecek işler bunlarda.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

On 23.03.2016 at 17:53, Semih G. said:

1. Toplam km'yi ayarlamama rağmen mls olarak gösteriyor hala

Bugün tekrar bir deneme yaptım, önce göstergeyi taktım 45dk'ya yakın aracı kapalı tutup tekrar baktım ama total km hala mls olarak gözüküyordu. Ne kadar ayar v.s yapsamda düzeltemedim, ama aklıma bir şey geldi şimdi ayarlardan km yaptık ama bu gösterge doğduğundan beri :D mil saymış şimdi biz buna km say deyince afalladı acaba diyorum ki bir kaç km yol yapsam kendini ona göre düzenler mi? Bu yüzden eski km'mi not alıp yeni göstergeyi şuan araçta takılı bıraktım yarın işe giderken nasılsa 3-4 km yol yapacağım bir umut düzelir mi acaba diye düşünüyorum? 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

7 dakika önce, Semih G. said:

Bugün tekrar bir deneme yaptım, önce göstergeyi taktım 45dk'ya yakın aracı kapalı tutup tekrar baktım ama total km hala mls olarak gözüküyordu. Ne kadar ayar v.s yapsamda düzeltemedim, ama aklıma bir şey geldi şimdi ayarlardan km yaptık ama bu gösterge doğduğundan beri :D mil saymış şimdi biz buna km say deyince afalladı acaba diyorum ki bir kaç km yol yapsam kendini ona göre düzenler mi? Bu yüzden eski km'mi not alıp yeni göstergeyi şuan araçta takılı bıraktım yarın işe giderken nasılsa 3-4 km yol yapacağım bir umut düzelir mi acaba diye düşünüyorum? 

Semih kararlı gördüm seni, çözeceksin İnşallah...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

6 dakika önce, Gürkan Çakıroğlu said:

Semih kararlı gördüm seni, çözeceksin İnşallah...

Neredeyse 3 senedir hesap makinesine bakıp birden bu ekrana geçince kararlılık tavan yaptı abi :) inş çözeceğiz forumdan yardım eden arkadaşlarda sağolsun başta Ozan olmak üzere :) 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

15 dakika önce, Semih G. said:

Neredeyse 3 senedir hesap makinesine bakıp birden bu ekrana geçince kararlılık tavan yaptı abi :) inş çözeceğiz forumdan yardım eden arkadaşlarda sağolsun başta Ozan olmak üzere :) 

Semih hocam galiba senin durumu çözebiliriz.  ELM den bir değişiklik var onu yaptınmı? 117 nolu değişikliği?

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Şimdi, Teoman Saraç said:

Semih hocam galiba senin durumu çözebiliriz.  ELM den bir değişiklik var onu yaptınmı? 117 nolu değişikliği?

Ona hiç dikkat etmedim ben ama şimdi bakınca gördüm MPH/KPH yazıyormuş ya orada :D denemedim öyle bir şeyi şimdi inip arabaya deneyeyim bir 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

27 dakika önce, Semih G. said:

Ona hiç dikkat etmedim ben ama şimdi bakınca gördüm MPH/KPH yazıyormuş ya orada :D denemedim öyle bir şeyi şimdi inip arabaya deneyeyim bir 

Benim aklıma ilk o geldi :D ve hemen baktım. Sanırım bundandır. Eğer çözersek bizim diğer işide hallederiz dimi :D Şaka şaka umarım hallolur.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

6 dakika önce, Teoman Saraç said:

Benim aklıma ilk o geldi :D ve hemen baktım. Sanırım bundandır. Eğer çözersek bizim diğer işide hallederiz dimi :D Şaka şaka umarım hallolur.

Bir koşu gittim denedim ama olmadı. Otomatik olarak km görüyor program,bir umut önce mil sonra km yapayım belki düzelir dedim ama onda da düzelmedi,yani senin işte yattı abi :D şaka bir yanada Sarp abi çözsün olayın işleyişinide bakarız :P

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

5 dakika önce, Teoman Saraç said:

Hani klasik Türk işi çözüm vardırya 2 yol.

1. Tekme tokat daldın mı?

2. Akü kutup başını söküp denedinmi?

1- Hayır, öyle şeylere karşıyım :D (O kadar para verdim taa amerikalardan getirttim değil fiske laf bile söyleyemiyorum :D

2- Daha önce hiç yapmadım,yapmayada çekinirim :D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

1 dakika önce, Teoman Saraç said:

Ozaman Semih yapılacak bir yol daha var. Bütün işlemleri başından yapacaksın. Tekrar sök bak reset tarzı birşey varmı, ya da elm yi tekrar deneyeceksin belki gözden kaçan atladığın bir yer vardır.

Komşular deli yada hırsız sanacak sonunda bizi 2 günde bir arabayı söküyoruz :D Yarın bir deneyeyim ama reset tarzında bir şey göremedim ben bunlarda olmazsa aklımda 2 yol kaldı;

1- Yarın bir kaç km yol yapıp göstergeye mil değilde km saydırmayı öğretmek

2- Servise durumu anlatıp en azından km'ye çevirmelerini istemek 

bunlarda olmazsa napacağım şimdilik bir fikrim yok :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.