Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Yeni Ford Focus ( 2011 - 2012 - 2013 Ford Focus ) - Genel Başlık

Yakup Ç. A.

Önerilen Mesajlar

Showroom'da

1 adet stil 4k benzinli

1 adet tit-x park 5k tdci

1 adet tit-x park 5k ecoboost şeker

1 adet tit-x Powershift 4k mevcutdu..

Buyrun Resimler... Mini Stepne en altda mevcut..Powershift'de city stop park paketi olmaması üzücü :D ilerde gelir inş :)

img1490yg.jpg

img1491m.jpg

img1492d.jpg

img1493o.jpg

img1494i.jpg

img1495is.jpg

img1496ai.jpg

img1497sq.jpg

img1498q.jpg

img1499gv.jpg

img1500g.jpg

img1501mh.jpg

img1502y.jpg

img1503gg.jpg

img1504an.jpg

img1505gv.jpg

img1506s.jpg

img1507u.jpg

img1547l.jpg

img1549n.jpg

img1550m.jpg

img1551a.jpg

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Çok güzel yaa, tit x gerÇekten farklı bir duruşu var. povershift bir de dizelde olsa süper olacak ya, yeri gelmişken sorayım, Ford dizel de neden otomotik vites seÇeneği sunmuyor.

Bir de Focus 3 te arka farları led olan model var mı. Varsa görseli var mı elimizde.

ÜmitVaysaloğlu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Çok gÜzel yaa, tit x gerÇekten farklı bir duruşu var. povershift bir de dizelde olsa sÜper olacak ya, yeri gelmişken sorayım, Ford dizel de neden otomotik vites seÇeneği sunmuyor.

Çalışmalar devam ediyor..2013 de gelmesi bekleniyor..en geÇ 2014

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hadi hayırlısı. biz tadamadık o tadı, belki test araçlarında falan bakarız. Ama insan keşke otomatik olsaydı diyor. Ama ben Mercedes, BMW, Audi gibi araçların dışında otomatik vites tercih etmenin problem yaşatacağına inanıyorum.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Güzel Jant istiyorum, aracımın jantlarına uyuz oluyorum, seçenek sunun arkadaşlar, birde 17 takarsam yay gerekli mi diye sorduğumda farklı cevap alıyorum, kafam iyice karıştı

Normalde 17 inçe gerekmez..Am yok benim arabam alçak olsun falan diyorsan yay olur ama bu seferde lastikler sürtme yapabilir yüklüyken yada çukurlarda falan..Ben yay yaptırtmam 17 inç yaptırtsam da 17 inç de yaptırtmam türkiye yollarında...Güzel bir 5 kollu 16 inçle devam ederim...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Serdar abi çok iyi görsel istiyoran 18'' alalım..

17'' cmax tit-x jantları da olabilir onları beğeniyormusun ?

Dün 17 inç ile test çıktım, hiç kötü değil öyle garip ses felan yok konfor gayet yerinde..Test edince anlarsın zaten :P

Dediğim jant;

753rearexteriorlowres.jpg

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Babamın c max"inin jantları bir operasyonla söküp focusa takayım dedim sonrada gönlüm razı olmadı:P güzel aslında ama para verdikten sonra daha güzel bişey olsun. Şöyle diskleri ve kaliperleri gösteren bişey. Biildiğimiz üzere Almanya da falan bu 17 cmax jantlarıyla satılıyor peki yayları falan bizim focuslarınkinden farklımıdır, yani 17 takınca araba havada durmasın

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Babamın c max"inin jantları bir operasyonla söküp focusa takayım dedim sonrada gönlüm razı olmadı :P güzel aslında ama para verdikten sonra daha güzel bişey olsun. Şöyle diskleri ve kaliperleri gösteren bişey. Biildiğimiz üzere Almanya da falan bu 17 cmax jantlarıyla satılıyor peki yayları falan bizim focuslarınkinden farklımıdır, yani 17 takınca araba havada durmasın

Durmaması gerekiyor..Benim tam şudur diyecek bilgim yok..Bence yay'a 18'de gerek var...17'ye gerek yok

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

17 de gerek yok zatem ytakmayında,yürüyen aksam anlamında bir fark olmaz..Hatta yay aracınızın lastiklerine ve amortisörlerine müdahale oldupu için garantiyide bozuyor...Şunu söylüyeyim,aracınızda garantinin devam etmesini istiyorsanız üretici firmanın satışta ilan ettiği ve teslimde kayıt altına aldığı özelliklerden farklı özellik taşımıyor olması lazım..Yani 16 inç jantsa 16 inç olmalı,115 hp güçse 115 hp olmalı,halojen farsa halojen farlı olmalı..Kısmi olarak veya bir bütün olarak garantiyi bozabiirsiniz...Garanti bozulursa da emin olun canınız çok sıkılabilir......

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Alınacaksa 18" olsun..18" çok korkuluyor ama öyle bir zararı olmaz bence....Millet 20" jant takıyor ayrıca yollarca gayet güzel yani... :öp: (Burada.. :) ) Bence alınacaksa 18" liği alın...yok 17" derseniz o da olur ama bence alacaksanız 18" alın.. :kıhkıh:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.