Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Yeni Ford Focus ( 2011 - 2012 - 2013 Ford Focus ) - Genel Başlık

Yakup Ç. A.

Önerilen Mesajlar

Avrupa'da da takılı gelmiyor.Orada navigasyon paketi var.Yanlış hatırlamıyorsam 750€ civarındaydı.

O fiyat burada en az 1500TL olur gibi geliyor bana.

Bari Sony gelince Titanium'un fiyatını arttırmasalarda sadece Sony'li alsak.

Yoksa babam Ford bayisinde cinnet geçirecek artık... :guitar:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

havasına kızına.......pek güvenilmez de. araba konusunda geçekten gözlerimi zorluyom cıksssss...dün geldim izmire yok vala hep beyaz astra dolu...fluence...bi de...garibiz biz....muhalefet olsunda...ne olursa olsun...sevmedikmi birşeyi para verseler yapmayız...

Anlaşıldı bir dahaki ziyaretimi hanımın Panda yla yapacağım :guitar:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

panda manda ama sınıfının öncüsü bir modeldir. oooooooo boyundan büyük işleri sever...... bekleriz.....ne zaman beyaz astra görsemmmmm sen gelirsin aklıma......hala en havalı hb o cünkü.........

Evet Panda bu sınıfın yaratıcısıdır ve yaklaşık 35 yıldır üretilmektedir.

Sayısız ödül almış ekonomik ama etkili bir kısa mesafe aracıdır. Kullanım kolaylığı, ekonomisi ve alışıla geldik Fiat lardan farklı sac / plastik kalitesiyle önceden dalga geçtiğim ancak sonradan sevip saygı duyduğum bir aile dostu olmuştur nazarımda..

Astra mı çok beğeniyorum, arkadaki Garfield i her görüşümde benim de aklıma sen geliyorsun :zha:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Aman sakin olun da :zha:

Bence en havalı HB Kendinin Hb'sidir.. Diye noktayı koyayım :D

Tabiki; kimse aracını istemeye istemeye almıyor sonuçta :)

Senle fuara gittiğimizde amacım birazda Focus umu yeni Focus ya da Giulietta ile yenilemekti ama sonradan Astra yı çok beğenmiştim, gerçekten de bence harika bir otomobil ama herkes aynı aracı sevseydi herkes aynı araca binerdi, zevkler göreceli.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

hava bozdu ya...ondandır elbette herkesin zevki vebegenisi göreceli..bugün düşündüm hatta......yolda bir focus görsem uzun yol şoförü kaptanlar gibi flaşör yapıcam geliyor sanki tanıyom..garip bi his..bugün f3 gördüm dayanamadım falan....neyse konu f3 ün üstünlüğü değil.......konu begeni elbette focus cok güzel...ama astrada kaçamak gibi bişi baştan çıkarıcı konu bu......yoksa kimsenin begenisine asla müdahale etmem...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Yeni Focus da tasarım tekniğin iyi olması için biraz ikinci planda kaldı; sürtünme ve akustik konforu için etkili olan tasarım aynı zamanda ekonomiyi de iyileştiriyor.

Yeni Astra da ise eski nesil Astra lara göre hayli arttırılan teknoloji ve konforun yanısıra tasarım için de özel çalışma yapıldı ve Insignia ile başlayan "bıçak sırtı" isimli yeni stil Astra ya da yansıtıldı, bir Insignia ve Astra nın yan tarafı bir bıçağın yandan görünüşünü de yansıtan kıvrımlar içerir.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

astra gt de bir kartalın bakışlarından alınmıştır........

2009 yılında tanıtılan ve Opel’ in Insignia’ dan sonra gelen yeni tasarım anlayışına sahip aracı olan yeni nesil Astra’ nın üç kapılı versiyonu sonunda tanıtıldı. Önceki neslinde Corsa’ nın 3 kapılısına fazlasıyla benzeyen araç yeni neslinde çok daha orijinal bir tasarıma sahip ve sınıfındaki araçlardan da kolayca ayrılıyor. Tanıtım fotoğraflarındaki sarı rengi ile de beğenilen araç, daha küçük Opel ızgarasına rağmen Astra ailesinde bulunan kartal gözünden esinlenerek yaratılmış farlarıyla hoş görünüyor. Eğimli gövdesi beğeni toplayan aracın farlarının üstünde bulunan LED kısımlar dikkat çekici. Ayrıca arka tasarımda bulunan karartılmış farları ile de sportifliğini belli eden araç, birçok genç tarafından beğeni toplayacaktır diye düşünüyoruz. 5 kapılı versiyondan çok fark taşımayan iç mekan oldukça konforlu görünmekte. Yan tasarımıyla bile 5 kapılı versiyondan ayrılan araç son derece şık tasarlanmış. Sınıfının yenilenen araçlarının 3 kapılı versiyon planlarını değiştirebilecek olan araç, önümüzdeki sene büyük bir rekabete girecek. Focus’ un da 3 kapılı versiyonunun çıkması ile kendine kendisi gibi yeni rakipler edinecek olan araç tasarımı ile bu yarışı kazanabilecek mi, bu şüpheli.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.