Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Yeni Ford Focus ( 2011 - 2012 - 2013 Ford Focus ) - Genel Başlık

Yakup Ç. A.

Önerilen Mesajlar

Dedim ya alacağımı sanmıyorum. Ayrıca aradaki fark kafadan 3 bin lira. Janta verdin 1200 lira. Lastiğe verdin minimum 1500 lira. Etti 2700 + sök tak sibop falan filan parası.. Yaktığın mazotta caba.. Bence gereksiz. Heleki bu yollarda hepten gereksiz. Ben üzerindeki 215/55/16 lastiklerede gıcığım aslında. 205/55/16 olsa fiyatları tane başına 100 lira düşüyor.. 4 lastikte 400 lira. Az para değil.

Ben bir yol buldum :kıhkıh:

Arabayla Bulgaristan'a gidiyoruz :D ordan ucuz'a tatil ve değişiklik yapıp geliyoruz :D:kıhkıh:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Arkadaşlar bilmiyorum buraya yazmak ne kadar mantıklı, focusum daha 3 gunluken sileceklerini demir bağlantı yerlerınden kırık buldum şok oldum, çok moralım bozuldu görüp göreceğimiz bu olsun,,,

çok geçmiş olsun.Bir sürü sapık adam var ortada..Bir yerde okumuştum,Türk Toplumunda her 3 kişiden biri ciddi psikolojik sorunlar yaşıyormuş...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

çok geçmiş olsun.Bir sürü sapık adam var ortada..Bir yerde okumuştum,Türk Toplumunda her 3 kişiden biri ciddi psikolojik sorunlar yaşıyormuş...

"Sinirlenince içini dök rahatla" başlığına azıcık yazdım benzer düşüncelerimi.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

napalım bizim senin gibi 70 bnilik arabmız yokki focus 3 yazamıyoz ancak bakınıyoz sagda solda sürtüyoz işte parasızlık napıcan...garibanlıktan almıyorlar bizi focus 3 sayfasına paran varmı yok focus 3 eeeeeee güle güle diyorlar...alınca görüşürük... :mad:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.