Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Yeni Ford Focus ( 2011 - 2012 - 2013 Ford Focus ) - Genel Başlık

Yakup Ç. A.

Önerilen Mesajlar

Spoiler para değil. 250 liraya falan sıfırını bulabiliyorum. Ama "bence" gerek yok.

Jantların 18 olanını 1200 liraya almadım. OEM 5 kollu olanını kastediyorum. Şu reklamlardaki resimlerde falan hep gözüken jant. Yukarıdaki resimdeki jantları mondeoda kullanmıştım. Güzel ve sağlam jantlar. Tabi replika falan değilse..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

17" değil mi bunlar, replika değiller sanırım. Maşallah aracın rengine çok uymuş, bir de bunların böyle hafif koyu olanları var benim araca çok yakışıyor

18 abi ve yaylı araç...

Mertol abi o jantları almak lazım 5 kollu süper

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Valla alsammı almasammı diye düşündüm. Ben janta verdiğim paraya değil ama lastiğe verdiğim paraya acıyorum. 3bin km kullandığım lastiği kenara koyup 2-3 bin lira para harcayıp jant lastik almak mantıklı gelmiyor bana. Eğer bu konudaki direncimi kırabilirsem zaten jant işi kolay..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Orası öyle zaten, kimi görünüme de önem veriyor yarım 100 milyar veriyorsun...1 bin lara komaaaz canımm....

Bir daha gelmeyeceksin dünya'ya

Eeeee ne zmaan alıyorsun abi :D:kıhkıh: :kıhkıh:

Dedim ya alacağımı sanmıyorum. Ayrıca aradaki fark kafadan 3 bin lira. Janta verdin 1200 lira. Lastiğe verdin minimum 1500 lira. Etti 2700 + sök tak sibop falan filan parası.. Yaktığın mazotta caba.. Bence gereksiz. Heleki bu yollarda hepten gereksiz. Ben üzerindeki 215/55/16 lastiklerede gıcığım aslında. 205/55/16 olsa fiyatları tane başına 100 lira düşüyor.. 4 lastikte 400 lira. Az para değil.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.