Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Yeni Ford Focus ( 2011 - 2012 - 2013 Ford Focus ) - Genel Başlık

Yakup Ç. A.

Önerilen Mesajlar

Her zaman Focus'u çekemeyen olacaktır ;)

Çünkü hep en iyiye oynar :P

Saygılar

Fiyat hakkında konuşulanlar bana çok saçma geliyor :P Hep söylediğim bi lf var ama söylemyecem yoksa doktor amca fırça atar.. :)

Dur ben baştan :rolleyes:

Şimdi rahat rahat söyleyebilirsin :D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

yaaaaaaaaa ben böle bişi istiyom işte oglan bunu gördü demekki ya.............offf offf...karbon.........ne güzel bişi adam gitti gözlük bile rb nin karbonunu aldı......cok güzel bişi ya....ama farlar tek eksik karartılmış olmalıydı bide jantlar siyahlı karışık yada tam siyah.........

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ben bu hafta içinde Antalya Ford bayisinden HB 1.6TDCI 5K Titanium siparişi verceğim fakat aklımda bazı sorular var.Sizinde bildiğiniz gibi yeni Focus'un Türkiye versiyonunda kör nokta,myford touch gibi özellikler yok diye biliyorum bunlar doğru mu ? Ayrıca yol bilgisayarı ve mp3 çalar ekranı resimlerdeki gibi renkli ekran mı ve bluetooth ile cep telefonu bağlayarak sesli kontrol etme sistemi var mı ? (Türkiye'deki versiyonları(Titanium) için soruyorum.)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ben bu hafta içinde Antalya Ford bayisinden HB 1.6TDCI 5K Titanium siparişi verceğim fakat aklımda bazı sorular var.Sizinde bildiğiniz gibi yeni Focus'un Türkiye versiyonunda kör nokta,myford touch gibi özellikler yok diye biliyorum bunlar doğru mu ? Ayrıca yol bilgisayarı ve mp3 çalar ekranı resimlerdeki gibi renkli ekran mı ve bluetooth ile cep telefonu bağlayarak sesli kontrol etme sistemi var mı ? (Türkiye'deki versiyonları(Titanium) için soruyorum.)

Diğer inceleme başlıklarında direk görebilirsiniz.

Evet suan my ford touch yok. 2012 de olacak. Avrupa ile aynı anda

Ekstra güvenlik don. İse son çeyrekte sunulacak.

Aramıza Hosgeldiniz.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Şu an almayı düşündüğümüz Focus 1.6 TDCi 115HP 5K Titanıum+Titanium X Paketi+Otomatik Park Sistemi toplam 61-62bin TL gibi bir fiyat oluyor.Birde MyTouch ve ekstra güvenlik sistemlerinin olduğunu varsayarsak 65bin TL'yi bulur herhalde :)

- Hey millet yeni araba aldım :)

+ Ne kadara ?

- 65bin TL

+ Model ?

- Focus

+ :S

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.