Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Yeni Ford Focus ( 2011 - 2012 - 2013 Ford Focus ) - Genel Başlık

Yakup Ç. A.

Önerilen Mesajlar

Dedim size dimi...O kadar söyledim,metnini bile hazırladım Ford Otosan'a Talep Yazısı diye,kaçınız yolladı ha?3-5 Kişi...Kardeşim duyarlı olun biraz,atın mailleri,almayın şu arabayı bu eksik donanımlarıyla o kadar paraya diye...Ama yok..Tınnnn...Tabi millette para gani,bilinç desen sıfır...Parayı basıp alıyor da bu arabanın nesi eksik,nesi yok,nesi gerekli diye düşünmüyor ki....Öyle olunca da bu arabanın parası 50 de olur 80 de....Doğuş Oto'da işte böyle şımardı..Dandirik poloyu bile almak için 5-6 ay sıra bekleyen halkım zihniyeti böyle devam ettiği müddetçe kurunun yanında yaş olarak biz de yanıyoruz...Herşeyde olduğu gibi...Atın şu maili beyler,lütfen biraz daha bilinçlenelim,daha duyarlı olalım,bu forumun amacı bu değil mi? :içelim:

İşte Link....Hadi başlayın...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

haklısın.. ben atmıştım ama bi daha atayım bari,...:)

ama bu iş zor gibi.. arşatırmadan etmeden... sorgulamadan... gerektiği yerde tepkiyi koymadan.. bayilere saçma sapan hücum olursa olacağı buydu.. kim araştırıyo ki... "kıroyum amma para bende" misali...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bugün Tur Otodan aradılar,bugün sipariş versem en arken Ağustos sonu alabilirmişim Focus 3'ü...Yuh dedim,bu ne yaaa,volkswagen ile dalga geçerken aynısı Ford'da olmaya başladı...Bu ne biçim iş abilerim ablalarım....Hem üzerine para ver hemde 3 -4 ay bekle,hem de sony yok,şu yok bu yok desinler...Almıyorum lan,anasını satiim gidip Dacia Stepway Dci alıcam,hemde kırmızısını.Hemen teslim hemde.... :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Esas sorumlu Ford Motor Company'dir arkadaşlar.

2012'de çıkması gereken aracı 1 yıl önceden piyasaya sürdüler ve talepleri karşılayamadılar.Bizim tedarikçilerinde ..ıçı kalktı tabi.

Ama demedi demeyin,bu Otosan Doğuşu moğuşu da dinlemez bir adım öteye geçer bu gidişle..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Siz değilmiydiniz bu focus niye çıkmıyor diyen :smiley2k: doktor beyy ???

Kullanıcı sorumlu olmasın :P kamuoyu baskısı denir buna :D

Ayrıca Focus ingiltere sistemine göre 2012 model olarak sunulmaya başlandı :D Saygılar

Sıkı durun focus 25 bin adet sattı bile :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bugün Tur Otodan aradılar,bugün sipariş versem en arken Ağustos sonu alabilirmişim Focus 3'ü...Yuh dedim,bu ne yaaa,volkswagen ile dalga geçerken aynısı Ford'da olmaya başladı...Bu ne biçim iş abilerim ablalarım....Hem üzerine para ver hemde 3 -4 ay bekle,hem de sony yok,şu yok bu yok desinler...Almıyorum lan,anasını satiim gidip Dacia Stepway Dci alıcam,hemde kırmızısını.Hemen teslim hemde.... :)

dacia duster siyah........:D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

O kadar da düşmeyin yav :) O kadar reklamını yap aracın ondan sonra araç yok elimizde de.Yav arkadaş 1000Tl yükseltene kadar 1000 lira düşür insanların gözünde bir yer edinsin orasından burasından çalmış aracın birde hala zam yapıyım diye uğraşıyor araba da yok ellerinde bu Otosan Focus'ları kaybetti herhalde beklerim. :D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

dacia duster siyah........:D

Haa evet duster kırmızı abi...En üst donanım hemde...Gidip ona sanayide bir de sunroof yaptın mı tadından yenmez...Süper araba valla...Geçen gördüm,tam Türkiye arabası...Hem ucuz hem de cip görünümlü...Daha ne olsun..Full donanımı 42 Bin beyler ve şu anda istediğiniz anda alabiliyormuşssunuz...Yemişim Focusu...Eheheheee...Sizlere bir forumdan aldığım bir olayı yazacağım adres vermeden birazdan..Ben gülmekten yarıldım valla....Az Sooonraaaa..... :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Şimdi elemanın teki forumun birinde "2011 yeni kasa focus titanyum aldım" başlığıyla bir konu açmış....Konu şöyle başlıyor : :)

"titanyum dizel 115 ps sunroof park paketi 56000 tl ye aldım arkadaşlar kapora yatırdım mayıs 20 gibi elimde olacak tunalar ford kazık yedim mi acaba daha iyi araç albilir miydim bu fiyata ne dersiniz"....Bunun üzerine millet başlıyor yazmaya ; :D (Yazılanlardan özetle aldım,diğer yorumları yazmadım...)

"Hemen iptal edin o siparişi: xenon far gündüz farı ayarlanabiir iç mekan ışığı ısıtmalı koltuk ve parçalı deri koltuk olmayan focusa 56bin verilir mi....zaten 16 jantlı dandik Cd çalarlı araba. kör nokta, uyarısı sürücüc yardım sistemi falan zaten eksik..HB mi sedan mı renk ne..Malum HB ile sedan arası 1500 TL fark var. metalik boya 900 TL ve özel renkler 1800 TL...Yani beyaz Hb ile şeker kırmızı sedan arası 3300 TL fiyat farkı oluşuyor... "

"56.500 ü focusa vereceğine 300 tane beygir alır binerdin.300 beygir gücünde seyehat aracın olurdu.verilirmi o para forda. "

"Kusura bakmayın ama focusa gittiniz 56bin tl mi verdiniz?"

" +1

bencede C sınıf arabalara bu kadar paraları nasıl döküyorsunuz anlamıyorum... "

"56 a yeni dizel cetta vermiyolarmı yahu ben onu alırdım "

"56.000 TL C Sınıfı Focus :D "

" hayırlı olsun, ama bu parayı hakettiğine inanmıyorum o aracın. iptal ettirebilirseniz ettirin bence. o paraya temiz 2007-2010 arası BMW 316i alınır. "

Veeeee...En Sonunda eleman isyan etmiş,şöyle yazmış.... :smiley2k:

"almıyorum focus mocus ne lannn bu 56000 liraya c sınıfı araç alınır mı diyen arkadaşların hepsini jetta civic fluence octavia astra forumlarında araç alan arkadaşlara da aynı tepkiyi göstermelerini bekliyom.bu ne yaaa biri demiş ki o para ya manuel vites arabaya binilirmi böööle bir mantık var mı yaa belki ben otomotik şanjımanı sevmiyorum kardeşş alaa alllaaa biri de dmiş ki bmw 3.20 alırdım diye ben 4500 lira olan benzine para vermem şimdi dicekler ki mantıksız arkadaşlar mazotta 4000 liraya yaklaştı ama şunu hesap etmezler benzinli bir araç 100 km de ortlama 6.5-7 litre benzin tüketirken dizel araç 100km de ortalama 4-4.5 litre mazot tüketir bu hesabı yapamayan arkadaşlar burad bizlere akıl dağıtmaya devam ediyorlar.biri demiş ki skoda octavia dsg alırdım yawww karedeş alacağım aracın 2.eli kuvvetli olsun kasa 5-6 senelik olmasın kasa yeni olsun diyorız adam diyoki octavia octavia alıp da 2.elde bir yığın zarar mı edeyim.resmen ağzıma......s..tınız.almıyorum a...k... " :P

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Lan bi garip bunlar ya bu konuyu biliyorum ben bi tanesi de o isyan mesajının altına "Tebrikler doğru kararı vermişsiniz" yazmıştı. :D 50000 e yakın para Accent Blue ya veren elemana ses çıkmıyor ama 50000 psikolojik sınır bence insanlarda 51000 oldu mu kıyamet kopuyor 49 olsa ses çıkmayacak. :rolleyes:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.