Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Yeni Ford Focus ( 2011 - 2012 - 2013 Ford Focus ) - Genel Başlık

Yakup Ç. A.

Önerilen Mesajlar

Abi ist'da çok görüyorum adam olmayacak yerde olmacak zamanda bir çarpmış , far tampon zarar görüyor...

sıkışık trafikde dalan insanlar için çok iyi olmuş...Veya benim gibi telefona bazen bakıp önünü görmeyenler için :):D daha öyle çarpmadım ama bir keresinde son anda fark ettim ve AYFC'yi çalıştırdım....

Active Yakup's Feet Control

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ama hızının 30 değilde 50 olması lazımmış bence, çünkü 30 çok az, 50 ile olsa daha hoş olurdu, ayrıca geçen dar bir alandan hızla çıkmam gerekiyordu, önümdeki minibüsün tamponuna sıfır çıkıyordum ki, araba birden frene bastı, arkadan da araba geliyor, lastiklerin açısını hesaplamadığı için araba düz gidiyor gibi algıladı ve kendi kendine az fren yaptı ve bu sırada arabanın önü minibüsten kurtuldu, ve tekrar topladı, dedim noluyoruz yav. Sonra ekranda Aktif şehir içi güvenlik sistemi gibi bişey yazdı, bazen sıkıntı da yaratabiliyor bu gibi durumlarda. Ama tartışmasız süper bir özellik, sadece hız limitinin 50 olması lazım,

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Focusun altını gördüğümde şöle bişe aklıma geldi ben aracıma anfi taktırmak istiyorum ama malum oranın buranın sökülmesinide istemiyorum arabanın altını görmüşken acaba diyorum aküden gelen kabloları alttan getirtmek mümkün mü sizce?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Aracımı dün teslim aldım Focus 3TDCI sedan tit. yaklaşık 100km yol yaptım yalnız eski arabamdaki (Focus 2 TDCI) atikliği ve performansı bu arabada açıkcası bulamadım. Konfor ve teknolojisine söylenecek söz yok. Biraz lastik sesi alıyor gibi geldi bana ama eski kasaya göre çok daha iyi.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hayırlı olsun güle güle kullanın.

Performansa gelince:

1. Araç daha çok yeni, şöyle birkaç bin km geçsin hele.

2. Eski motorda turbo boşluğundan sonra ani gelen ivmelenme bu motorda yok, baştan itibaren düzenli bir ivmelenme sağlıyor ve bu da performans eksisi gibi algılanabiliyor

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.