Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Yeni Ford Focus ( 2011 - 2012 - 2013 Ford Focus ) - Genel Başlık

Yakup Ç. A.

Önerilen Mesajlar

Bugün ankarada tam beşevler kavşağında focus 3 titanyum x+sunroof hatchback gece gri tdci gördüm...Önümden yağ gibi akıp gitti...Ama sanki focus 2,5 daha mı albeniliydi ki acaba dedim kendi kendime,belki de arabanın çok kirli olmasından dır.Plakası 06 SS idi.Var mı forumda tanıyan bilen? :P

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bugünde ben yine gördüm canlı olarak. Kayseri'de gördüğüm 4.canlı focus 3tü. Ama 3üde aytozu griydi bugünkü gibi(belkide aynı araçtı plakasına bakmadım) 1ide gece griydi.

Bu gidişle ancak sadece 3-5 tane gördüğünüz bir araç olarak kalacak,bu donanım eksiklikleriyle en fazla bu yani....Otosanın satış politikasını belirleyen uzmanlar kimse artık siz diiyin 3 ay ben diim 13 ay sonra kendilerini dacia ya da lada kapılarında iş arıyorken bulabilirler :yeah:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu gidişle ancak sadece 3-5 tane gördüğünüz bir araç olarak kalacak,bu donanım eksiklikleriyle en fazla bu yani....Otosanın satış politikasını belirleyen uzmanlar kimse artık siz diiyin 3 ay ben diim 13 ay sonra kendilerini dacia ya da lada kapılarında iş arıyorken bulabilirler :yeah:

Focus II'de satılan X paket sayısını biliyormusunuz ? Mevcut araçların %10 bile değil..

Sonuç olarak o eksiklikler problem olmaz :guitar:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Style+plus donanım sanırım. Jant ve arka karartılmış camlardan anladığım kadarıyla.

Çok tatlı çıkmış. Bu style+plus 125 lik kafama yatmaya başladı yavaş yavaş :yeah: Camlara nikelaj, karartılmış farlar ve ilerdede touchu sonradan ekledikmi tit. görünümlü style+plus olur :) :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Style+plus donanım sanırım. Jant ve arka karartılmış camlardan anladığım kadarıyla.

Çok tatlı çıkmış. Bu style+plus 125 lik kafama yatmaya başladı yavaş yavaş :yeah: Camlara nikelaj, karartılmış farlar ve ilerdede touchu sonradan ekledikmi tit. görünümlü style+plus olur :) :)

Aynen, Style + plus Tdci bu araç

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.