Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Yeni Ford Focus ( 2011 - 2012 - 2013 Ford Focus ) - Genel Başlık

Yakup Ç. A.

Önerilen Mesajlar

yakup bey f3 te ısıtmalı sılecek suyu yok degılmı?

Hmm, zor soru oldu bak :D Bilgim yok

Titanium aracınız siz şey yapın,ön rezistant'ı açın sonra sileceği çalıştırın :D:):D

Oldu mu sana ısıtmalı silecek suyu :)

Buarada o özelliğe gerek kalmıyor rezistantlı camınız var yani...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Silecek suyu depo ısıtması var mı bilmiyorum ama ısıtmalı yıkayıcı suyu memesi diye bir donanım var, muhtemelen fıskiye ağızlarını ısıtıyor. Yine de kışın silecek suyuna uygun antifriz eklemekte yarar var.

Cem Boneval tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hmm, zor soru oldu bak :D Bilgim yok

Titanium aracınız siz şey yapın,ön rezistant'ı açın sonra sileceği çalıştırın :):D :D

Oldu mu sana ısıtmalı silecek suyu :D

Ooooldu canım :)

Ule fıskiye donmuşsa neydeyim ısıtmalı ön camı, Tango yla az mı rezillik çektim bu yüzden!

En ideali -ısıtmalı silecek suyu deposu vb donanım yoksa- suya donma derecesini aşağı çekecek karışımlar atmak, bulursanız benzin istasyonlarından Würth ün serçemsi parmak boyundaki katkılarından edinin; donmayı engellediği gibi inatçı böcek vb kalıntılarını da kolayca söküyor camdan.

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

yakup bey f3 te ısıtmalı sılecek suyu yok degılmı?

Isıtmalı silecek suyu yok ancak su tankındaki su donmaz. Tabi gidip çeşme suyu koyarsanız donabilir. :D

Titanium aracınız siz şey yapın,ön rezistant'ı açın sonra sileceği çalıştırın :D:yeah::D

Oldu mu sana ısıtmalı silecek suyu :)

He diyorsunki ısıtmalı cam öndeki arabanın lastiğinden gelen çamuru bile temizler.. :)

Aaaa doğru ya ben şimdi çaktım olayı, depo'da su donmasın diye var bu donanım... Evet antifiriz etkili olur..

Onu da yanlış anladın.. :)

Isıtmalı silecek püskürtme memesi demek suyun çıktığı yerde ufacık elektrikli ısıtıcı olanı demek. 20 lira falan tanesi. Atla deve bir para değil yani.

En ideali -ısıtmalı silecek suyu deposu vb donanım yoksa- suya donma derecesini aşağı çekecek karışımlar atmak, bulursanız benzin istasyonlarından Würth ün serçemsi parmak boyundaki katkılarından edinin; donmayı engellediği gibi inatçı böcek vb kalıntılarını da kolayca söküyor camdan.

2001 yılında SW bir focus almıştım ona bizzat kendim ekledim. Adı büyük kendi küçük bir donanım. Zira evet püskürtücünün ucunu ısıtıp buzunu çözüyorsunuz ama o kadar kar kış olmadığı için neredeyse hiç kullanmıyorsunuz. Doğu illerinde oturan arkadaşların belki işine yarar ama bu taraflar için son derece gereksiz.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

He diyorsunki ısıtmalı cam öndeki arabanın lastiğinden gelen çamuru bile temizler.. :yeah:

Onu da yanlış anladın.. :D

Isıtmalı silecek püskürtme memesi demek suyun çıktığı yerde ufacık elektrikli ısıtıcı olanı demek. 20 lira falan tanesi. Atla deve bir para değil yani.

Cahellik işte :D görüp bilmeyince :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ne kötüydü.. Ankara nın ayazında kaputta donan hortum beni epey uğraştırmıştı, yolda otobüslerin dibine kadar yaklaşıp sıçrattıkları suyla camı siliyordum!

Aslında yola çıkmadan önceki gece depoyu donmayacak bir karışımla doldurmuştum ama depoyla fıskiye arasında kalan suyu akıl edememiştim :yeah:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.